Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 26.6.2022, svátek má Adriana 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13230
Komentářů: 11308


MěřeníSoutěže - Čtenářské ankety, soutěže s otázkami a cenami

Večery nad knížkou bude trávit...   12.10.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeV zářijovo-říjnové soutěži mohli hned tři z vás vyhrát čtení na stále delší a chladnější podzimní večery. Tři publikace Věř mi již balíme do obálek - nepřistane jedna z nich ve schránce zrovna vám?

Hledá se další Česká Miss   04.10.2011   Aneta Šimonková   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeOpět startuje série castingů, ze kterých vzejde Česká Miss. Novinkou je konání castingů ve všech čtrnácti krajích České republiky a také vás může potkat tzv. scoutingová Patrola České Miss, která sama vytipuje budoucí Českou Miss. Raději ale vezměte situaci do svých rukou. Pokud znáte možnou královnu krásy, můžete v případě její výhry získat deset tisíc korun.

Jak bylo v Africe?   17.09.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeMožná si vzpomenete, že jste na Rozhledně mohli díky National Geographic soutěžit i o zájezd do Afriky. Ta se uskutečnila díky premiéře cyklu Velké migrace. Výherce měl nyní jedinečnou příležitost zažít stěhování mnoha afrických živočišných druhů na vlastní kůži. Můžete se přesvědčit, že šťastný vítěz slosování, pan Ratulovský, si s přítelkyní výhru skutečně užil!

Strašidelný plakát zná své majitele: Putuje do Ostravy, Teplic i Lázní Bohdaneč   03.09.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeSoutěž o plakát s 23 nejstrašidelnějšími místy naší vlasti se těšila vaší značné pozornosti. Vylosovali jsme tři výherce, ke kterým si již plakát hledá cestičku skrze poštovní doručovatele...

Zářijová soutěž: Máme pro vás třikrát počtení na konec léta!   01.09.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZáří přichází na Rozhledně s novou soutěží. Co můžete vyhrát? Na tři z vás čeká knížka od Jessicy Inclán - Věř mi. Těšte se na příběh magické vášně, v němž nebude nouze o lásku ani kouzla! 

Máme výherce knihy Tomio Okamury Umění vládnout!   28.07.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeNa Rozhledně jste celý měsíc odpovídali na otázky a lovili nejoblíbenější citáty. Jak to celé dopadlo a ke komu do schránky poputuje kniha Tomio Okamury Umění vládnout?

Pověste si doma plakát nejstrašidelnějších míst - soutěžíme o 3 kusy!   27.07.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeDruhá polovina léta přinesla na Rozhledně novou soutěž. Všem výletníkům i milovníkům tajemna a záhad přinášíme šanci získat jeden ze tří plakátů 23 míst, kde se budete bát! - Nejstrašidelnější místa Česka.

Balte baťoh, víme, čí děti jedou do westernového městečka!   30.06.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeMůžete být rodičem či prarodičem malého nezbedníka, nebo je vám do 18 let a chtěli jste udělat radost jen sobě, případně ruku v ruce doprovodu. Tak či onak, soutěžili-li jste v klání o vstupenky do westernového městečka u Boskovic, nastražte zrak, zda vás nečeká výlet...

Soutěžte o podepsanou knihu Tomio Okamury!   27.06.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeDnes vám přinášíme další soutěž o literární kousek. Knížka, o kterou budete usilovat má navíc i věnování a podpis autora. Jak jsme před časem slíbili, tak můžete soutěžit o novou knihu Tomio Okamury Umění vládnout.

Předplatné časopisu až do schránky získává...   01.06.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeSoutěživí čtenáři, mějte očka na stopkách. Vylosovali jsme tři výherce, kteří získají všechna roční vydání časopisu Funeral Quartal. A předem nutno říci, že do finále se tentokrát neprobojoval jediný muž...

Jeďte s dětmi do westernového městečka: Máme pro vás lístky zdarma!   26.05.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePrvní letní soutěž webmagazínu Rozhledna je tu. Soutěžit můžete o dětské vstupenky do westernového městečka u Boskovic. A pozor: Za dítě se počítá každý až do 18 let!

Kdo jde na ryby s Jakubem Vágnerem?   23.05.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeSpolečně s televizním kanálem National Geographic jste soutěžili o den na rybách s veleslavným rybářem Jakubem Vágnerem a řadu dalších cen. Losování tentokrát probíhalo ve štábu National Geographic Channel. Kdo jsou výherci?

Kdo pojede i s doprovodem na Naturu Vivu? Výherci vylosováni!   17.05.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVylosovali jsme pět šťastlivců, ke každému z nich již poštou putují dvě vstupenky na veletrh Natura Viva v Lysé nad Labem. Nejste mezi nimi vylosovanými?

Starší články - strany: 1 2 3 4 5  6  7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Celkový počet stran Rozhledny je 17. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0244 s