Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 1.6.2023, svátek má Laura 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 520
Publikovaných článků: 13451
Komentářů: 11381


MěřeníSUPERSTAR PETR POLÁČEK

03.04.2004   Martina Bittnerová   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

V pořadu Česko hledá SuperStar mají Neratovice i své želízko v ohni – Petra Poláčka. Ostatně jsme o něm na Nerawebu již informovali. Ačkoliv se o Petrovi v Neratovicích říká, že je arogantní a nechce dávat rozhovory, já jsem se naopak setkala s velmi milým, příjemným a ochotným mladým mužem, jenž má jasno v tom, čeho by chtěl v hudbě dosáhnout.


Kdo vás přivedl ke zpívání a kdo byl vlastně prvním vaším učitelem zpěvu? Kromě zpěvu ovládáte také hru na kytaru, tudíž předpokládám, že jste absolvoval v dětství Lidušku a nebo jste samouk? A absolvoval jste třeba nějaké dětské pěvecké soutěže?

Ke zpívání mě přivedla starší sestra. Začal jsem zpívat v nějakých deseti letech. Sestra mi byla i prvním a doteď jediným učitelem. Přesto nejvíc jsem se naučil asi sám a to tím, že jsem si pouštěl desky skupiny Bon Jovi a zkoušel zpívat jako jejich zpěvák Jon a zkoušel jsem to do té doby, než to bylo tzv. „ono“. Ve hře na kytaru jsem taky samouk.

I když se zpěvák naučí, jak správně pracovat se svým hlasem, stejně jej musí pořád cvičit. Máte i vy proto svého učitele zpěvu? A prozradíte jeho jméno?

Zatím žádného učitele nemám, ale přes svého foniatra mám domluveného učitele p. Kadlece, ke kterému budu chodit, až skončí soutěž Česko hledá SuperStar.

Díky vaší účasti v pořadu Doremi si vás všimla samotná Eva Urbanová. Ta pak pověřila svého impresária pana Kováče, aby vám zprostředkoval její zájem o spolupráci. Jak se vlastně celá vaše spolupráce dál vyvíjela?

Měsíc po Doremi jsem skutečně dostal nabídku od paní Urbanové. Pozvala mě na svůj koncert na Žofín, kde jsem se s ní osobně setkal. Během povodní chystaná spolupráce nějak upadla do zapomnění. Potom jsem ale panu Kováčovi znovu zavolal. Vybral se duet, šlo se do studia, tam jsme ho natočili a pak představili v pořadu „Jsou hvězdy, které nehasnou“. Nakonec jsem uzavřel smlouvu s panem Kováčem na dubnové turné roku 2003 s Evou Urbanovou, které s námi jela Lucie Bílá s Karlem Gottem. Zpíval jsem tam jen ten duet, protože jsme měli málo času na to nacvičit společně s paní Urbanovou širší repertoár, ale byla to zajímavá zkušenost. Navíc zpívat před desetitisícovým publikem byl pro mě obrovský zážitek.Jaký je váš vztah k opeře?

Přiznám se, že jsem do té doby, než jsem se poznal s paní Urbanovou, neměl o tomto hudebním žánru příliš velké povědomí. Ale tím, jak jsem s ní začal zpívat a objevovat některé pěkné árie, začínám jim přicházet na chuť.

Můžete říct, že jste se třeba od Evy Urbanové něco nového naučil, že vás toto umělecké setkání nějak výrazně obohatilo? Jak se vám s ní spolupracovalo a čeho si na ní opravdu vážíte?

S paní Urbanovou se mi spolupracovalo výborně. Ona je skutečný profesionál, který na sobě stále pracuje. Všechno muselo být přesně připravené a nazpívané. Byla to pro mě výborná škola, kdy jsem se mohl hodně nového naučit. Nejvíc se mi líbí její přirozenost, že je stále sama sebou a neztratila mladého ducha.

Před půl rokem jste se stal spoluzakladatelem skupiny Bad Name Bon Jovi Revival. Pojedete třeba nějaké jarní turné? Zaslechla jsem, že chystáte cédéčko?

My nejezdíme turné, ale hrajeme jednotlivé koncerty. Je pravda, že připravujeme desku s vlastními písničkami. Snad se ji podaří vydat u společnosti BMG. Každopádně písničky máme už připravené, scházíme se a zkoušíme je. Její vydání ale dořešíme po skončení SuperStar.


Budete se na té desce podílet i autorsky?

Já poměrně nerad skládám, protože mě z toho hrozně bolí hlava. Na to musím mít den, abych se cítil příjemně a měl jsem klid třeba právě na chatě. Bojím se českých textů, tak je skládám v angličtině, protože se jí věnuji už od dětství a navíc jsem hodně pochytil z textů skupiny Bon Jovi.


Vaším jasným favoritem je zpěvák Jon Bon Jovi. Umíte si představit, že byste třeba s ním někdy stál na pódiu a zpíval? Nemáte v plánu přezpívat nějakou jeho písničku ale s českým textem?

Moc rád bych si jednou s Jonem zazpíval duet. Nechtěl bych ale přezpívat žádnou jeho písničku do češtiny, myslím si, že není nad originál a taky nemám rád tyhle, u nás oblíbené, „předělávky“.


Spatřujete sebe coby zpěváka sólistu, nebo spíše frontmana nějaké rockové skupiny?

Od začátku chci mít svou skupinu a v ní zpívat. Být sólistou je v Čechách hodně playbacková záležitost. Chtěl jsem vždycky dělat příjemnou muziku a jezdit na koncerty, protože kapela je vlastně taková rodina. Když stojím na pódiu sám, připadám si, jako bych byl nahý.


V poslední době se objevujete na televizní obrazovce v soutěži Česko hledá SuperStar. Co vás vedlo přihlásit se právě do této soutěže, když už jste spolupracoval a účinkoval se zmíněnou hvězdou operního nebe? Domnívala bych se, že už se považujete za zkušeného zpěváka a v podstatě profesionála?

Do SuperStar mě přivedla touha si zkusit projít takovou soutěží, abych poznal, jak na tom vlastně jsem. No a tím, že jsem tam vstoupil, jsem odhalil řadu chyb, kterých jsem se předtím dopouštěl. Tím, že jsem se dostal k odborníkům, zlepšil jsem například svůj pohyb na jevišti.
S paní Urbanovou to bylo tak, že mi neradila, jak mám vystupovat, prostě vylezl na pódium nesmělý a nezkušený Neratovičák a hýbal se tak, jak ho napadlo.


Jste spokojen celkově s průběhem soutěže, máte pocit, že je dobře organizačně zvládnutá? Připadala vám porota vždy spravedlivá a nezaujatá? Nechyběl vám v porotě člověk, který se sám zabývá profesně zpěvem, tedy odborník - učitel zpěvu třeba z HAMU?

Po stránce organizace jsem spokojený, i když samozřejmě jako jinde občas vznikne drobný chaos. Musím pochválit ale i dobré zázemí pro soutěžící.
Nedokážu si ale představit, že bych měl na místě poroty sedět já a poslechnout si 3500 lidí a z toho jich vybrat 40. I když byla porota někdy krutá, dokázala svou upřímností vrátit na zem soutěžící, kteří na to hlasově neměli a přesto už se viděli v oblacích. Ale je pravda, že mi v porotě hodně chyběl odborník na zpěv, tedy učitel zpěvu.

Jaké panují vztahy mezi soutěžícími? Zřejmě tam musí hrát značnou roli rivalita, která je u každé soutěže přirozená. Pochopitelně asi nedělá vítězům problémy bavit se s poraženými, naopak to bývá už problém. Funguje něco podobného i v jednotlivých kolech soutěže?

Na začátku jsme měli vztahy výborné. Vytvořila se určitá parta, z níž všichni postoupili do té nejužší čtyřicítky. Dodnes jsme spolu v kontaktu a protože každý jsme v jiné skupině, tak se zatím vzájemně neohrožujeme. Nicméně rivalita už začíná být cítit a samozřejmě s blížícím se finále bude ještě stoupat. Asi se objeví takové ty věci typu – já jsem hezčí a jak to, že postoupil on, když já zpívám líp apod. Na to už nás předem upozorňovala Gábina Osvaldová.

V čem vidíte dosavadní přínos soutěže pro sebe a ostatní soutěžící. Vnímáte to jako určitou zkoušku? Mohou se díky ní soutěžící pěvecky zlepšit?

Přínos soutěže je hlavně pro ty, kteří teprve poznávají svět showbussinesu. Najednou se o ně zajímají novináři, vizážisté, jednoduše je to pro ně velký skok a ohromná zkušenost. Já už jsem si tím během turné s Evou Urbanovou prošel, což je pro mě asi určitá výhoda.

A nebojíte se, že třeba tato soutěž nakonec vyprodukuje nějakou rychlokvašenou pěveckou „celebritu“?

To strašně záleží na tom, kdo postoupí, jaká bude osobnost a jak se s tím vyrovná, zda si udrží svou cenu a zda neusne na vavřínech. Od Evy Urbanové jsem se naučil jednu zásadní věc a to že člověk musí na sobě neustále pracovat, ačkoliv dosáhne nějakého významného úspěchu.
Vzhledem k tomu, že já už mám nějakou zkušenost, bohužel vidím na některých soutěžících, že jsou ochotni pro slávu udělat cokoliv a v rámci toho neprosazovat vlastní názor, který jediný jim může pomoct se na hudební scéně udržet a klidně nechají sebou i vláčet.

Jistě chcete ze soutěže vzejít jako vítěz, ale budete mít pak ještě nějaké sny? Kde vidíte vrchol, kterého byste chtěl dosáhnout ve vaší pěvecké kariéře?

Můj jediný sen je dělat si svou hudbu a s ní prorazit ve světě. Myslím, že teď se nám právě vstupem do EU otevírají velké šance a já bych je rád využil.

Můžete prozradit svou původní profesi?

Jsem letecký klempíř. Naštěstí jsem to dělal jenom měsíc po škole, protože pak mi zavolala Eva Urbanová. Měl jsem holt kliku.

Neratovice jsou přeci jen malé městečko, kde si tzv. „každý vidí do talíře“, což má svoje výhody i nevýhody. Neuvažujete o tom, než tedy prorazíte ve světě, přestěhovat se do Prahy, která stojí v centru veškerého hudebního dění v Čechách?

Nad Prahou přemýšlím už dlouho. I když to mám z Neratovic kousek, často řeším problém, že mi po koncertě nejede autobus. V Praze stačí nasednout na metro a člověk je v centru za pár minut.

Co děláte, když nezpíváte? Čím se bavíte kromě hudby?

Odreagovávám se sportem. Hlavně v létě chodím hrát basketball. Ale jinak opravdu nejvíc času věnuji hudbě, jednak ji poslouchám a taky zkouším s kapelou, nebo trénuji zpěv. A někdy se snažím něco napsat.


Nemáte obavu z tak trochu mafiánského českého hudebního průmyslu, jenž už řadu talentů pohřbil? Dá se proti tomu vůbec nějak bránit?

S tím mafiánstvím v hudbě musím bohužel souhlasit. Myslím, že se tady ještě ale nenašel nikdo, kdo by se tomu postavil. Ten impuls bude muset přijít z ciziny. Nejlíp by to vyřešil příchod nějakého investora, který by byl ochoten dát peníze do skutečných talentů. No ale to je asi spíš už na nás mladých, abychom to nějak změnili.

Kdo se objeví na obrazovce, ten vstoupí do miliónů domácností a tím pádem se musí připravit na to, že jej budou lidé oslovovat na ulici, někdy s příjemnými věcmi, někdy s nepříjemnými. Už se vám něco takového stalo?

Bohužel se mi to stává denně. Nazval bych to skoro až hysterií.V Neratovicích na mě lidé troubí z auta, zastavují mě na ulici a nejen tady. V Praze na mě hlavně mladé dívky pokřikují v metru. Někdy je to příjemné, někdy míň, ale docela bych se bez některých „projevů přízně“ i obešel. Největší radost mám, když lidé přijdou na koncert naší kapely a dají přímo tam potleskem najevo své sympatie. Moc mě potěší, když mi někdo řekne, že byl na našem koncertě a líbilo se mu tam.

Vzhledem k tomu, že jste sympatický mladý muž, jistě budíte výrazný zájem u ženské části populace a neodbytné fanynky, dokážou poměrně otrávit každému umělci život. Jak se chovají ty vaše fanynky? Máte s nimi jen dobré zkušenosti? A máte nějak zmapováno, kolik jste si jich zhruba již získal?

Jak už jsem řekl, dívky mě oslovují všude možně, ale mnohem víc mi posílají esemesky, nebo volají na pevnou linku. Což způsobí to, že budu muset asi změnit číslo mobilu, protože číst sto esemesek denně je někdy dost náročné. Nemám vůbec představu, kolik mám fanynek.

Vaše starší sestra Táňa Máňa Poláčková brázdí Evropu s repertoárem Janis Joplin ve stejnojmenném revivalu. Líbí se vám její hudba a chodíte na její koncerty? Chtěl byste si s ní někdy zazpívat třeba duet?

Janis Joplin jsem začal mít rád právě díky sestře. Na její pražské koncerty chodím a ona mě vždycky vytáhne na pódium a zazpíváme si duet z desky Blaze of Glory (pozn. autora - název cédéčka skupiny Bon Jovi z roku 1994). Snad se nám v budoucnu podaří spolu složit nějaký vlastní duet, protože bych si s ní zpíval samozřejmě moc rád.


V neděli 4. 4. budete usilovat o hlasy diváků v soutěži Česko hledá SuperStar. Kdybyste si měl vymyslet nějaký vtipný „reklamní slogan“, proč mají diváci zrovna hlasovat pro vás, jak by zněl?

Nic vtipného mě teď nenapadá, ale pochopitelně mě potěší, když mi lidé pošlou svůj hlas.
A ještě víc, když se někdy přijdou podívat na koncert.


Jménem redakce Nerawebu i našich čtenářů vám přeji, ať v neděli uspějete.
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Lucie - 3.4.2004 - 12:41

nejde o \"dokonalé\" zpívání
Kdyz pominu to, ze vsechny tyto "souteze" jsou apriori jen velkým byznysem, dozajista se jim nedá uprít to, ze mnoho lidí dostane prílezitost ukázat se v médiu, které má nejvetsí vliv na sirokou verejnost. Proto prítomnost nejakého profesora zpevu je vecí zbytecnou.
Byt Superstar neznamená "vytecne" zpívat s posvecením nejakého odborníka na zpev. Jde o souhru mnoha aspektu. V úplne první rade jde o charisma. A to je nenaucitelné, nepostizitelné a rozumove nevysvetlitelné.

Od: Martina - 3.4.2004 - 14:51

Lucie -do značné míry souhlasím a dodávám, že Petr Poláček rozhodně charisma má!

Od: Hana Formánková - 3.4.2004 - 14:53

Po přečtení tohoto rozhovoru je pro mě Petr Poláček superstar už teď. :-)

Od: HeavyMetal - 5.4.2004 - 8:53

Hlasujte na http://www.tady.cz/dajdou3469
Jinak Gratulace k zaslouženému postupu :O)

Od: J. - 5.4.2004 - 11:24

Osobnost a SuperStar
Každý, kdo by chtěl být "SuperStar", musí, dle mého soudu, být silnou osobností. Je to proto, že pokud se opravdu něčím stane, musí unést i to, že o něm začnou psát různá média, a hlavně začnou vytahovat i špínu a pomluvy. Proto člověk, typu P.P. asi do takové soputěže nepatří, neboť si myslím, že až se v novinaách začne propírat jeho soukromí, tak to neunese. Nestačí jen dobře vypadat, trochu zpívat, ale je nutné i vše ustát....

Od: Mara - 5.4.2004 - 11:27

Bon Jovi?
Není nad originál...jsou to slova i P. Poláčka..to je i můj názor. Takže mě docela mrzí, že zpívá své "naučené" písně a ne např. něco svého či píseň v češtině..je to soutěž Česko hledá Superstar. Ale uvidíme, jak si povede v dalším kole, kdy jistě nebude zpívat jen songy ze svého repertoáru..Je fakt, že postoupil díky nám - posluchačům (lépe řečeno "posluchačkám"), takže nezbývá než sledovat tohoto, neupírám že, sympaťáka, dál.

Od: Mara - 5.4.2004 - 11:30

Bon Jovi?
Není nad originál...jsou to slova i P. Poláčka..to je i můj názor. Takže mě docela mrzí, že zpívá své "naučené" písně a ne např. něco svého či píseň v češtině..je to soutěž Česko hledá Superstar. Ale uvidíme, jak si povede v dalším kole, kdy jistě nebude zpívat jen songy ze svého repertoáru..Je fakt, že postoupil díky nám - posluchačům (lépe řečeno "posluchačkám"), takže nezbývá než sledovat tohoto, neupírám že, sympaťáka, dál.

Od: Mara - 5.4.2004 - 11:31

Bon Jovi?
Není nad originál...jsou to slova i P. Poláčka..to je i můj názor. Takže mě docela mrzí, že zpívá své "naučené" písně a ne např. něco svého či píseň v češtině..je to soutěž Česko hledá Superstar. Ale uvidíme, jak si povede v dalším kole, kdy jistě nebude zpívat jen songy ze svého repertoáru..Je fakt, že postoupil díky nám - posluchačům (lépe řečeno "posluchačkám"), takže nezbývá než sledovat tohoto, neupírám že, sympaťáka, dál.

Od: Hana Formánková - 5.4.2004 - 18:16

Mara. Nám to stačí jednou :-)

Od: Hana Formánková - 5.4.2004 - 18:21

heavyMetal. No dajdou Anička je ze všech nejlepší,ale myslím, že hlasů už má dost. Někdy mám pocit,že její popularita zastíní i budoucí superstar :-)Možná to bude tím, že Anička je fakt originál a to "špatné rozhodnutí poroty" její sebestředný talent neohrozilo :-)

Od: Dusan - 5.4.2004 - 23:25

Peta
Peta je obycejnej narcis co umi kulovy a zpiva asi tak patou ligu. Ale co je nejhorsi je, ze si mysli ze je dobrej a takovy pindicky jako vy mu to zerou. Zpivani je trochu neco jinyho nez on predvadi. Jo a aby se z ty Evy Urbanovy nepo....

Od: Martina - 5.4.2004 - 23:31

Dusan- jsi nechutně vulgární a ještě jednou a budou tvé sprostoty smazány, tady nejsi v Blesku. Nikdo Ti nedal právo soudit někoho, koho neznáš a jestli mu závidíš, jenom Tvoje mínus! Nicméně z takových lidí jako Ty si Petr dělat hlavu nemusí, už jen Tvůj slovník dosti vypovídá o Tvé úrovni.

Od: dusan - 6.4.2004 - 15:27

Za vulgarismy se omlouvam, nechal sem se unest.Pan Polacek opravdu ale patri pouze domu pred zrcadlo a nikam jinam.

Od: Matt69 - 6.4.2004 - 16:38

Teda, coby Pražák (resp. Žižkovák) nechci Neratovičáky mermomocí popichovat, ale takovýhle pozdvižení kvůli jedný postpubescentní pop- hvězdičce, která nepříliš invenčně imituje Jon Bon Joviho, to mi připadá vpravdě neuvěřitelné.

Jo, kdyby tak z Neratovic pocházela Radůza nebo kluci a holka z Trabandu, tož to bych chápal.

Nicméně -- nevadí, jako bych nic neřekl... Berte to jen jako povzdech.

Od: desodores - 7.4.2004 - 9:24

matt69
ano asi tak......................

Od: Hana Formánková - 7.4.2004 - 19:12

matt69. To je ten zákon trhu, zájem určují spotřebitelé :-)

Od: Radůza - 8.4.2004 - 16:24

Zvony znej a ja vod Vltavy cejtim divnej čmuch....

To je ine cafee...


Od: hubičky - 14.4.2004 - 12:32

Nejlepší
Patříme mezi faninky Petra Poláčka.Je sympatický,hezký a má překrásný hlas.Známe ho už řadu let a patří mezi ty lepší kamarády.Nechápem jak můžete o něm říct že je nafoukanej,když ho někdo ani nezná.Hlavně jsme rádi že si splnil svůj sen.No prostě zkrátka,poněvadž a tudíž mu přejeme z lého srdce ať se mu otevře svět do showbussinesu ahoj,papapapapapapapa

Od: Joe - 16.4.2004 - 10:19

SuperStar
Já mám to štěstí, že jsem ho poznal osobně a myslím, že na to skutečně má a přeji mu vítězství. I jako člověk se mi zdál dobrej, což se o všech star říci nedá.

Od: Radek - 28.4.2004 - 13:35

Petr Polacek je mekota..Jon Bon Jovi ma hlas a ne takovej sipot!!!

Od: Mára - 29.4.2004 - 22:53

Nehodnotim jak Petr Poláček zpívá Bon Joviho, protože originál je samozřejmě jen jeden, ale rozhodně si myslim, že má hlas dost dobrej a i když ho neznam osobně, tak se mi jeví jako sympatickej a upřímnej člověk, kterej si na nic nehraje - proto mu držim palce.

Od: Lucie - 1.5.2004 - 11:52

Nuda, nuda, nuda
Petr Polácek jednoho krásného dne zustane zapomenut. Novodobí "faltusové" populární hudby patrí spíse do jiných soutezí, ci estrád.
Pusobí mdle a neenergicky. A to ho pohrbí. Nejde o to, zda intonacne zpívá správne. To z nej bohuzel hvezdu neudelá. K tomu je zapotrebí neco trochu víc. A jednou z tech vecí je osobitost.

Od: floutekk - 3.5.2004 - 11:22

¨ješito ješito už to máš zašito:o)))

Od: Petra - 3.5.2004 - 12:07

pro mě už Petr Superstar dávno je!!!Má pěkně zbarvený hlas a je velmi simpatickej!!!Prostě je nejlepší

Od: Erynn - 3.5.2004 - 13:49

Poláček je nejlepší!!!
To,že včera vyletěl Péťa pokládám za absolutní OMYL českého národa...byli tam milionkrát horší zpěváci,než byl Poláček...např:Julián-ten nezazpívá ani notu,Dolínek-ten je chabej a ten Sámer,nebo jak...tak ten je oproti Poláčkovi hovno na poli!!!Holkám se líbí jen kvůli jeho!hezký tvářičce....Takže Sámere...Běž radši dělat modela!!!

Od: Anabelk - 3.5.2004 - 18:06

{jak to myslíš!!!!!vbbvb{]dz
Lidičky,Aneta je dobrá,včera to předvedla,protože jsem ji viděla byla jsem na SuperStar,ale také fandím Šárce

Od: wolf.girl - 4.5.2004 - 21:22

Je suppppppppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Péťa je ten nej nej zpěvák co tam byl, nechápu proč ho vyrazili! Sme národ absolutních vymaštěnců, jestli vyhraje Julián, bude to celosvětová ostuda! Péťa je prostě bezva a moooooooooooooooc se těšim na cédo

Od: E.V. - 8.5.2004 - 20:07

VZKAZ PRO PETRA P.
Petře,pokud by si chtěl, nabízím ti udělat nějaké pěkné fotky-co ty nato, držela jsem ti palce už v Do-re-mi a byl si můj velký favorit( nejsem žádná fanynka,jen normální obyčejná fotografka stř. věku) , ale i od těch můžeš dostávat hlasy, pak byl nádherný výstup s Evou Urbanovou, ale k těm fotkám-ostatní bych tě řekla, až pokud by si měl zájem-mám ještě jednu favoritku,je to strašně milá dívčina, která byla vítězka v Rozjezdech pro hvězdy a už také byla u mne, jste jediný dva lidičky,komu tuto nabídku dávám .Pak mám ještě nabídku, byla by to příjemná změna-nechtěl by si s tou dívčinou nazpívat nějakou písničku, byl by jste zajímavý pár v duetu a ukázal by si něco nového,ona zpívá opravdu moc dobře, o všem by jsme si promluvili pokud budeš chtít.V případě zájmu napiš na e-mail ev.e@seznam.cz a abych věděla,že opravdu píšeš ty a ne nějaký vtipálek, budeme se potom muset samozřejmě setkat.je to vážná nabídka.Budeme se i zatím pro tebe neznámou zpěvačkou těšit na spolupráci.

Od: Josef Valenta - 31.5.2004 - 14:58

Dobrý
Byl jsi nejlepší říká to i Petr a Milan je blb nefandilti ale já z Petrem jo.Tys měl vyhrát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A DJ Semiš ti taky fandil

Od: anonym - 23.8.2004 - 21:29

Teda jsem tady četla slušný blbovinky, musím se tedy vyjádřit, i když trochu opožděně, protože poslední příspěvek je z konce května. :o( Dřív to bohužel nešlo, nebyl internet.
Jenom jsem chtěla říct, že Jestli P.Poláček je "pop hvězdička", to jste si asi spletl se Sámerem ne? To je snadný říkat že imituje Bon Joviho, že? Někdo totiž nezazpívá ani hlásku. A jeslti působí "mdle a neenergicky" tak já jsem sahrarksá princezna. :o)

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.1324 s