Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 28.11.2022, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13314
Komentářů: 11326


MěřeníSoutěže - Čtenářské ankety, soutěže s otázkami a cenami

Zúčastněte se slavnostní premiéry filmu Nickyho rodina! Hrajte o lístky pro dva!   10.01.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZajděte si s doprovodem na slavnostní premiéru nového film Mateje Mináče Nickyho rodina, který přináší dosud nezveřejněná fakta a svědectví o záchranné akci nemající v novodobé historii obdoby. "Nickyho rodina" odhaluje další peripetie osudů 669 českých a slovenských dětí, které zásluhou Nicholase Wintona přežily II. světovou válku. Buďte u toho!

Vyhrajte s námi stylová trička a 3D skládačky!   05.01.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeLednová soutěž je tu! Tentokrát si pro vás Rozhledna připravila výhry od televizního kanálu National Geographic. Tři z vás nechť si udělají v šatníku místo na nové tričko - a trojdimenzionální skládačku dostanete navrch! Jako vždy, stačí odpovědět na tři jednoduché otázky...

Komu jsme poslali kalendář pod stromeček?   22.12.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePoslední předvánoční soutěž o tři kousky vydařeného kalendáře s tajuplnými místy Čech je u konce. Třem výhercům jsme již v pondělí odeslali zasloužené ceny poštou. Komu by měly kalendáře přistát ve schránce?

Velké migrace znají výherce. Kdo poletí do Afriky?   10.12.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVýherce soutěže National Geographic Channel (NGC) o expedici do Afriky již převzal z rukou zástupkyně NGC pro Českou a Slovenskou republiku Lady Dobrkovské a specialistky marketingové komunikace CK Fischer Jindry Hoblerové dárkový certifikát s potvrzením hlavní výhry. O výhru jste mohli zápolit v listopadu i skrze webmagazín Rozhledna.

Vyhrajte pěkný dárek pod stromeček: Unikátní kalendář v limitované edici!   01.12.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeNová soutěž je tu! Na tři výherce v redakci čeká vydařený kalendář na rok 2011. Ať jej už chcete pro sebe, nebo jako dárek pod stromeček svým blízkým, neváhejte zodpovědět tři jednoduché otázky a třeba přistane právě u vás!

Žhavte přehrávače, známe výherce 2DVD s Mňágou!   29.11.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky Soutěže28 klipů, záznam živého koncertu z Lucerny a jako bonus kultovní film Petra Zelenky Mňága - Happy End. Pořádná nadílka na dvou DVD čeká již na tři výherce. Komu že se brzy na monitoru či televizi rozběhne zdařilý snímek a pokoj ovládne pohodová muzika populární hudební formace?

Vyhrajte 3 zbrusu nová dvojDVD Mňágy s muzikou i kultovním filmem!   26.10.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeStačí odpovědět na tři jednoduché otázky a exkluzivní 2DVD skupiny Mňága a Žďorp s profi záznamem koncertu, 28 klipy a v Čechách vůbec poprvé na DVD vycházejícím kultovním filmu Mňága: Happy End může být vaše!

Pokračování soutěže s National Geographic   18.10.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVe hře spuštěné zároveň s pořadem Velké migrace je expedice do Afriky a celá řada dalších skvělých cen. Stačí poslat SMSku a třeba si můžete kufr na expedici balit právě vy...

Film o cestě ke slávě již putuje ke třem čtenářům Rozhledny!   05.10.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeMinulý týden skončila soutěž o tři DVD filmu Fame - Cesta za slávou. Poštovní doručovatelé již co nevidět předají výherní balíček třem šťastlivcům. Nejste mezi nimi?

Soutěžte s National Geographic o expedici do Afriky a další skvělé ceny!   04.10.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZároveň s pořadem Velké migrace vypuká soutěž National Geographic o skvělé ceny. Rozhledna je jejím mediálním partnerem, otázky proto naleznete i u nás. Držíme palce, ať se na dalekou dovolenou vydá právě některý z našich čtenářů!

Čtenáři Rozhledny stráví noc s Helenou Vondráčkovou   13.09.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeA nejen s ní. Užijí si zábavu i s Bárou Basikovou, Petrem Kolářem, Jiřím Kornem, 4Tetem a dalšími umělci! Koncem minulého týdne jsme vylosovali výherce Noci v opeře. Koho čeká jedinečný kulturní zážitek?

Vyhrajte s Rozhlednou tři Cesty za slávou - FAME!   01.09.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeJsou mladí, talentovaní a milují hudbu i tanec. Světoznámý trhák FAME (Sláva) vychází na DVD! V redakci pro vás máme tři připravená. Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky a mohou být právě vaše!

Vyhrajte 6 vstupenek na kolosální koncert Helenky Vondráčkové na Broadway!   09.08.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky Soutěže20. září vypuká velká show s Bárou Basikovou, Petrem Kolářem, Jiřím Kornem a 4Tetem a dalšími umělci, samozřejmě v čele s nezapomenutelnou Helenou Vondráčkovou. S Rozhlednou můžete nyní ukořistit 6 vstupenek (3 výherci po dvou lístcích) na tuto úžasnou hudební událost! Stačí odpovědět na tři otázky...

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7  8  9 10 11 12 13 14 15 16 17

Celkový počet stran Rozhledny je 17. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0211 s