Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 30.9.2023, svátek má Jeroným 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 510
Registrovaní čtenáři: 521
Publikovaných článků: 13526
Komentářů: 11387


MěřeníRozhledy - Pohled z Rozhledny do všech světových stran

Vzdělávání v digitální době: Proměny a budoucnost   29.09.2023   Monika Škubalová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

Zvratné změny v oblasti vzdělávání ovlivnily naše životy více, než jsme si kdy dokázali představit. Jak digitální doba proměňuje způsob, jakým se učíme? Může online vzdělávání nahradit tradiční třídy.

Zoo Chleby: Malá, ale útulná zoologická zahrada pro celou rodinu   28.09.2023   Monika Škubalová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

Zoo Chleby je jedním z těch míst, která dokáží rozjasnit den jak dětem, tak dospělým. Nachází se na území malebného města Chleby severovýchodně od Nymburka, která nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek plný vzrušujících setkání s živočichy z celého světa. Ve této recenzi se podíváme na to, co tuto zoo činí tak výjimečnou a proč byste ji měli navštívit.

Léto ještě nekončí   27.09.2023   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyAno, už i podzimní rovnodennost oficiálně ukončila léto, ovšem kdo miluje vodní radovánky, písek a palmy, nemusí si nechat vzít tuto rozvernou radost. Naštěstí jsou tu akvaparky, kde si užijete vodu, nekonečné vlnobití jako v moři, a dokonce i teploty, které evokují tropy. To vše je spojené s bohatým programem plným zábavy.  

Budování emoční odolnosti: Zvládnutí stresu s tipy a technikami   27.09.2023   Monika Škubalová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

Zvládání stresu a vytváření emoční odolnosti jsou klíčové pro životní pohodu. Objevte osvědčené postupy a metody, které vám pomohou čelit výzvám sebejistěji.

Kulturní poklady českého podzimu 2023: Události, které nesmíte přehlédnout   26.09.2023   Monika Škubalová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

Podzim roku 2023 v České republice přináší řadu kulturních událostí, které stojí za to objevit. Od filmového festivalu po literární setkání a hudební koncerty – zjistěte, jak se můžete zúčastnit a jak si tyto akce co nejlépe užít.

Vinařské stezky v Čechách a na Moravě: Klenoty české vinařské krajiny   25.09.2023   Monika Škubalová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

Zachyťte ducha českých a moravských vinic na Vinařských Stezkách.

Vítejte v srdci české a moravské vinařské krajiny, kde se setkávají historie, tradice a vášeň pro víno. Vinařské stezky v Čechách a na Moravě jsou jako kniha plná příběhů, záhad a lahodných chutí. Vydejme se na procházku tímto výjimečným regionem.

Mysteriózní invaze pavouků: Proč jich je letos tolik?   23.09.2023   Monika Škubalová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

V letošním roce si toho nemůžete nevšimnout, že pavouci se zdají být všude kolem nás. Ti drobní tvorové, kteří nás obklopují, ale zároveň nám často přivodí nejen zvýšený tep, ale i mnoho otázek. Proč je jich tolik? Je to jen iluze, nebo se naše planeta stala pavoučí říší? Vydejme se na pavoučí dobrodružství a pokusíme se objasnit, proč je tento rok zvlášť bohatý na tyto osminohé tvory.

Domácí výuka v éře koronaviru: Změnila náš pohled na vzdělání a rodinný život?   22.09.2023   Monika Škubalová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

Koronavirus, který ovlivnil náš život v mnoha ohledech, nevynechal ani vzdělávání. Tisíce dětí a rodičů se najednou ocitly v nové situaci, kdy domácí výuka přestala být výjimkou a stala se normou. Jak koronavirus mohl změnit náš pohled na vzdělávání z domova? Jaké jsou výhody a možné nevýhody této nové reality?

Vyrazte s Emilkou, Emilem a Krakonošem na pohádkový den   19.09.2023   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyStezka korunami stromů Krkonoše s potěšením zve na další tematický zážitek. Na čtvrtek 28. září chystá pro rodiny s dětmi kouzelný den, během kterého se setkají s Krakonošem, bájným vládcem krkonošských hor, a dvěma roztomilými maskoty, veverkami Emilem a Emilkou.
 

Kulturní dědictví Česka: památky, umění a tradice   19.09.2023   Monika Škubalová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

Česká republika je nesmírně bohatá na kulturní dědictví, které následně odráží její rozsáhlou a různorodou historii. Historické památky, umělecká díla a kulturní tradice tvoří nepostradatelnou součást české identity a poskytují nám pohled do minulosti, doby, kdy se tato země stala ohniskem kultury a umění ve střední Evropě.

Jak jsem byla BEST CELER   18.09.2023   Renata Šindelářová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

O víkendu jsem si pěkně užila! Seděla jsem celý den na sluníčku, poslouchala muziku, popovídala si s mnoha báječnými lidmi a prodala pěknou řádku knih. Alespoň tak to vidí mé optimistické já. Posměváček schovávající se za zády se ale poťouchle ptá, jak je potom možné, že mě večer chytila migréna a ačkoliv jsem spala deset hodin, ráno poté jsem stejně na vylézání z postele potřebovala jeřáb. No…, bylo to takhle...

 

75 let. Najde se stejně zkušený běžecký kapitán?   18.09.2023   Michaela Wilhelmová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyPUMA letos slaví své 75. narozeniny a celý rok vzdává hold historickým milníkům, jež v oblasti sportu, kultury a inovací vytvořila. Proto spouští kampaň Hledá se kapitán pro běžecký tým PUMA 75, který bude ve stejném věku jako značka sama. Součástí tohoto týmu bude i úspěšná česká maratonkyně a olympionička Marcela Joglová. Vše vyvrcholí v rámci říjnového vydání oblíbeného běžeckého seriálu Run Tour na pražské Ladronce běžeckým závodem.

Desatero omylů v GDPR: Co byste měli vědět o ochraně osobních údajů?   11.09.2023   Monika Škubalová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

Rozšířená digitalizace a využívání osobních údajů přinesly nové výzvy ochrany soukromí. Článek zpřístupňuje deset klíčových chyb, které je třeba při implementaci GDPR pečlivě zvážit, aby se minimalizovala rizika porušení a nedostatečné ochrany osobních údajů.

Starší články - strany: 1  2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... až 299

Celkový počet stran Rozhledny je 299. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.131 s