Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 28.11.2022, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13314
Komentářů: 11326


MěřeníSoutěže - Čtenářské ankety, soutěže s otázkami a cenami

Největšími básníky Rozhledny se stávají...   23.11.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePročetli jsme si díla prozaická i poetická a demokratickým hlasováním vybrali tři nejlepší kousky. Které to jsou a co získají?

DVD Pearl Harbor, designové bloky, psací potřeby i vůně - To vše může být vaše!   15.11.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky Soutěže&Sest letadlových lodí vysílá ráno 7. prosince 1941 na 353 letadel proti americké základně v Pearl Harboru. Následky známe všichni. Připomeňte si nechvalně proslulou událost spolu s námi - a vyhrajte některou ze tří cen, které na vás již čekají u nás v redakci! Stačí odpovědět na jednu lehkou otázku...

Vyhrajte vstupenky na koncerty Tata Bojs   03.11.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePředstavujeme vám další soutěž pořádanou televizním kanálem National Geographic. Výherci se zdarma podívají na koncert k novému CD skupiny Tata Bojs!

Pro velký úspěch opakujeme: Hrajete o tři knížky dle vlastního výběru!   14.10.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeMožná si vzpomenete, že na Rozhledně tato soutěž již proběhla. A setkala se s ohromným ohlasem. Rozhodli jsme se proto ji zopakovat, ovšem s jinými pravidly, pro mnohé kreativnějšími, pro jiné nepřekonatelně těžkými. Pokusit se vyhrát vás ale krom pár minut času nebude stát vůbec nic. Tak proč to nezkusit?

Večery nad knížkou bude trávit...   12.10.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeV zářijovo-říjnové soutěži mohli hned tři z vás vyhrát čtení na stále delší a chladnější podzimní večery. Tři publikace Věř mi již balíme do obálek - nepřistane jedna z nich ve schránce zrovna vám?

Hledá se další Česká Miss   04.10.2011   Aneta Šimonková   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeOpět startuje série castingů, ze kterých vzejde Česká Miss. Novinkou je konání castingů ve všech čtrnácti krajích České republiky a také vás může potkat tzv. scoutingová Patrola České Miss, která sama vytipuje budoucí Českou Miss. Raději ale vezměte situaci do svých rukou. Pokud znáte možnou královnu krásy, můžete v případě její výhry získat deset tisíc korun.

Jak bylo v Africe?   17.09.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeMožná si vzpomenete, že jste na Rozhledně mohli díky National Geographic soutěžit i o zájezd do Afriky. Ta se uskutečnila díky premiéře cyklu Velké migrace. Výherce měl nyní jedinečnou příležitost zažít stěhování mnoha afrických živočišných druhů na vlastní kůži. Můžete se přesvědčit, že šťastný vítěz slosování, pan Ratulovský, si s přítelkyní výhru skutečně užil!

Strašidelný plakát zná své majitele: Putuje do Ostravy, Teplic i Lázní Bohdaneč   03.09.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeSoutěž o plakát s 23 nejstrašidelnějšími místy naší vlasti se těšila vaší značné pozornosti. Vylosovali jsme tři výherce, ke kterým si již plakát hledá cestičku skrze poštovní doručovatele...

Zářijová soutěž: Máme pro vás třikrát počtení na konec léta!   01.09.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZáří přichází na Rozhledně s novou soutěží. Co můžete vyhrát? Na tři z vás čeká knížka od Jessicy Inclán - Věř mi. Těšte se na příběh magické vášně, v němž nebude nouze o lásku ani kouzla! 

Máme výherce knihy Tomio Okamury Umění vládnout!   28.07.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeNa Rozhledně jste celý měsíc odpovídali na otázky a lovili nejoblíbenější citáty. Jak to celé dopadlo a ke komu do schránky poputuje kniha Tomio Okamury Umění vládnout?

Pověste si doma plakát nejstrašidelnějších míst - soutěžíme o 3 kusy!   27.07.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeDruhá polovina léta přinesla na Rozhledně novou soutěž. Všem výletníkům i milovníkům tajemna a záhad přinášíme šanci získat jeden ze tří plakátů 23 míst, kde se budete bát! - Nejstrašidelnější místa Česka.

Balte baťoh, víme, čí děti jedou do westernového městečka!   30.06.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeMůžete být rodičem či prarodičem malého nezbedníka, nebo je vám do 18 let a chtěli jste udělat radost jen sobě, případně ruku v ruce doprovodu. Tak či onak, soutěžili-li jste v klání o vstupenky do westernového městečka u Boskovic, nastražte zrak, zda vás nečeká výlet...

Soutěžte o podepsanou knihu Tomio Okamury!   27.06.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeDnes vám přinášíme další soutěž o literární kousek. Knížka, o kterou budete usilovat má navíc i věnování a podpis autora. Jak jsme před časem slíbili, tak můžete soutěžit o novou knihu Tomio Okamury Umění vládnout.

Starší články - strany: 1 2 3 4 5  6  7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Celkový počet stran Rozhledny je 17. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0271 s