Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 7.6.2023, svátek má Iveta a Slavoj 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 520
Publikovaných článků: 13455
Komentářů: 11382


MěřeníSuperStar z Neratovic

16.03.2004   Martina Bittnerová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Mezi finalisty soutěže „Česko hledá SuperStar“ se ocitl také pohledný devatenáctiletý Petr Poláček z Neratovic. Na televizní obrazovce není ale rozhodně žádným nováčkem. Už se objevil po boku operní divy Evy Urbanové v několika pořadech, kdy jí pěvecky asistoval u jejích „výletů“ do oblasti popmusic. A Eva Urbanová by si k sobě jistě nevybrala zpěváka neschopného a špatného.

Petr má příjemný „chraplák“, vlastně by se mohl stát poměrně slušným rockovým zpěvákem. Nevím sice, proč si nehledá spíše přímo kapelu, ale snaží se prosadit coby sólista přes relativně podivnou soutěž. Nicméně podle poroty je talentovaný, i když musí na sobě samozřejmě ještě pracovat.

Petr zatím netrpí žádnými hvězdnými manýry, takže ho můžete potkat při jízdě Nerabusem, či v Neratovicích na náměstí. A pohled je to vždy příjemný, alespoň pro ženskou část populace.
Petr Poláček pochází zřejmě z muzikantsky nadané rodiny, protože i jeho starší sestra Táňa Máňa Poláčková se věnuje hudbě. Zpívá „Janis Joplin“ ve stejnojmenné revivalové skupině a koncertuje s ní i v zahraničí. A to kdysi začínala v pěveckém souboru „Spolaňáček“. Snad má její bratr Petr před sebou podobně slibnou budoucnost.

Pokud by Petr Poláček uspěl, jméno Neratovic by se blýsklo v médiích v trochu lepším světle a rozhodně by to pro město nebyla žádná ostuda. Je docela zajímavé, že regionální tisk se dosud o Poláčkovi nezmínil a ani s ním neotiskl rozhovor. Inu zřejmě Poláček není ten správný „radniční kůň“. Přesto každý z nás má možnost podílet se na úspěchu Poláčka a to tím, že mu pošle svůj hlas dne 4. 4. 2004, kdy se uskuteční druhé semifinálové kolo soutěže „Česko hledá SuperStar“, v kterém už rozhodují pouze hlasy diváků.Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: ManagerT - 16.3.2004 - 1:21

Žeby nová superstar
Po přečtení tohoto článku jsem se dozvěděl plno nových informací.Které jsem v televizi neslyšel.Do této doby jsem nevěděl komu bych mněl dát svůj hlas.Ale ted už vím že ho dostane Petr Poláček.

Od: Kocour - 16.3.2004 - 14:10

Toho hocha jsem viděl loni na Miss Poupě. Nijak mě nenadchl, zpíval na playback a kroutil se na podiu s nezapojenou kytarou. Bavil jsem tam taky s novinářema z místních novin a dozvěděl jsem se, že se k němu absolutně nejde dostat přes "zeď" jeho manažéra (prý chtěl za rozhovor velký prachy) a dál matky, která ho odmítá zavolat i k telefonu.

Od: Martina - 16.3.2004 - 17:08

Možné je všecko, každopádně paradoxem zmíněné soutěže je, že mezi většinou finalistů jsou lidé, kteří už se hudbou nějaký pátek zabývají, takže vlastně žádní nováčci. No jeho matku neznám a pokud má tak dobrýho manažera, tak asi brzo skončí, protože jsem nezaregisttrovala, že by s ním byl někde rozhovor i v jiných médiích a jak se říká v dnešní době, o tom, o kom se nepíše, jako by nebyl.

Od: Hana Formánková - 16.3.2004 - 18:13

Psali o něm v časopise Květy, a mám dojem, že tam byl i rozhovor s ním, ale nejsem si jistá. Já mu každopádně svůj hlas dám, je to můj kůň :-).

Od: S. - 16.3.2004 - 20:41

Manager: jak můžeš vědět po přečtení článku že mu dáš hlas, když si ho ještě ani neslyšel zpívat.

Od: Pet - 16.3.2004 - 22:22

Superstar - Petr Poláček
Když jsem tenkrát Petra poprvé viděla a slyšela zpívat v jednom pořadu, úplně mě "dostal". Sama jsem z muzikální rodiny (hraju již řadu let na klávesy) a hned mi blesklo hlavou, že on je přesně ten typ, kterého si dokážu představit, jako hudebního partnera. Hraju na různých oslavách a mít k sobě zpěváka s tak krásným hlasem a k tomu ještě velmi pohledného, to by byla věc ....
No nic, budu snít dál, ale rozhodně nezapomenu hlasovat pro něj. A Vy ostatní, podpořte ho taky. Díky

Od: Katka - 16.3.2004 - 23:39

To Martina
To není paradoxem téhle soutěže. Nepřijde mi vůbec zvláštní, že tam většina nějaké zkušenosti má. V muzice se nějakou dobu pohybují a tohle vzali jako šanci dostat se dál.
Asi těžko někdo kdo chce dělat muziku bude sedět doma před zrcadlem a čekat na podobnou soutěž.

Od: Pavel Schebesta - 17.3.2004 - 13:51

Kocour má pravdu
P. Poláček vystupoval na loňském ročníku Dívky roku (bývalá Miss Poupě), pořádané neratovickým DDM. Pokoušel jsem se s ním kontaktovat dlouho před soutěží - Polabský týdeník byl mediálním sponzorem akce - abych ho představil. Jeho paní matka se stále vymlouvala na nějakého impresária a odmítla mi ho dát byť jen k telefonu. Po 6 týdnech mne to přestalo bavit, možná patřím mezi méně trpělivé, možná budou mít někteří kolegové v jiném tisku větší štěstí. Jeho vystoupení nechci hodnoti, ale tuším, že naživo nezpíval.

Od: Martina - 17.3.2004 - 16:59

Pane Schebesto, po zkušenosti, s jakou jste překroutil některá fakta ohledně sdružení Neraweb + dnešní článek v Toku o letním kinu, kdy pan Zika neodstoupil (jak jste tam napsal) z kontrolního výboru, ale byl z iniciativy p.Kubiase odejít, se Petrovi Poláčkovi a jeho matce ani nedivím. Ještě by se dočetl o sobě něco, co není pravda.

Od: Mirka Bittnerová - 17.3.2004 - 17:04

Segra
Marti s tema komplimentama to neprehanej, nevim fakt co je uzasnyho na tom, ze pan P. Polacek zpiva - spis imituje Johna Bon Joviho, ale alespon to zni jako trosku zpev, protoze ani skutecny John Bon Jovi neumi zpivat, takze je to vlastne v pohohode, ne?? Staci preci kdyz bude zpivat- rvat svym chraplavym hlasem, ktery zni spis jako kdyby mel nedomikavost hlasivek... nekdo to uz ve studiu upravi...

Od: Martina - 17.3.2004 - 17:11

Miru, máš recht, ale každopádně se radši podívám na Poláčka než na Gotta a v každým případě je to pro Neratovice lepší vizitka než Spolana aj.

Od: Pavel Schebesta - 18.3.2004 - 17:12

Paní Bittnerová,

p. Zika rezignoval na funkci v kontr. výboru na veřejném zasedání městského zastupitelstva dne 16.4. 2003 veřejně, kdy prohlásil: "pokud si myslíte, že můj prohřešek není v souladu s členstvím v k.v., tak odstupuji!" Zasedání jsem byl narozdíl od vás osobně přítomen.
Děkuji vám za odborné zhodnocení mých novinářských schopností - to víte, dělám noviny jenom 14 let, tak se nedivte, že se vám nemohu rovnat. Až se vám zase nebudou líbit nějaké moje "články", jak odborně nazýváte novinové materiály všech žánrů, rád se od vás nechám poučit, jak to dělat lépe.

Od: Martina - 18.3.2004 - 22:26

Vážený pane Schebesto, nikdo neznevažoval Vaši novinářskou práci, nicméně fakt je ten, že často a rád překrucuje fakta. A dopouštíte se podobných perel, že město poskytlo sdružení Neraweb prostory v roce 2002, přičemž v té době sdružení ani neexistovalo. Někdy by stačilo si jen pár informací prostě ověřit, že, než¨je vydáte tiskem, ale pokud Vás za překroucené pravdy v Toku platí, tak proč ne!

Od: Pavel Schebesta - 19.3.2004 - 14:44

Paní Bittnerová,

ne že bych musel mít za každou cenu poslední slovo, to s radostí přenechám vám, ale o tom, KDO překrucuje fakta, by se dalo dlouze diskutovat! V r. 2002 se v hale radnice prezentovala skupina jakýchsi autorů. Není podtatané, kdo si akci objednal, ale kdo se na ní prezentoval! Chvcete popřít, že jste tam coby vedoucí akce vystupovala vy s vaším manželem, popř. další lidé, kteří se sdružují kolem Nerawebu? Nebo to byli vaši dvojníci? Chcete popřít, že jste to byla vy, kdo den poté "vypral" na webu takřka všechny, kdo vám akci pomohli realizovat? Dále si vám dovolím připomenout diskusi na jaře téhož roku, kdy jste dostala mail ode mne a od ředitele Spol. domu Frieda. Z těchto dvou na sobě nezávislých dopisů se v diskusi objevil překroucený slepenec, doprovozený vaším komentářem. Chcete-li to popřít, mohu zde text uveřejnit. Vaše metoda chytání druhého za slovo a žonglování se slovičky je dost hloupá.

Od: Martina - 19.3.2004 - 16:48

Pane Schebesto, ale v článku jste uváděl, že ten prostor dostal Neraweb-sdružení a to je rozdíl. Pokud neumíte ani napsat fakta správně, tak potom už vážně nevím. Ti lidé, kteří se tam tehdy prezentovali, nemají s Nerawebem zhola nic společného- autoři, kteří tam vystupovali kromě mě a J. Kočího. Tuto akci organizovalo občanské sdružení Loreta, jehož jsme nikdy nebyli členy, pouze členy redakce magazínu, který toto sdružení provozovalo. Slučujete hrušky s jablky... Ale budiž.
Co se týče onoho článku, který jste psal o nás, + onen vtipný komentář v Toku, tak víme, že byl na objednávku Mgr. Půčka + Mgr. Nováka (máme to ze 100% zdroje, Neratovice jsou příliš malé město na to, aby se to nedozvědělo, a propos předtím asi 14 dní jsem potkala nejmenovanou a dobře informovanou osobu, která mě i upozorňovala na to, že ony nepravdivé a pomlouvačné články se o nás ve spolupráci s radnicí připravují). Ani jste se neobtěžoval nás informovat, že jste cosi kdesi o nás napsal... Kdybychom si nekoupili TOK, tak o ničem nevíme. Od té doby, když kohokoliv z nás potkáte na ulici, děláte, že nás nevidíte. Pokud se necháváte pravidelně propůjčovat k tomu, abyste špinil občany a jste hlásná trouba radnice, je to Vaše věc a otázka Vaší cti. Charakterní člověk se ale takhle nechová. Tečka a končím s touto diskusí. Váš novinářský profil je stejně většině občanům Neratovic známý a je to jen Vaše novinářská vizitka.

Od: Aerosmith - 19.3.2004 - 18:47

S překrucováním faktů od paní Bittnerové mám své z
S překrucováním faktů od paní Bittnerové mám své zkušenosti. Proto dávám za pravdu panu Schebestovi, že je v mnohém objektivnější a pravdivější, než uražená ješitnost paní B.

Od: Pavel Schebesta - 23.3.2004 - 15:01

Paní Bittnerová,

vaše bludy o spiknutí s radnicí vám nemíním vyvracet, protože to nemá smysl. S osobou, postrádající byť jen špetku soudnosti, je každá diskuse zbytečná. Jen chci podotknout, že kdybyste stejné úsilí, jaké vyvíjíte v neustálém hledání nepřátel kolem sebe, k útokům na mne a na další, kdo s vámi nesouhlasí a hned nevyhoví vašim požadavkům, věnovala na kvalitní organizační a dramaturgickou přípravu pořadů, s největší pravděpodobností by se vám splnil váš cíl - neratovická veřejnost by si vás konečně všimla. Vzteklým kopáním kolem sebe toho třeba časem dosáhnete také, ovšem s opačným efektem. A to je také vaše největší tragédie - vás opravdu nikdy ani na okamžik nenapadlo zkusit opustit předivo představ o zlých agentech radnice, usilujících o vaši společenskou likvidaci a zamyslet se nad tím, kde je SKUTEČNÝ důvod, PROČ s vámi někteří lidé nechtějí jednat?

Od: Keksík - 23.3.2004 - 18:48

Zase lžete!
Vážená pane Schebesta pokud vím tak jste svoji novinářskou čtrnáctiletou přerušil před několika lety kdy jsem Vás viděl pracovat tuším čtyři dny v některém provoze v areálu Spolany.

Od: PaveL Schebesta - 24.3.2004 - 16:36

A vy jste mne odhalil !!!
Ve Spolaně jsem nepracoval 4 dny, ale dokonce celý týden. Vrtal jsem tam nebozezem díry do tanků s chlorem, proč myslíte, že by jinak brzy nato unikl?

Od: Ace - 29.3.2004 - 1:17

Petr as Superstar
Zdravím lidičky,
i když už nějaký ten pátek v Nera nežiju snažím se sledovat diskuze na NERAWEBU. Petra znám osobně a nemyslím si že je to nějaký nafoukanec. A jak uvádí KOCOUR, také si nemyslím že je nutné se k němu dostávat přes nějakou zeď... Je to normální kluk se kterým se dá normálně bavit. Spíše by se měl KOCOUR zamyslet proč se s ním nechce Petr bavit..

Petře mnoho zdaru a s mým hlasem počítej !!!

Roman Klíma as Ace

Od: Lucy - 29.3.2004 - 22:52

Ono by to také mohlo být vsechno jinak
Víte, ono Cesko sice úpenlive hledá Superstar, ale stejne jako pri volbe Miss zacinaji na verejnost prosakovat informace, ze dotycná Superstar uz natácí CD. Proto, já bych tedy tu SMS radeji neposílala. Je to podle vseho pouhy financní príspevek "na chudé".

Od: lucasbols - 1.4.2004 - 1:40

:))
Petra (Coudyho) znám víc než dobře :o))) učil mě jeden čas na kytaru a je to fajn kluk ... Jestli se k němu někdo s tisku nedostane a jak si tu někdo stěžuje,že jeho maminka ho nechce dát k telefonu,asi těžko bude Petrem a nebo maminkou,ale managerem.Myslím,že Coudy jen poslouchá lidem kteří v tomto kšeftu něco znají a umí a když řekne nedávat tak se prostě nedá k telefonu... Asi proto takoví lidi maj managery,aby se o ně starali co se tíče tisku a všeho okolo showbysnysu...Ale líbí se mi jak se PAN NOVINÁŘ urazil,že měl prostě smůlu :)) ne všichni se posadí radostí na prdel,že o nich chce někdo něco napsat :))
Jinak jak tu píšete krásnou větu -- předivo představ o zlých agentech radnice, usilujících o vaši společenskou likvidaci -- k tomu jen jedno když někdo útočí vysoko,tak se musí počítat s odezvou... myslím,že to asi moc představy nebudou ... tohle mi taky říkali jinde na foru,že mám jen představy a vydím MIB na netu kteří usilují o zrušení mího přístupu a zsrušení mího fora a ejhle tichou poštou mi pak bylo sděleno,že se o mě mluvili až nahoře.. takže vím,že to opravdu jen představy nejsou..... a SUPERSTAR - ??? nevím proč ale já si sem víc než jistý,že je jedno kdo vyraje u lidí... jde o to koho si onji vyberou kdo se jim bude líbit a s ním budou něco dělat dál ... at už cd a nebo něco jinýho a ten co to vyhraje už bude prodejnej bez problémů... vždyt o prachy jdeš až první řadě ne ?

Od: pussycat - 1.4.2004 - 13:38

Lucasbols, kolik sis toho šlehnul než si začal potit tendle spisek ? Tvůj stajl je úžasnej.

Od: vs - 6.4.2004 - 13:24

Ko-courovi
Co to meleš? O žádnym jeho manažerovi nevim, jeho máma je normální a ochotná paní v letech. A ty kámo, buď hodnej a přestaň hulit to svinstvo, pak tady píšeš totální blbosti. Buď frajer a napiš aspoň jména těch novinářů. Co, zhulenče?!?!

Od: Viděl si mě v Nera v červený thalii - 23.4.2004 - 20:15

Fandíme ti
Je super doufám že vyhraje!!!! Holky s Brandejsa a okolí

Od: ScottE - 27.4.2004 - 15:15

Petr je super!
Petra znám osobně a je to strašně hodnej kluk.Zůstává sám sebou.má moje hlasy!!!!E.

Od: Eva - 3.5.2004 - 18:46

Petr je moje SuperStar
Myslím,že Petr Poláček je strašně šikovnej a pohodovej kluk a že i přesto,že vypad se proslaví.Vždyt už ted je z nej hvězda!!!

Od: Markéta Vydrželová - 4.5.2004 - 14:00

Poznámka
Dobrý den , všichni proti němu něco májí , ale můj názor je ten že je to bezva chlapec, který si na nic nahraje, a vypadá skvěle , zpívá hezky tak já nevím, takhle bych si představovala super star Česka já nevím ale mě se zdál dobrej a je velká škoda že ho vihodily pa pa

Od: Lucka - 6.5.2004 - 20:24

SuperStar
Když jsem Petra porpvé uviděla, bylo mi jasné že si získal moje srdíčko, poslala jsem hlasy, ale asi moc nepomohli, ale já věřím, že Petr se prosadí a všem ukáže, že má na to být českou SuperStar a že spostu fanoušků má už ted!! :o)

Od: Eline - 12.5.2004 - 9:23

Petr je nej!!!!
Petr Poláček je absolutní Superstar!!!!!!

Od: luciba - 17.5.2004 - 16:07

Petr je naše superstar !!!
Tento članek se mi zda byt super jen kdyby jich bylo vic !!! ja jsem petruv skalni fanda a znate adresu jeho kapeli bonjovi revival je to www.bonjovi-rev.net jso tan fotky ....

Od: Lenka - 24.6.2004 - 17:04

For Peter
Ahoj lidi!!! Petr Poláček je pro mě jediná superstar na světě já vim že Aneta je dobrá ale ty jsi skvělej!!! Děsně mi taky připomínáš mého bývalého kluka, se kterým sme se rozešli:-(!! Tak ti chci jen říct, že jestli tohle budeš číst tak ti moc a moc držim palečky a doufám že se nevzdáš!!!!
Ps: Zůstaň takovým jaký jsi, protože lepší to už být nemůže!!!!!

Od: altheia - 1.7.2004 - 20:34

MOJE SuperStar
I Když Péťa Poláček vypadl, pro mě zůstává pořád mojí superStar on.Anetě jsem moc fandila, ale Petr je Petr.Nejen že má atipickej krásnej hlas, ale ještě po čertech dobře vypadaá a je moooooooc sympatickej.Myslím, že ne jedna z ás by ho hned z fleku brala :-)

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0225 s