Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 28.11.2022, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13314
Komentářů: 11326


MěřeníSoutěže - Čtenářské ankety, soutěže s otázkami a cenami

Zapeklité knižní případy sympaťáka Murdocha již znají své majitele   06.08.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePětice nedávno vydaných knížek Vražda v zapadlé uličce alias Případy detektiva Murdocha, kterého si určitě pamatujete z televizní obrazovky, brzy poputuje k pěti výhercům Rozhlednové soutěže. Jste mezi nimi?

Just shoot it!   17.07.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVášnivě rádi fotíte a je vám mezi 15 a 26 lety? Tak to neváhejte a zapojte se do fotosoutěže, kterou pořádá Vyšší odborná škola publicistiky, se kterou Rozhledna spolupracuje. Čeká na vás předplatné magazínu, poukázky na cokoliv ve Foto &Skoda, ale zpátečný jízdenky od Student Agency do skvělých destinací! A to už stojí za to...

Ke třem z vás se již stěhuje Zelený Raoul   14.07.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeBřitkým humorem oplývající zelený ufon již brzy zaťuká na dveře u tří čtenářů Rozhledny - vylosovali jsme tři výherce soutěže o sborník komiksových příběhů glosujících naši politickou scénu. Kdo měl tentokrát štěstí?

Vyhrajte 5 detektivek s Murdochem - Znáte z TV seriálu!   07.07.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeRozhledna se stala partnerem knížky Případy detektiva Murdocha - Vražda v zapadlé uličce nakladatelství Jota. I díky tomu v této soutěži nevyhrají jen tři, ale hned pět výherců! Stačí odpovědět na pět otázek a skvělá publikace může putovat rovnou k vám!

Již víme, kdo z vás uvidí orientální show!   10.06.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZalosovali jsme v osudí soutěžního redakčního mailu a vylosovali dvě výherkyně, které se již tuto neděli podívají na překrásný taneční orientální večer v KD Krakov.

Hrajte s námi o tři nové knížky Zeleného Raoula!   08.06.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeJe břitký, mezi záplavou klasických superhrdinských komiksů působí dosti netradičně a celebrity i politici jej častují žalobami. Zná ho snad každý. Zelený ufoun Raoul, již drahné roky komentující dění na našem českém place, se teď může přestěhovat i k vám!

Vyhrajte 2x2 vstupenky na okouzlující večer orientálních tanců!   21.05.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeRozhledna si pro vás v nové soutěži připravila čtyři vstupenky na fascinující podívanou ladnosti, skvělého tance a krásných kostýmů. V neděli 13. června 2010 můžete být u toho!

V sobotu půjdou s Rozhlednou křepčit na koncert samé dámy   20.05.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky Soutěže22. května vypukne ve večerních hodinách v pražském klubu GOX (bývalý Bunkr) koncert dvou kapel. Jako první se na pódiu ukáže živelná formace Hakka Muggies, jako druzí nastoupí A Band. Tři z vás s doprovodem se na koncert podívají spolu s Rozhlednou!

Kdo z čtenářů Rozhledny vykrmí svou kočku?   11.05.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVylosovali jsme tři výherce kočičího ráje, respektive pěti balení kočičích granulí, které již putují k...

Zajděte si v květnu na živelný koncert! S Rozhlednou vyhrajete vstupenky!   07.05.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeNová soutěž je tu a udělá radost všem příznivcům dobré alternativnější hudby. Máte rádi rock, punk nebo irskou či bretaňskou muziku? Tak to je přesně pro vás! Ve hře jsou totiž pro tři z vás dvě vstupenky na koncert dvou kapel - Hakka Muggies a The Puppits.

Komu se v přehrávači roztočí nové CDéčko POINTS?   29.04.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePokud jste s námi soutěžili o zbrusu nová CD kapely POINTS, jistě vás zajímá, zda výherní los nepadl právě na vás. Čí sluchové receptory polechtá disk této jazzové formace?

Máte kočku? Zajistěte jí s Rozhlednou pohodový život v nové soutěži!   19.04.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTři z vás vyhrají hned pět balení kočičích pochoutek. Samozřejmě zdravých, granulovaných. Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky a pět balíčků granulí může přistát u vás doma!

Z kterých čtenářů Rozhledny se stanou záhodologové?   24.03.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVčera jsme vylosolovali výherce další z našich soutěží. Zajímá vás, kdo se podívá na Festival světových záhad a mystérií, který se odehraje již tuto sobotu v Praze?

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8  9  10 11 12 13 14 15 16 17

Celkový počet stran Rozhledny je 17. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0275 s