Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 26.6.2022, svátek má Adriana 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13230
Komentářů: 11308


MěřeníSoutěže - Čtenářské ankety, soutěže s otázkami a cenami

Knížky znají své výherce. Kam putuje manuál stravování, hravý semafor a dárečky?   03.03.2012   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeV lednu a únoru jste mohli soutěžit o převážně dětské tři knížky - Stolování pro každého, Co mi řekl semafor a Ozdobné balení dárků pro děti. Ze správných odpovědí jsme vylosovali výherce. Knížky již poštou putují k nim do schránky.

Do kin se chystá horor s Danielem Radcliffem - Vyhrajte jeho knižní předlohu!   17.02.2012   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVydařený horor Žena v černém se chystá do našich kin 23. února. Tři z vás mají jedinečnou šanci ulovit pro sebe v češtině právě vycházející knižní předlohu filmového trháku! Stačí odpovědět na jedinou otázku...

Nová soutěž: Jiří Bárta a Dagmar Pecková. Máme pro vás na ně 2 x 2 vstupenky!   13.02.2012   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeCharismatické hvězdy světového jména, operní pěvkyně Dagmar Pecková a violoncellista Jiří Bárta, společně s Komorní filharmonií Pardubice pod vedením šéfdirigenta Marko Ivanoviće vystoupí na mimořádném benefičním koncertě Nadačního fondu Kolowrátek 31. 3. 2012 v 19 hod. ve Stavovském divadle. Buďte u toho! S Rozhlednou vyhrajete čtyři vstupenky!

Rybaříte? Tak to rychle soutěžte o vstupenky na veletrh Moderní rybář!   11.01.2012   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVýherci si mezi sebe rozdělí 40 čestných vstupenek na veletrh Moderní rybář, který se uskuteční ve dnech 26. až 29. ledna 2012 ve Veletržním paláci výstaviště v Praze – Holešovicích.

První soutěž roku 2012: Máme pro vás hned tři knížky! Vybrat si můžete vy.   04.01.2012   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeStýská se vám po Vánocích? Na Rozhledně ještě nekončí. Protáhneme si je až do února. V první letošní soutěži si dělejte chutě na tři knížky. Dáme vám vybrat. Kterou z nich budete chtít?

Pod stromeček jsme nadělili šest kalendářů a knížku   24.12.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeV první řadě přejeme všem našim čtenářům krásné a pohodové Vánoce. A v řadě druhé vám prozradíme, komu jsme pod stromeček nachystali jeden ze šesti soutěžních kalendářů, či knížku od Zdenka Ležáka i s autogramem.

DVD a řadu dalších dárků od National Geographic channel získávají...   14.12.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeKdo věděl, že Pearl Harbor je přístavem na Havaji a hrál s námi o další pěkné ceny, nechť bedlivě sleduje, zda není mezi vylosovanými. Těm už dárek v tuto chvíli putuje do schránky...

Vyhrajte pod stromeček sci-fi knihu G2R s věnováním přímo od autora!   01.12.2011   Petr Koutský   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeMáte rádi netradiční knihy, které vás ve svém ději přenesou do fantastického světa? Pak soutěžte o novou knihu G2R od českého autora Zdeňka Ležáka! Díky ní se ocitnete ve víru kosmických bitev a vzdálené planety, o jejímž budoucím osudu se má právě rozhodnout.

Velká vánoční soutěž o šest kalendářů!   28.11.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeHledáte užitečný dárek pod stromeček nebo jste si zkrátka ještě nekoupili nový stolní kalendář? Tak to je naše nová soutěž přesně pro vás! Ve hře je šest praktických kalendářů - a dokonce si můžete vybrat, který se vám líbí víc!

Největšími básníky Rozhledny se stávají...   23.11.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePročetli jsme si díla prozaická i poetická a demokratickým hlasováním vybrali tři nejlepší kousky. Které to jsou a co získají?

DVD Pearl Harbor, designové bloky, psací potřeby i vůně - To vše může být vaše!   15.11.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky Soutěže&Sest letadlových lodí vysílá ráno 7. prosince 1941 na 353 letadel proti americké základně v Pearl Harboru. Následky známe všichni. Připomeňte si nechvalně proslulou událost spolu s námi - a vyhrajte některou ze tří cen, které na vás již čekají u nás v redakci! Stačí odpovědět na jednu lehkou otázku...

Vyhrajte vstupenky na koncerty Tata Bojs   03.11.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePředstavujeme vám další soutěž pořádanou televizním kanálem National Geographic. Výherci se zdarma podívají na koncert k novému CD skupiny Tata Bojs!

Pro velký úspěch opakujeme: Hrajete o tři knížky dle vlastního výběru!   14.10.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeMožná si vzpomenete, že na Rozhledně tato soutěž již proběhla. A setkala se s ohromným ohlasem. Rozhodli jsme se proto ji zopakovat, ovšem s jinými pravidly, pro mnohé kreativnějšími, pro jiné nepřekonatelně těžkými. Pokusit se vyhrát vás ale krom pár minut času nebude stát vůbec nic. Tak proč to nezkusit?

Starší články - strany: 1 2 3 4  5  6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Celkový počet stran Rozhledny je 17. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0245 s