Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 28.11.2022, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13314
Komentářů: 11326


MěřeníSoutěže - Čtenářské ankety, soutěže s otázkami a cenami

Vaše nejhezčí děti   01.07.2006   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePřestože náš pilotní článek do fotografické soutěže nazvaný "Nejkrásnější dítě? To naše!" měl obrovskou čtenost a my očekávali obrovský zájem, přišlo k nám jen několik příspěvků.

Nejkrásnější dítě? To moje!   01.06.2006   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeNová, tentokrát fotografická soutěž o knihy. Přidejte se k nám a pošlete originální fotografii svého vnoučka, dcerky, synovce... Soutěž probíhá od 1. června do 25. června 2006 včetně. Fotografie, zaslané po tomto datu, nebudou zahrnuté do užšího výběru.

Kdo zasáhl vaše srdce?   08.05.2006   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky Soutěže8. května, Den vítězství - většina z nás již nevzpomíná, ale spíš si jen představuje radost těch, kteří po prožitých hrůzách druhé světové války svobodně vydechli: "MÍR". Většina z nás již nevzpomíná, ale snaží se pochopit... Přibližuje si tuto dobu, tyto pocity pomocí knih, filmů, dokumentů. Nyní se vás chceme zeptat, který z následujících slavných válečných filmů zasáhl nejvíce vaše srdce?

Výsledky březnové soutěže   08.04.2006   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeSprávná odpověď na otázku, v níž jsme se ptali, kvůli komu se rozešla Věra s Davidem, je - kvůli Otovi. Vylosovaní výherci jsou: Daniela &S. (Plzeň), Zuzana B. (Hradec Králové),Miroslava B. (Olomouc), Vladislav K. (Milovice). Výhercům gratulujeme a posíláme knihy!

Výherci soutěže o cd skupiny Psalteria   01.03.2006   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeSprávná odpověď na naši otázku, co znamená slovo Balábile, byla - všehochuť. Šťastní výherci jsou: Jan D. z Litvínova, a Jitka K. z Litomyšle. Výhercům gratulujeme!

Kniha za ... nic   01.03.2006   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeStačí poslat mail se správnou odpovědí na otázku: "Kvůli komu se Věra rozešla s Davidem?" Pokud odpovíte správně, kniha je vaše! A kde najdete odpověď? Přeci na úvodní straně Nerawebu v naší březnové soutěži.

Výherci soutěže o horoskop zdarma   01.02.2006   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeSprávná odpověď na otázku - Jak nazvali Mars Staří Egypťané? - byla "ten rudý". Ze správných odpovědí jsme vylosovali tyto výherce: Roman Klíma a Violeta Russová. Gratulujeme! Oba získají vypracovaný horoskop zdarma.

Chcete horoskop zdarma?   12.01.2006   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeSoutěž - Vyhrajte horoskop zdarma

Vyhlášení vítěze soutěže ...   24.11.2005   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVyhlášení vítěze soutěže Zvolte si nejkrásnějšího muže. U čtenářek Nerawebu vyhrál jednoznačně George Clooney. Z hlasujících byla vylosována čtenářka DAGMAR ORDOGOVÁ, která získává oskarový film Statečné srdce.

Vyberte nejzajímavější „zvířecí“ příběh   05.10.2005   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeJak jistě víte, tak celé léto na Nerawebu visela výzva o nejzajímavější zvířecí příběh. Jelikož nastala doba podzimní, rozhodli jsme se tuto „neformální“ soutěž vyhodnotit. K vyhodnocení ale potřebujeme názor vás čtenářů a to který z příběhů vás zaujal nejvíc. I hlasující čtenáři budou odměněni, dva vylosované odměníme knihou stejně jako dva autory nejlepších příběhů. Více informací v článku...

Jak se vám žije se zvířaty?   07.04.2005   Martina Bittnerová   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeJsem chovatelkou čtyřech těžko zkrotitelných osmáků degu. Zažívám s nimi denně spoustu komických a velmi krásných okamžiků. I mezi Vámi čtenáři se najde jistě spousta chovatelů všemožných tvorečků, které Vám přináší do života radost. A tak nás v redakci napadlo, že by bylo zajímavé i pro ostatní čtenáře, pokud byste se na stránkách Nerawebu, resp. rubriky Světem zvířat, podělili o své chovatelské zážitky, úspěchy či neúspěchy. Své příspěvky můžete zasílat na e-mail: redakce@neraweb.cz. Ty nejzajímavější odměníme knihou.

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  17 

Celkový počet stran Rozhledny je 17. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0263 s