Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 24.2.2024, svátek má Matěj 

Hledej na Rozhledně

Statistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13677
Komentářů: 11411


MěřeníAUTORSKÉ DESATERO ROZHLEDNY

  • Jméno či pseudonym autora se musí skládat z běžně užívaného jména a příjmení. Výjimku tvoří autoři nebo redaktoři, kteří pod zvláštním pseudonymem publikují už jinde a pseudonym je součástí jejich veřejně známého a zavedeného image.
  • Obsah článku musí splňovat normy právního řádu ČR, článek nesmí podporovat násilí a v tomto smyslu ani žádné xenofobní projevy či hnutí podporující násilí.
  • Autoři nesou plnou zodpovědnost za pravdivost informací uvedených v textu a morální či právní důsledky s tím spojené. Redakce za obsah příspěvku nezodpovídá.
  • Doporučená délka článku je 1 normostrana, tj. zhruba 1800 znaků (30 řádků po 60 znacích). Rozsáhlejší témata redakce doporučuje zpracovat na pokračování, tj. formou seriálu.
  • Text nesmí obsahovat žádné atypické znaky (např. smajlíky).
  • Na každý měsíc redakce stanoví koncepci, kterou hlavní a externí redaktoři obsahově naplňují. Tím se nevylučuje možnost vydat článek na jiné téma.
  • Redakce si vyhrazuje právo zasahovat do článků v rámci stylizace (stavba věty, popř. úprava obsahově nesprávného slova) a pravopisných korekcí. Zvláštní úpravy si pak vyhrazuje v případě sjednané reklamy, kdy je nutné se podřídit požadavkům objednavatele. Zároveň platí, že nesjednané komerční reklamy, např. odkazy v článku na jiné servery či jiná propagace komerčních subjektů, které s Rozhlednou nespolupracují, budou smazány.
  • V případě špatné stylizace či přílišného opakování slov redakce vrátí článek autorovi k přepracování. (Nejčastěji se jedná o sloveso "být" - redakce doporučuje použít toto sloveso nejvíce 8 krát na článek, přičemž se počítá i zápor "není" a trpný rod.)
  • Autorům může redakce k článku přidat ilustrační fotografii (pokud ji nevloží sám). A zároveň platí, pokud článek obsahuje jakoukoliv fotografii, musí obsahovat odkaz na její zdroj. Jinak bude z článku smazána.
  • Redakce má právo článek smazat nejen v případě nedodržení předchozích bodů, ale také pokud článek neodpovídá stylem, obsahem či uměleckou hodnotou odpovídající úrovni (tzn. úrovni ostatních článků příslušné rubriky Rozhledny). Důvod k odmítnutí článku není redakce povinna uvádět.

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0172 s