Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 1.12.2021, svátek má Iva 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13146
Komentářů: 11275


MěřeníDance Academy Prague by Yemi AD sfouklo první svíčku

08.03.2011   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Příznivci tance oslavili první narozeniny tanečního studia Dance Academy Prague by Yemi AD. Nechyběl zde zakladatel Yemi AD ani tanečník a zpěvák Ben Cristovao či Monika Bagárová. Studiu ale popřáli i osobnosti z celého světa. Jaká byla oslava a na co všechno se můžete v tomto roce těšit?

Party se nesla v duchu hesla Dance Academy Prague (DAP) „Milujeme Tanec“. Každý, kdo se tímto heslem řídí nebo třeba tanci teprve přichází na chuť, si mohl během bezplatných narozeninových workshopů na vlastní kůži vyzkoušet téměř všechny taneční styly, které DAP nabízí. Při tanečních lekcích návštěvníky motivoval mimo jiné i oblíbený zpěvák a tanečník Ben Cristovao, který v DAP během minulého roku rovněž tančil. Studio bylo po celý den zaplněno příznivci tance z řad široké veřejnosti, kteří si přišli zdarma zatančit v rámci probíhajících workshopů, nebo si jen připít na oslavu prvních narozenin této přední taneční školy. Taneční odpoledne vystřídala večerní párty, na které se příznivci DAPu mohli setkat s nejednou známou osobností českého showbusinessu. Svíčky na narozeninovém dortu tak sfoukli společně Yemi A.D. a Monika Bagárová. V rámci večerního programu pak všichni návštěvníci se zájmem sledovali strhující taneční vystoupení, ve kterém se představili nejen studenti a lektoři DAP, ale také například členové elitní taneční skupiny JAD Dance Company. Za hudebního doprovodu DJ Nobody Listen potom návštěvníci ochutnali růžový Dance Academy Prague koktejl, vytvořený právě pro tuto příležitost.Ben Cristovao

Taneční workshopy 

Dance Academy Prague nabídlo všem návštěvníkům zdarma workshopy v tanečních stylech jako je New Style, Street Jam, Bboying, Jazz Fusion, Dancehall, Zumba, Kids Street, Mtv Style a další. O všechny taneční lekce byl u návštěvníků velký zájem, nadšeně si pod vedením zkušených lektorů zkoušeli nové taneční pohyby. Snad největšímu zájmu se těšil Mtv Style pod vedením lektora Filipa nebo DancehallAnetou, ale i ostatní taneční styly epřišly zkrátka. Studio po celý den vysloveně pulzovalo návštěvníky, kteří zkoušeli jeden taneční styl za druhým. 


Yemi AD

Taneční exhibice i krájení dortů

V rámci večerního programu návštěvníci s nadšením sledovali taneční vystoupení studentů a lektorů DAP, kteří předvedli, že i za jediný rok se lze tanci naučit. Se studenty vystoupil také sám Yemi A.D., který publikum roztleskal vystoupením ve stylu retro. Velkou pozornost si získalo lehce kontroverzní taneční vystoupení lektora DAPu Filipa Laciny, který si k tanci zvolil boty na jehlách. Lektoři DAPu ve svých vystoupeních ukázali svou dokonalou taneční profesionalitu, ale i to, že uvolněná a přátelská atmosféra, která v DAPu panuje, spojila jejich studenty do sehraného týmu.
Na závěr programu studio promítalo jedinečný krátký sestřih gratulací slavných osobností, které tímto prostřednictvím popřály DAPu k 1.narozeninám vše nejlepší. Mnoho štěstí zde popřála například Lejla Abbasová, Carli Jefferson ( tanečnice a hudebnice, bývalá členka STOMP), Shernita Anderson ( tanečnice z klipu Kanye Westa), Ian, Asiel, Michael ( tanečníci a choreograf z turné Lady Gaga ), Sheryl Murakami ( lektorka Broadway Dance Centra a choreografka Beyoncé ) či Ben Cristovao. Zdravici ze zahraničí můžete pak shlédnout ZDE.
Svíčky na narozeninovém dortu společně sfoukli Yemi A.D. a Monika Bagárová.
"Ustát první rok ve velké konkurenci mezi tanečními studii na Praze 1 nebylo lehké. Nabízíme ale skoro poloviční ceny pro mladé a děti, rozšířili jsme kapacitu novým patrem, upgradovali interiér a naplánovali několik návštěv vynikajících zahraničních lektorů z USA a Anglie. Téměř všechny lekce, včetně fitnes cvičení Zumba, jsou dostupné široké veřejnosti, kromě několika tréninků profesionálních tanečníků a soutěžních týmů. To nejlepší za poslední rok bylo to, že si k nám našli cestu dospělí i děti z celé Prahy, přesto, že v centru většina klientů nebydlí", komentoval Yemi A.D. úspěšný první rok taneční školy. 


Monika Bagárová a Yemi AD

V tomto roce se můžete těšit na slavné zahraniční lektory

Zajímá vás, co chystá studio na příští rok? V uplynulém roce zde se studenty tančili tanečníci Lady GaGa a letos vás čeká nejedno další překvapení. „Jsem velice rád, že se nám podařilo získat slečnu Kymberlee Jay, tanečnici z doprovodné skupiny americké megastar Madonny, aby vyučovala v tanečním studiu DAP. Již nyní však vím, že nebude jedinou známou taneční osobností, která bude v tomto roce v DAP vyučovat.“ vysvětluje plány své taneční školy pro nadcházející rok přední český choreograf a tanečník Yemi A.D.

Studio si během prvního roku působení vybudovalo pověst přední taneční školy, která je otevřená všem zájemcům o tanec, ať už z řad profesionálů, nebo tanečních začátečníků. Kvalitní čeští i zahraniční lektoři zde každý den dokazují, že tančit se může naučit každý. Před nedávnem studio prošlo kompletní rekonstrukcí a v současnosti tak nabízí dokonale profesionální taneční prostor. Nesmíme zapomínat, že tanec je založen zejména na lektorech, a ty si studio vybírá s opravdovou pečlivostí. DAP je vyjímečné zejména tím, že drží krok s nejmodernějšími tanečními trendy, a to i díky návštěvám zahraničních lektorů. První hostující lektorkou bude od 15.3. Shernita Anderson, která tančila s Kanyem Westem. Hned poté se studenti DAP mohou těšit na Kymberlee Jay, která je známá zejména svou spoluprácí s Madonnou. Ta bude ve studiu 23. a 24. března a v sobotu 26. března vystoupí se studenty DAP na show v obchodním centru METROPOLE Zličín.

DANCE ACADEMY PRAGUE

V Jámě 8

Praha 1

http://www.danceacademy.cz/Zdroj a foto: BlueGekkoKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0407 s