Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 26.6.2022, svátek má Adriana 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13230
Komentářů: 11308


MěřeníSoutěže - Čtenářské ankety, soutěže s otázkami a cenami

Soutěž o dvě lákavé knihy je tu!   15.10.2014   Veronika Švarcová   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeJe to nějaký ten čas, kdy na našem webmagazinu probíhala úspěšná soutěž o všelijaké úžasné knihy. Jelikož účast byla veliká, tak navazujeme novou soutěží, a to hned o dva krásné literární kousky!
Výhoda celé této soutěžní šlamastiky je, že nejsou první ani jiná místa. A odpovědí je hned několik správných. O co ale soutěžíme?
Knihy Pana Nakladatele se na našem webmagazínu objevují pravidelně. Lákavou novinkou tohoto mladého a nadějného nakladatelství a zároveň i výhrou je kniha "Kafe v pět". Příběhy s láskou podané...

No ale pojďme k samotné soutěži!

Literární a výtvarná soutěž: Vítejte v Cerkově   28.09.2014   Martina Bittnerová   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePo úspěšné literární soutěži Kafe v pět připravilo nakladatelství Filipa Čenžáka Pan Nakladatel nové literární a výtvarné klání zaměřené tentokrát na mladé čtenáře ve věku 10- 15 let, jehož se mohou zúčastnit jak jednotlivci, tak i školní, či zájmové kolektivy z celé České republiky.

Kdo vyhrál tři knihy? Hurá na to...   11.08.2014   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeMinulý týden na našem webmagazinu probíhala soutěž o tři báječné knihy. A že soutěžících bylo plno! A jak to všechno dopadlo? Kdo vyhrál zajásá, kdo ne, ať nesmutní. Soutěže budou opět.
Výhercům gratulejeme a v nejbližších dnech jim napíše samo nakladatelství a domluví se na zaslání výhry. A teď honem na šťastlivce.

Soutěž o tři knihy uzavřena!   08.08.2014   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky Soutěže

Všem, kteří se zúčastnili soutěže o tři knihy, děkujeme! Týden probíhalo na našem webmagazinu klání, kterého se zúčastnilo opravdu mnoho čtenářů. Jak to všechno dopadlo a jaká byla správná odpověď? 

 


 

A nová soutěž je tu! Tentokrát o tři báječné knihy   30.07.2014   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeJe to nějaký ten čas, kdy na našem webmagazinu probíhala úspěšná soutěž o audioknihu. Jelikož účast byla veliká, tak navazujeme novou soutěží, a to hned o tři knihy!
Výhoda celé této soutěžní šlamastiky je, že nejsou první ani jiná místa. Ono také, když jsou ve hře tři pěkné knihy, tak kterou umístit pomyslně na stupeň vítězů, že? Ale pokud zodpovíte správně otázku, hned k odpovědi si vy napíšete, o kterou knihu vlastně hrajete.. 
Vybrat knihy bylo opravdu těžké. Přesto se nakonec zvolila metoda "od každého trochu".
No ale pojďme k samotné soutěži!

Kdo vyhrál soutěž o audioknihu na našem webmagazínu?   21.07.2014   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeA je to tady! Minulý týden probíhala na našem webmagazinu soutěž o audioknihu "Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel" . Zúčastněných bylo požehnaně. Všem moc děkujeme a pokud nenajdete své jméno na stupínku vítězů, nezoufejte! Tento týden přichystáme novou soutěž, a to hned o tři knihy. Pokud vás nové soutěžení zaujalo, pak se podívejte na naší Rozhlednu příští pondělí, kde bude vyhlášení nové soutěžní otázky. A nebojte, bude se soutěžit o naprosto super knihy, žádné nechtěné "pozůstatky"! A kdo vyhrál audioknihu?

Soutěž o audioknihu uzavřena!   18.07.2014   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVšem, kteří se zúčastnili soutěže o audioknihu, děkujeme! Týden probíhala na našem webmagazinu soutěž, kde výherce získá audio nahrávku "Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel". Jak to všechno dopadlo a jaká byla správná odpověď? 

Soutěžíme o letní audioknihu!   09.07.2014   Veronika Švarcová   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePrázdniny jsou plné cestování a cestování nemusí být jenom nudné sezení v autě nebo jiném dopravním prostředku. Je příjemná hudba, to určitě. Ale stejně tak bezva je, pustit si nějakou tu dobrou audioknihu. Z vlastní zkušenosti vím, že mé poslední cestování obohacené naprosto skvělým výkonem Báry Hrzánové v Hrdým Budžesovi, mi pomohlo doslova překonat několika hodinové martýrium přes naší kotlinu. A o co dnes budeme soutěžit? Audioteka.cz, kde lze najít všemožné audio nahrávky, poskytla do naší soutěže knihu k poslechu "Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel". Kdy? Soutěž startuje dnes 9.7. a končí přesně za týden 16.7. úderem půlnoci.

Hrajte s námi o podepsanou knihu Tomáše Řepky!   22.04.2014   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeJste fotbaloví fanoušci? Nebo máte ve svém okolí takového nadšence? Pak mu jistě uděláte radost už druhou knížkou Tomáše Řepky. A co víc, známý fotbalista nám ji osobně podepsal!

Ceny Nakladatelství Academia a Studentská soutěž za rok 2013   25.03.2014   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeDne 20. března 2014 proběhlo v budově Akademie věd ČR slavnostní vyhlášení 6. ročníku Cen Nakladatelství Academia a 2.roč. Studentské soutěže Nakladatelství Academia.Vedle Nakladatelství Academia přihlásily své publikace do soutěže také: Filosofia, nakladatelství Filosofického ústavu AV ČR a Entomologický ústav AV ČR.

Vyhrajte skvělé vouchery do kosmetického salonu B.elle!   10.03.2014   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeMáme pro vás hned pět voucherů do salonu krásy B.elle v centu Prahy. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku a můžete se nechat hýčkat například na masážích, zajít si na kosmetiku, nechat si odstranit vrásky nebo třeba zmrazit tuky.

Kdo zažije romantický leden?   08.01.2014   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeNa webmagazin.cz skončila další ze soutěží a výhra byla odeslána výherkyni. Nejste to náhodou zrovna vy?

Starší články - strany: 1  2  3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Celkový počet stran Rozhledny je 17. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0465 s