Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 28.6.2022, svátek má Lubomír 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13230
Komentářů: 11308


MěřeníSoutěže - Čtenářské ankety, soutěže s otázkami a cenami

Kteří čtenáři Rozhledny stráví večery nad knížkami?   18.02.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky Soutěže... aneb Vyhlášení výherců soutěže o horor T.M.A, krásnou knížku ladovských říkadel a svěrákovských povídek.

Vyhrajte 3 zbrusu nová CDéčka Mňágy!   15.02.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeHudební formace Mňága&Žďorp vydává nové album s názvem Takže dobrý. 12 čerstvých písniček již čeká na tři z vás! Stačí zodpovědět jednoduché otázky a CD může být vaše!

Nová soutěž: Hrajte s námi o krásné knížky!   20.01.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeStačí odpovědět na tři jednoduché otázky a můžete vyhrát hned několik pěkných knížek z nakladatelství Fragment! V redakci Rozhledny na vás již netrpělivě čekají Povídky Zdeňka Svěráka, horor T.M.A. i Velká kniha českých říkadel s ladovskými obrázky.

Soutěž o 8 vstupenek na představení Kitty Flynn   14.10.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZodpovíte-li správně na soutěžní otázku, můžete vyhrát vstupenky na představení Komorní Činohry Kitty Flynn, které se hraje na Malé scéně Divadla pod Palmovkou.

Soutěž   03.10.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVánoce se pomalu plíží tichým krokem, předbíhat čas si ale netroufáme. Přesto jsme neodolali disku Nejkrásnější vánoční koledy od Beránka (Zdeněk Beran v úvodníku), které vám nabízíme v říjnové soutěži. Omamný vánoční čas však nutit nebudeme, k výhře přidáváme ještě disky kapely Na starý kolena band. A to vše pěkně česky.

Soutěž o Jižní Ameriku na dosah   19.09.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeMarquéz, Simon Bolívar, Hugo Chávez, ale také Ohňová země, Titicaca a Amazonka. To je Jižní Amerika. Ale má také svou mnohem malebnější část. Tu, jež je opředena mýty a moc spolu s přírodními úkazy svírají v rukou bohové. A právě do ní vám díky dnešní soutěži umožníme na pár okamžiků nahlédnout.

Výherci soutěže o vstupenky na přehlídku KLOSTERLIN   03.09.2009   Martina Bittnerová   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVylosovaní výherci jsou: M. Puszkárová, M. Jouza, L. Měštková a I. Kašická. Všem výhercům gratulujeme. Správná odpověď na soutěžní otázku byla : 200 let.

Výherci soutěže Kletba Měsíčního údolí   17.06.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeKnižní předloha k již zmíněnému filmovému snímku poputuje do rukou Milady J. z Honýšova, Silvie &S. z Troskotovic a Jany A. z Písku. Doufáme, že výherce potěší, gratulujeme.

Výherci soutěže o vstupenky na expozici Labyrint světla   17.06.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTentokrát měli štěstí Ivana J. z Prahy, Jan J. z Prahy, Jana H. z Mirovic a Pavel G. z Plzně. Všem výhercům gratulujeme.

Soutěž o knižní předlohy k filmu Kletba Měsíčního údolí   01.06.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTentokrát Vám nabízíme soutěž netradičně spojující knižní předlohu a film. Říká se, že kdo četl knihu a poté viděl film, nelíbil se mu a naopak. Teď máte jedinečnou šanci přečíst si knihu a v případě zájmu vyrazit na film do kina. Na vaše názory jsme zvědaví.

Zasoutěžte si o vstupenky do Labyrintu světla   30.05.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeDůvodů proč je mnoho, za všechny můžeme jmenovat například tento Projekt získal statut oficiální doprovodné akce v rámci českého předsednictví Evropské unie v prvním pololetí roku 2009 a je rovněž oficiální doprovodnou akcí Evropského roku tvořivosti a inovací. A teď tedy stručně a výstižně. Stojí za to vidět.

Vyhrajte lístky na okouzlující orientální taneční show!   29.05.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeDokonalé pohyby, krásné dívky, zlatá křídla, svíčky. To vše a mnohem více můžete zažít na již IV. ročníku Orientálního večera! Rozhledna si pro vás připravila soutěž o lístky na večer plný břišních tanců!

Výherci soutěže o CD   26.05.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTentokrát jsme ze správně došlch odpovědí vylosovali Kateřinu S. z Ostravy, Leopolda V. z Horní Bečvy a Hanu B. z Valašských Klobouků. Výhercům gratulujeme!

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9  10  11 12 13 14 15 16 17

Celkový počet stran Rozhledny je 17. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0274 s