Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 4.3.2024, svátek má Stela 

Hledej na Rozhledně

Statistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13677
Komentářů: 11411


MěřeníFotoreportáž: Eroticon 2010 - In sex we trust!

10.06.2010   Michaela Wilhelmová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Pořádná dávka přednášek, skvělá atmosféra, hry i tanec. Takový byl letošní Eroticon, v pořadí již sedmý. Přinášíme vám z něj fotoreportáž - červenat se budete jen místy...

Tajuplné podzemí klubu GOX má hned dvě podia - na prvním, které můžete vidět níže, probíhala 22. května v rámci festivalu zasvěcenému lehkému erotičnu v tónině intelektuální řada přednášek, na druhém, tom barovém, jste mohli vyhrávat nejednu cenu a pozorovat vtipná divadla...

První přednášející, redaktorka záhadologického časopisu Enigma Lenka Kabeláčová, nasadila hned na začátek vysokou laťku. Kterak pohledné děvy trhají během rituálů muže na cucky dokáže líčit skutečně sugestivně. Okořeněno dávkou jemného humoru - a publikum tleská ostošest.


Alkoholu na baru proteklo dosti, stravování bylo ale vlastní. Uvařili jsme našim drahým návštěvníkům epesní gulášek, upekli koláčky a málem došlo i na tousty. 


První divadlo Jakuba "Draka" Kočího a literátky Františky Vrbenské. Život šněků není jednoduchý - jsou totiž tááákhle malincí. Nebo jde o něco jiného? 


Martina Bittnerová si vzala na paškál národní obrození. Kdo letos po eroticonu maturoval, musel mít za jedna. Věděli jste, že Palacký své drahé začal tykat až po zasnoubení?


Volná zábava kvete u baru. Vzduchem létají balónky od našeho sponzora, výrobce kondomů a věcí přidružených, Primerosu (ano, skutečně to jsou balonky, ty druhé věci někdo ale samozřejmě také nafoukl...).


Aleš Hawkey Křen dostal těsně před Eroticonem horečky. Měl mít přednášku o zbraních ve fantasy filmech versus realita.Na poslední chvíli jsem jí tedy musela vzít za něj. První přednáška delší než 20 minut a hned o něčem, kde každá průměrná žena plave. Publikum bylo skvělé a spokojilo se i s tím, že místo ódy na katanu Umy v Kill Bill poslouchá spíše to, jak babička téhle slavné herečky fotila lechtivé fotky a stála modelem pro desítky soch krášlící nyní náměstí po celých Státech.  


Na malém sále zatím probíhá populární soutěž Chcete být eroticonářem pod zručnou taktovkou Tomáše "Čóryho" Skoupého. První z výherců se již raduje. &Sek sice nedostane, zato řadu dárečků ano. 


Publikum na vedlejším sále ke konci jedné z přednášek. Někteří zůstanou na další, jiní si dají drink na baru či juknou na zábavného eroticonáře. 

V kole již je další potenciální výherkyně. Víte, jak se rozmnožuje hlemýžď? 


Stálice Eroticonu, přednášející Ivana Kuglerová. Vždy živě, peprně a s fakty, která hned tak jinde neuslyšíte.


Před koncertem dostávají slovo tanečnice z taneční školy Badira. Letos nebyly k vidění jen břišní tance, ale došlo i na odvážnější kousky. Myslím, že řada slečen si již na kurz flirt dance podává přihlášku... 

Muži otírali koutky úst kapesníčky i rukávem, ženy okukovaly, co doma zanedbávají. 


Tanečnice Saidah také ví, jak roztleskat dav. 


A již přichází tombola. V zadním sále zatím pilně ladí Hakka Muggies a mladá kapelka A-Bomb, na malém podiu se rozdávají dárky od sponzorů - ty lechtivé, i ty literární - například od Strak na vrbě, Fragmentu, či XYZu. Peprnější kousky zajišťuje Primeros a LeoTV s vydavatelstvím PK62 (Kdo by neznal například Leo?). Ve hře jsou ale i třeba lístky do solné jeskyně Mineral v Praze 7 Holešovicích. Otevřela nedávno a relax je v ní zaručen... 


Některé dárky se skutečně hodí... 


A koncert vypuká! Hakka Muggies spouští svou živelnou muziku, která roztančí celý sál!

Houslistka Mája dokáže na svůj nástroj hotová kouzla.

Muzika s rockem, punkem a irským pozadím rozhodně patří k tomu originálnějšímu, co se dá po klubech slyšet, naštěstí i k tomu nejlepšímu... 


Hudební euforie pohlcuje celý GOX...


Kdo netančí, není Čech? Tak snad zase za rok!

Fotografie: Njal Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0256 s