Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 22.9.2023, svátek má Darina 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 510
Registrovaní čtenáři: 521
Publikovaných článků: 13513
Komentářů: 11387


MěřeníBřeznová soutěž o knihy

V našem redakčním kruhu máme hned tři autorky, kterým v únoru tohoto roku vyšla nová kniha. Petře Nachtmanové, Renatě Šindelářové a Radce Zadinové. Pokud se chcete zúčastnit soutěže o jednu z těchto knih, pošlete do 30.03.2006 na adresu soutez@neraweb.cz odpověď na otázku: "Kvůli komu se Věra rozešla s Davidem?". Odpověď najdete zde nebo v ukázkách z knih, které zveřejníme v průběhu března v rubrice prózy.
Výherci soutěže budou slosováni z došlých odpovědí 31. března 2006. Výhra není právně vymahatelná.

 

Radka Zadinová


Anna a tři králové

Přebal knihy Jedná se o prázdninový příběh party přátel, kteří si kvůli pochybné sázce zahrávají nejenom se svými city, ale i se svými životy. Teprve až tragická událost jim otevře oči, aby si uvědomili, že s láskou se nedají hrát žádné hry. A že ani láska se někdy neobejde bez bolesti.


 

Renata Šindelářová

Vzájemné prolínání

Přebal knihy Lehce filozofický a velice humorný příběh, hledání krásy ve všednosti. Hlavní hrdinka si prožívá nemocniční útrapy se vším všudy. Vzdálena od domova, s podezřením na vážnou chorobu, prochází obdobím strachu a bolesti, stesku i přátelství. Závislá na druhých poznává obětavost těch, kteří ji mají rádi, a s nadsázkou studuje duševní kvality své, ostatních pacientů i personálu.

 

Petra Nachtmanová


Okno plné strachu

Přebal knihy Šikana je problémem více jak čtyřiceti procent žáků základních škol. Setkává se s ní i dvanáctiletá Hanka Veličková. Není ani trochu jiná než ostatní a přece ji holky označily za "jiný" druh. Ze začátku se nevzdává a snaží se bojovat, ale trvá to již dlouho. Tlak násilí a nevybíravých slov ji dožene k myšlenkám na nejhorší, na smrt. Naštěstí má kolem sebe i všímavé lidi a svěří se, pomůže jí to však?Lechtání rybiček

Přebal knihy Věra studuje Gymnázium a dva roky chodí s Davidem, který studuje na vysoké škole. Nemají žádné větší problémy, ale přesto se jednoho dne něco změní. Věra se připojí na chat, kde se seznámí s Otou. Pociťuje, že je to něco jiného, jejich komunikace má náboj, jiskří, proto Věra zatouží se s Otou setkat. Po prvním setkání s Otou se rozchází s Davidem - že udělala chybu, poznává dřív, než by mohla tušit...

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.018 s