Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 28.11.2022, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13314
Komentářů: 11326


MěřeníSoutěže - Čtenářské ankety, soutěže s otázkami a cenami

Soutěž o knižní předlohy k filmu Kletba Měsíčního údolí   01.06.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTentokrát Vám nabízíme soutěž netradičně spojující knižní předlohu a film. Říká se, že kdo četl knihu a poté viděl film, nelíbil se mu a naopak. Teď máte jedinečnou šanci přečíst si knihu a v případě zájmu vyrazit na film do kina. Na vaše názory jsme zvědaví.

Zasoutěžte si o vstupenky do Labyrintu světla   30.05.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeDůvodů proč je mnoho, za všechny můžeme jmenovat například tento Projekt získal statut oficiální doprovodné akce v rámci českého předsednictví Evropské unie v prvním pololetí roku 2009 a je rovněž oficiální doprovodnou akcí Evropského roku tvořivosti a inovací. A teď tedy stručně a výstižně. Stojí za to vidět.

Vyhrajte lístky na okouzlující orientální taneční show!   29.05.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeDokonalé pohyby, krásné dívky, zlatá křídla, svíčky. To vše a mnohem více můžete zažít na již IV. ročníku Orientálního večera! Rozhledna si pro vás připravila soutěž o lístky na večer plný břišních tanců!

Výherci soutěže o CD   26.05.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTentokrát jsme ze správně došlch odpovědí vylosovali Kateřinu S. z Ostravy, Leopolda V. z Horní Bečvy a Hanu B. z Valašských Klobouků. Výhercům gratulujeme!

Soutěž o CD   09.05.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTentokrát se soutěž ponese opět v hudebním duchu a to konkrétně o cd kapely Missa. Opět nabízíme jedinečnou příležitost rozšířit svoji hudební sbírku o další skvost.

Výherci soutěže o Deník (všeho) schopné ženy   08.05.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTentokrát byli vylosováni Hana R. z Plzně, Václav D. z Boletic a František D. ze &Stěnovic. Knihy již putují k rukám výherců a my jim tímto gratulujeme.

Výherci soutěže Možná přijde i Woody   21.04.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVýherkyní dvou lístků na již zmíněné představení se stala Zdeňka V., ač výherce uvádíme s menším zpožděním, paní Zdeňka lístky obdržela s předstihem a my tak můžeme doufat, že si představení náležitě užila.

Soutěž o Deník (všeho) schopné ženy   20.04.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky Soutěže„Dobří přátelé mi říkají česká Carrie Bradshaw – tu jistě znáte ze seriálu Sex ve městě. Když o mě hovoří nepřátelé, používají zcela jiná přirovnání, ale takový už je život. A ten můj je opravdu bohatý - zvláště na zážitky, které mohu prožít snad opravdu jen já. Zážitky, které v sobě míchají lásku a sex, humorné okamžiky i trapasy, na které bych nejraději zapomněla, jiskřivá setkání i rozchody promáčené od slz…

Výherci vstupenek na akademickou aerobic show   12.04.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZe správných odpovědí jsme tentokrát vylosovali Irenu K. ze Semil, Petru T. z Kladna, Hanu J., Lenku M. z Mostu a Pavlínu S. z Havířova. Všem výherkyním gratulujeme!

Možná přijde i Woody, zasoutěžte si a přijďte taky   29.03.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePřijměte soutěž, odpovězte na pár lehkých otázek a při troše štěstí jsou vstupenky na představení vaše. A co malá ochutnávka v podobě rozhovoru s Allenem Woodym? Je tady.

Výherci hudební soutěže   23.03.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTentokrát měli v naší hudební soutěži štěstí Jakub S. z Kyjova, Marcela S. z Vrbic u Poděbrad a František D. z Nymburku. Zmíněné výhry již putují k výhercům, kterým srdečně gratulujeme.

Soutěž o lístky na akademickou aerobic show   22.03.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeNetrapte jen duši, dopřejte jí na chvíli oddech a pro změnu trochu potrapte tělo. Jak říká přísloví ve zdravém těle zdravý duch. Pro tentokrát vám tedy nabízíme soutěž o vstupenky na akademickou aerobic show.

Výherci soutěže o lístky na Minifestival   08.03.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZe správných odpovědí jsme vylosovali Martinu J. a Jana H. z Prahy. Všem výhercům gratulujeme!

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  11  12 13 14 15 16 17

Celkový počet stran Rozhledny je 17. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0202 s