Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 28.6.2022, svátek má Lubomír 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13230
Komentářů: 11308


MěřeníSoutěže - Čtenářské ankety, soutěže s otázkami a cenami

Výherci soutěže Jihoafrický týden v ČR   04.10.2006   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeJana R. Neratovice, Markéta S. Praha, Ludvík J. Jihlava. Všem výhercům gratulujeme!

Konec probdělým nocím – je tu Hypnox!   03.10.2006   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTrápí vás neklidné spaní nebo nemůžete v noci vůbec usnout? Zkuste v naší soutěži vyhrát přírodní prostředek, který vám může pomoci.

Naši výherci   18.09.2006   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVyhodnocení soutěže "Šifra krajiny"

Soutěž - Jihoafrický týden v České republice   18.09.2006   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeSoutěžíte často? Soutěžíte rádi? Soutěžte s námi a pořadateli Jihoafrického týdne v České republice!

Hlasujte pro nejlepší šifru   04.09.2006   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeDo naší soutěže Šifra krajiny dorazily pouze tři příspěvky. Tím máte tedy zjednodušený výběr a všichni autoři již mají jistou nějakou cenu. Zatím však nevíme, kdo vyhraje. Bude to ten, komu v komentářích pod článkem udělíte nejvíc hlasů. Nezapomeňte uvést mailovou adresu, neboť tři vylosovaní čtenáři získají plakát Mony Lisy. Hlasovat můžete tím, že napíšete název článku, který vás zaujal, nebo jeho pořadové číslo. Z každé mailové adresy může být zaslán jen jeden hlas.

Sen o zlatém pokladu   28.08.2006   Jana Lotzová   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePříspěvek do soutěže Šifra krajiny

Jedna ulice a spousta jmen   23.08.2006   Jan Hubáček   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeToto místo nelze popsat zvenku. Musí být popsáno zevnitř, protože to je jeho kouzlo – ten život, který není jen tak vidět.

Na soutoku   30.07.2006   Jaromír Komorous   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeProšel jsem si znovu, tu svou pánvičku, pěšky v těchto dnech doslova extrém. A opět jsem si uvědomil, že už jsem to kdysi řekl.Jedna šifra, či, chcete-li symbol. A je vymalováno. Veškeré alternativy pouhé rozmazávání původního nápadu. Plagiáty prvního. Alespoň já to tak mám.

Šifra krajiny   17.07.2006   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeV Brownově knize Šifra mistra Leonarda, která s touto soutěží nepřímo souvisí, dostane profesor Langdon úkol, aby rozluštil kód nalezený u těla zavražděného. Tak začíná Langdonovo obšírné pátrání do minulosti. Vy můžete v naší soutěži pátrat také, jen ve zcela opačném pořadí. Šifru totiž zvolíte až nakonec.

Vaše nejhezčí děti   01.07.2006   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePřestože náš pilotní článek do fotografické soutěže nazvaný "Nejkrásnější dítě? To naše!" měl obrovskou čtenost a my očekávali obrovský zájem, přišlo k nám jen několik příspěvků.

Nejkrásnější dítě? To moje!   01.06.2006   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeNová, tentokrát fotografická soutěž o knihy. Přidejte se k nám a pošlete originální fotografii svého vnoučka, dcerky, synovce... Soutěž probíhá od 1. června do 25. června 2006 včetně. Fotografie, zaslané po tomto datu, nebudou zahrnuté do užšího výběru.

Kdo zasáhl vaše srdce?   08.05.2006   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky Soutěže8. května, Den vítězství - většina z nás již nevzpomíná, ale spíš si jen představuje radost těch, kteří po prožitých hrůzách druhé světové války svobodně vydechli: "MÍR". Většina z nás již nevzpomíná, ale snaží se pochopit... Přibližuje si tuto dobu, tyto pocity pomocí knih, filmů, dokumentů. Nyní se vás chceme zeptat, který z následujících slavných válečných filmů zasáhl nejvíce vaše srdce?

Výsledky březnové soutěže   08.04.2006   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeSprávná odpověď na otázku, v níž jsme se ptali, kvůli komu se rozešla Věra s Davidem, je - kvůli Otovi. Vylosovaní výherci jsou: Daniela &S. (Plzeň), Zuzana B. (Hradec Králové),Miroslava B. (Olomouc), Vladislav K. (Milovice). Výhercům gratulujeme a posíláme knihy!

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  16  17

Celkový počet stran Rozhledny je 17. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0265 s