Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 8.6.2023, svátek má Medard 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 520
Publikovaných článků: 13455
Komentářů: 11382


MěřeníPrvní konopný magazín právě vychází

20.09.2010   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Od pondělí 20. 9. bude zdarma na více než 70 vybraných místech republiky k dostání první, ryze český, lifestylový free magazín o konopí a konopné kultuře jménem Legalizace.

Magazín Legalizace je papírovým rozšířením rozsáhlých internetových stránek občanského sdružení Legalizace.cz. Kromě aktuálních informací o současné drogové legislativě nabízí časopis i ucelené a objektivní informace o konopí ve všech jeho aspektech. Čtenáři na stránkách nového magazínu najdou rady pro odvážné pěstitele i nemocné , kteří se konopím léčí nebo o této alternativní léčbě uvažují. V pravidelných rubrikách časopis nabídne rozhovory se známými osobnostmi, novinky z domova i ze světa, názory odborníků na léčivé i negativní účinky konopí a konopných drog, články o ekologii, aktivismu a mnoho dalšího zajímavého čtení a zábavy.

V prvním čísle si nenechte ujít exkluzivní rozhovor s Danem Bártou, který neví kam dřív skočit, nepropásněte článek o osobní zkušenosti pacienta, kterému konopí pomohlo v boji proti zákeřné nemoci nebo se staňte svědky lítého boje mezi českými konopnými veletrhy v rubrice Na ostří listu.

Free magazín bude vycházet každé dva měsíce a již teď je připraven k bezplatnému odběru na všech „správných místech“ nejen po celé České republice, ale i na Slovensku. Magazín samozřejmě najdete také v elektronické podobě na adrese http://magazin.legalizace.cz

Nemá cenu strkat hlavu do písku. Na straně jedné zde vystrkuje růžky legalizace drogy, na druhé straně je svědectví o prokazatelné úlevě nemocným, těm, jimž medicina neumí pomoct. Ne, nemluvíme o léku. Jen o té úlevě. A nezapomínejme, že stát s radostí umožňuje žít tabákovému průmyslu, výrobcům alkoholu jakbysmet. A nikdo nepochybuje, že v obou případech se jedná o drogu rovněž. Co dodat? Křičme: Vše s rozumem!


Zdroj textu: Robert Veverka, tiskový mluvčí legalizace.cz
zdroj obrázků
www.magazín.legalizace.cz
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0557 s