Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 9.12.2023, svátek má Vratislav 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 510
Registrovaní čtenáři: 523
Publikovaných článků: 13631
Komentářů: 11402


MěřeníTipy na vánoční dárky: Originální a vzdorující zákonům fyziky!

13.12.2010   Michaela Wilhelmová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Kupujte dárky, nad kterými se tají dech a mozkové závity se mohou přetrhnout, aby pochopily, zda je šálí zrak nebo se před vašima očima skutečně odehrává zázrak. Mohou věci "létat"? Ale jistě že! Že je to proti všem zákonům fyziky? Jen na první pohled. Druhý nám již prozradí, že právě díky fyzice se mohou zázraky dít i na našem stole...

Máte okolo sebe pisálky, úředníky a další profese, pro něž pero znamená polovinu obživy? Pak je toto dárek přesně pro ně! Za 2 222 korun můžete mít luxusní stojan v podobě písařské sady. Jen místo kalamáře na vás čeká globus globus o průměru 7,5 cm, který se jak vznáší, tak i otáčí tiše nad svou začištěnou dřevěnou základnou se vzhledem americké třešně. Nechybí samozřejmě kuličkové pero píšící černě. Prohlédnout si ho můžete v ikonce článku. Jde o exkluzivní dárek, kvůli kterému budou kolegové obdarovaného v práci pukat závistí!

Kde se dá sehnat?

http://gadgeteshop.cz/zbozi/171/levitron-pisarska-sestava/


2 222 korun za písařskou soupravu není málo. Že na Vánoce nechcete tolik utrácet? Pak je pro vás spíše kouzlo číslo dvě. Toto magické kuličkové pero se vznáší vodorovně v prostoru nad svým podstavcem, ukotveno pouze o svůj hrot! Jak je to možné? Za vše mohou mocné síly magnetismu a fyziky. Skutečné levitační pero k dostání konečně i v ČR! Roztočte jej a získáte další optický efekt. Má elegantní nový design, různé kombinace barev stříbrná-černá-modrá. A vás již jistě zajímá cena. Přijde na sympatických 299 korun.

Kde se dá sehnat?

http://gadgeteshop.cz/zbozi/142/levitujici-kulickove-pero-magneticke/

 

 

 

Chtěli jste někdy popřít gravitaci? Umístit předmět do vzduchu a ukázat, že i zdánlivě nemožné je možné? Levitron tohle umí - a nejde o žádnou pohádku. Levitron omega přijde na 999 korun, jeho dřevěný sourozenec na 1 555 korun. V případě Cherrywood jde o luxusní provedení pro pokročilé. Dřevo je měkké a hrozí otlučení padající káčou při množství neúspěšných pokusů. Jde-li o váš první kousek, jděte raději do omegy, jste-li mazáci, Cherrywood se již těší do vašeho obýváku. 

Kde se dá sehnat? 

http://gadgeteshop.cz/zbozi/28/levitron-omega

 

Víte, co jsou Floating Ideas? V případě vánočních dárků jde o stojan, v němž se - opět bez podpěry, doslova ve vzduchu - otáčejí různé věci. Základní stojan získáte rovnou již s první dekorací / hračkou, a to globem v působivé modré barvě. Stojan i se Zeměkoulí přijde na 2 999 korun (viz vpravo). Do stojanu lze ale dokoupit levitující hodiny, LCD fotorámečky, svítící koule nebo třeba raketoplán, takže s ním můžete překvapovat stále znovu... 30centimetrový dáreček dokonce dovede s předměty rotovat! Krásný dárek a potěšení pro vlastní psací stůl nebo i jiná místa. Součástí balení je adaptér do elektrické zásuvky 220V. A kolik vás budou stát všechny ty roztomilé a mnohdy i praktické doplňky, které můžete ve stojanu střídat? Mini Cooper přijde na 777 korun. Další nápady si můžete prostudovat níže.  

Kde se dá sehnat? 

http://gadgeteshop.cz/zbozi/24/floating-ideas-stojan-globus-silver/

 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Lenka - 30.11.2018 - 21:54

Zajímavější dárek?
Zdravím, děkuji za tipy. Já si však říkala, že by to chtělo něco více odvážného. Koukali jsme na tyhle masáže: https://www.musamassage.cz/. Co si o nich myslíte? Zkoušeli jste je?

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0478 s