Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . Kulturní akce . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 16.12.2017, svátek má Albína 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 499
Registrovaní čtenáři: 1760
Publikovaných článků: 12331
Komentářů: 10743


MěřeníHudba - Zajímavosti z hudebního světa

Petr Fiala z Mňágy a Žďorp: Hosté v Karlíně? Velké překvapení!   07.12.2017   Aneta Šimonková   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaVideo uvnitř článku! Už 12. prosince oslaví Mňága a Žďorp 30 let na scéně v pražském Foru Karlín. Ještě předtím jsme se s Petrem Fialou přece jen trochu ohlédli za těmi třemi dekádami. Zavzpomínal na největší zážitky s fanoušky i na to, jak kdysi rozesmál Mongolce zpěvem v jejich rodném jazyce. Opravdový zážitek vás čeká ve Foru Karlín, dozvěděli jsme se, že kluci z Mňágy a Žďorp tam nebudou sami! 

Mňága a Žďorp oslaví 30. narozeniny ve Foru Karlín. Dorazí i Tomáš Klus   16.11.2017   Aneta Šimonková   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky Hudba 
Mňága a Žďorp letos slaví třicet let na scéně. V úterý 12. 12. uspořádá narozeninový koncert v pražském Foru Karlín s řadou hudebních hostů a v plánu má i trojnásobný křest.

Eskalace dobra v rukou J.A.R. a pražské Lucerny   15.11.2017   Pavla Hložková   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaSpojení kapely J.A.R. a pražské Lucerny je tradicí dlouhou už téměř 30 let. I letos se 17. listopadu opět vrací na scénu!

Thom Artway nahrává singl a chystá se do pražské Akropole   01.10.2017   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky Hudba

Thom Artway prožívá pracovními událostmi nabité září. Coby vítěz prestižní soutěže Czech Fresh nahrává ve studiu Sono nové písničky a 20. září se zapojil do celosvětové hudebně-charitativní akce Amnesty International. A k tomu rozjíždí přípravy na velký podzimní koncert – ve čtvrtek 5. října od 19:30 v pražském Paláci Akropolis mimo jiné představí nový singl Sleeping Next To You. Hosty koncertu budou Honza Kovařík z kapely Jelen a Mikoláš Růžička z kapely Republic of Two se svým projektem PIANO.

Karel Gott a jeho pozoruhodná plavba životem   10.08.2017   Pavla Hložková   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaNa pomyslném průsečíku několika cest, na pražské náplavce pod Vyšehradem, poblíž železničního mostu, právě kotví neobyčejná loď, která již z dálky přitáhne pozornost. Do jejího velkého podpalubí je přehledně a popořadě srovnán život jednoho z našich největších současných umělců, zpěváka Karla Gotta. Výstava nese název My Life.

Prázdniny v Telči lákají na Lenny, The Tap Tap nebo Thoma Artwaye   10.07.2017   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaLetošní ročník sedmnáctidenního hudebního festivalu Prázdniny v Telči, který začíná 28. července, láká na žánrově rozmanitý program. Na hlavní scéně na zámku v Telči vystoupí například Hradišťan, Mňága a Žďorp, The Tap Tap, Zrní či čtyřmi Anděly ověnčená písničkářka Lenny. Pořadatelé letos také výrazně posílili noční klubovou scénu, kde se představí objev minulého roku Thom Artway, Circus Brothers nebo Midi Lidi.

Ja - Nein! Rammmmmstein!   29.05.2017   Kateřina Sovová   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaPro někoho bozi, pro jiného ďáblové. Tak či onak, němečtí hudební géniové jsou opět v plné parádě v Praze! Kdo by snad promarnil včerejší koncert v pražském Edenu, má ještě jednu šanci dnes od 20:00.

Colours of Ostrava zahájí alt-J a Imagine Dragons, zakončí Jamiroquai a Justice   28.05.2017   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaMezinárodní hudební festival Colours of Ostrava, který proběhne od 19. do 22. července v industriálních Dolních Vítkovicích, zveřejnil přehled, v jaké festivalové dny hrají jednotlivé hlavní hvězdy.
 
“Jak je u nás tradicí, program jsme sestavovali tak, že každý ze čtyř festivalových dnů nabízí někoho z hlavních headlinerů, každý den je nabitý od poledne do brzkého rána,“ říká na úvod ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Ostrava opět zazáří v barvách hudebních hvězd   08.05.2017   Kateřina Sovová   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaMultižánrový hudební festival Colours of Ostrava, pořádaný ve známé industriální kulise Dolních Vítkovic, letos oslaví svoje 16. narozeniny. Seznam zvučných jmen, pozvaných na jednu z údajně 10 nejlepších hudebních párty v rámci starého kontinentu, je opravdu impozantní, a ani vy byste letos v Ostravě neměli chybět.

Dave Matthews & Tim Reynolds Forum Karlín 2.4. 2017   04.04.2017   Eve Edwards   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaDne 2.4. 2017 zažila Praha naživo akustický koncert kytaristy Tima Reynoldse a kytaristy, zpěváka a skladatele Dava Matthewse. A fanoušci můžou jen doufat, že vřelé přijetí pražským publikem a Davem několikrát připomínané uchvácení Prahou může znamenat, že jsme Dava neviděli naposledy. Ať již ve spojení s Timem nebo třeba rovnou s celou svou kapelou Dave Matthews Band.

Milan Peroutka: Role jako dárek k narozeninám   29.03.2017   Aneta Šimonková   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaJe mladý, krásný, hvězdnou kariéru má skvěle našlápnutou. Zpěvák a herec Milan Peroutka v pátek oslavil 27. narozeniny a my byli u toho. Ovšem tento slavnostní den Milan netrávil s kamarády někde v hospodě, ale v práci, kterou je v současné době zavalen. Zastihli jsme ho při moderování v pražském obchodním centru, kam mu přišli pogratulovat také jeho dva budoucí kolegové.

Rammstein in Paris – recenze   27.03.2017   Kateřina Sovová   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaPunc neobyčejnosti vyrazila 23. březnu 2017 světová premiéra takřka pět let netrpělivě očekávaného záznamu dvou koncertů německých bouřliváků Rammstein, odehraných v pařížské aréně Bercy. Dle odvážných slov režiséra Jonase Akerlunda mělo jít o neopakovatelné umělecké dílo a jedinečný filmařský počin, nad kterým se (nejenom) fanouškům zatají dech. Pravda anebo prázdná slova?

Ostravská invaze! Věra Špinarová a Heidi Janků vyjedou na turné.   08.03.2017   Aneta Šimonková   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky Hudba

Dva velké hlasy, dvě výrazné osobnosti českého šoubyznysu a dvě zpěvačky, které prostě mají grády - Věra Špinarová a Heidi Janků vyrážejí letos na podzim společně na koncertní šňůru. V rámci VĚRA HEIDI TOUR 2017 slibují skvělý hudební zážitek, v kterém si každý najde to své… A kromě toho budou mít exkluzivní zajímavost, a sice - vlastní víno! 

Starší články - strany: 1  2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... až 75

Celkový počet stran Rozhledny je 75. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . Kulturní akce . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2017 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.2305 s