Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 26.6.2022, svátek má Adriana 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13230
Komentářů: 11308


MěřeníSalon PETRA MĚCHUROVÁ v novém

14.12.2010   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Kadeřnice Petra Měchurová znovuotevírá po rekonstrukci svůj stejnojmenný salon v pražské Králodvorské ulici, jemuž k devátým narozeninám nadělila nový design a větší prostor. Salon otevřený v roce 2001 prošel během svého devítiletého fungování několika designovými rekonstrukcemi, naposled v loňském roce. Vždy se mohl chlubit čistým a originálním stylem.

Rok 2010 však otevírá novou etapu pro značku Petra Měchurová. Rozšíření a re-design Salonu Petra Měchurová přináší nové možnosti, jak zlepšit servis klientům, zvýšit jejich pohodlí a zpříjemnit jim čas strávený návštěvou kadeřníka. Nový svět, kde kadeřničtí mistři Salonu Petra Měchurová s nadšením a talentem mění vlasy v nejkrásnější účesy.

Jméno Petry Měchurové patří nejen k tuzemské kadeřnické špičce, čtyřiatřicetiletá kadeřnice získala uznání i za hranicemi a proslavila tak české kadeřnické umění po celém světě. Jako první žena zvítězila v nejprestižnější mezinárodní kadeřnické soutěži AIPP Grand Trophy. Současně jako členka mezinárodního kreativního týmu navrhuje kolekce pod vlajkou značky L´Oréal Professionnel, jíž je řadu let ambasadorkou, a také uměleckou ředitelkou Haute Coiffure Francaise Česká republika (HCF). Je autorkou knihy Vlasy, určené pro všechny milovníky krásy a účesů. Za svůj největší úspěch považuje narození dcery Adélky (* 2009).

Po krátké pauze, kdy se Petra naplno věnovala svým mateřským povinnostem, se vrací zpět na pódia nejvýznamnějších kadeřnických událostí po celé Evropě, podílí se na řadě kadeřnických show a módních přehlídek, připravuje semináře a umělecké projekty, spolupracuje s prestižními módními časopisy, atd. Současně stále pracuje ve svém Salonu, v němž se snaží zhodnotit své zkušenosti z České republiky i zahraničí a poskytnout tak narůstající klientele služby světové úrovně a maximální komfort, ať už rozšířením prostor, novým designem, kvalitou kadeřnického týmu, nebo užší spoluprácí s kosmetickou značkou Kérastase a jeho novým projektem Salon Privilege. Rok 2010 znamená pozvolné uzavírání úspěšného desetiletého působení salonu Petra Měchurová a současně vstup do nové etapy. Návštěvou tohoto salónu vedle nešlápnete.

TZ Blue Gekko
Fotografie
www.petra.mechurova.cz
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0335 s