Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 28.11.2022, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13314
Komentářů: 11326


MěřeníSoutěže - Čtenářské ankety, soutěže s otázkami a cenami

Hudební soutěž   07.03.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeOpět se v naší soutěži dostalo na příznivce kvalitní hudby. Tentokrát nabízíme balíček složený z disků Chodská vlna - Alou! a Nejkrásnější lidové písně od beránka v moderní orchestrální úpravě se sólovými zpěvy a s následující karaoke verzí.

Česko hledá písničku 2009 – příležitost pro skladatele písní   06.03.2009   Saša Kirilov   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeSkládáte písničky a hledáte příležitost je uvést ve známost? Právě vám je určena autorská soutěž, jejíž třetí ročník již začal. Nejvyšší čas navštívit internetový přístav www.ceskohledapisnicku.cz a zjistit si informace!

Výherci soutěže o balíček knih   16.02.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZe správných odpovědí jsme tentokrát vylosovali Zdeňku H. z Byště, Milenu K. z Přeštice, Petru T. z Kladna, Zdeňka M. z Kladna a Václava M. z Letohradu. Všem výhercům gratulujeme a přejme příjemné chvíle strávené nad knihami.

Soutěž o lístky na Minifestival   14.02.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTentokrát si v naší soutěži přijdou na své opět milovníci hudby. Není tajemstvím, že se za nedlouho bude v Českém muzeu hudby konat koncert, jenž by neměl zůstat opomenut. Přijměte od nás pozvání formou soutěže o lístky.

Betl, durch, sedma   12.02.2009   Jindřiška Kodíčková   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeV Hudčicích, malé vesničce v lůně žulových lomů, se 21. března koná II. ročník memoriálu Václava Drhy v křížovém mariáši.

Výherci soutěže Cesta na Měsíc   01.02.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZ došlých odpovědí byli vylosováni Pavla P. z Valašských Klobouků, Petra V. z Ústí nad Labem a Jiří E. z Krnova. Výhry již jsou na cestě a my všem výhercům srdečně gratulujeme!

Nemáte co číst? Soutěžte o balíček knih   31.01.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeNeznám lepší způsob, než se za chmurných deštivých dní posadit do pohodlného křesílka v teple domova s dobrou knihou v ruce. Dnes Vám tento zážitek můžeme zprostředkovat i my formou soutěže o knihy, které věnovalo nakladatelství Metafora.

Soutěž Cesta na Měsíc   21.01.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeDalší soutěž se nese ve znamení animované zábavy za použití 3D brýlí. V Česku tak uvidíte trojrozměrně film poprvé ve všech kinech. Pokud už jste spolu se svými ratolestmi zhlédli film Cesta na měsíc 3D, jistě už tušíte o čem je řeč. Tentokrát Vám v soutěži nabízíme předměty s motivem filmu.Vycestujte na Měsíc opakovaně, nejen v kině.

Výherci soutěže o hudební pokrm pro uši   18.01.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeCeny tentokrát vyhráli Radka Č. z Prahy, Karel V. z Mostu a Eliška J. taktéž z Mostu. Všem výhercům gratulujeme a přejeme příjemný poslech.

Soutěž o hudební pokrm pro uši   20.12.2008   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVánoční pohoda, z reproduktorů se linou vánoční koledy. Občas je však přes několikery protesty vystřídá dle vašeho názoru něco mnohem labužničtějšího. Chcete mít do sbírky další cd a neprotáčet stále stejné disky? Pak se určitě zapojte do naší přelomové soutěže, která spojí starý rok s novým. Přijměte soutěž jako povánoční dárek s přáním úspěchů a všeho nejlepšího do nového roku.

Výherci soutěže Nechte se pozvat do divadla   18.12.2008   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTentokrát byly vylosovány Petra K. z Prahy, Helena V. a Irena N. z Prahy. Výherkyním gartulujeme, doufáme, že se inscenace líbily a poraženým přejeme štěstí do již připravované hudební soutěže.

Výherci soutěže Nadílka z pera Josepha Findera   30.11.2008   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeMezi šťastné výherce knihy Josepha Findera patří Helena N. z Prahy, Míla G. z Bílovce, Ludvík J. z Jihlavy, Helena P. z Opavy, Jana S. z Horní Plané a Jindřiška M. z Horní Bečvy. Všem výhercům gratulujeme a přejeme zábavné chvíle s knihami Josepha Findera.

Nechte se pozvat do divadla   22.11.2008   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeJelikož jsou Vánoce navzdory všemu také svátky volna. I my jsme se Vás v měsíci prosinci rozhodli pozvat ven, mezi lidi. Tentokrát Vám nabízíme soutěž o vstupenky do divadla Alfred ve dvoře na dvě rozličná představení. Doufáme, že si je náležitě užijete a přispějí k již blížící se atmosféře Vánoc.

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  12  13 14 15 16 17

Celkový počet stran Rozhledny je 17. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0271 s