Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníAli Amiri vám poradí s hubnutím

23.04.2011   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Jaro už je v plném proudu a s odhozením svršků se ukazují kila, která mnozí nabrali v zimě. Jak se jich bezbolestně zbavit? To vám poradí lékař, kterého mnozí znají i jako zpěváka, Ali Amiri.


V estetickém salonu, které se zabývá převážně zeštíhlujícími procedurami, Slim&GO v pražských Vinohradech se fotily nové tváře studia - Veronika Chmelířová, Michaela &Stoudková a Tereza Budková a při té příležitosti se představil i odborný konzultant centra MUDr. Ali Amiri. Ten se sice dostal do podvědomí veřejnosti jako zpěvák, ale je rovněž známo, že Ali je i lékařem. Před čtyřmi lety dokončil studium medicíny a nyní se zabývá estetikou, kosmetikou a korektivní dermatologií. Jako lékař působí ve Fakultní nemocnici Na Bulovce a v Pražském dermatologickém centru. „Jsem rád, že mohu radit pacientům a klientům při hubnoucím plánu a konzultovat jejich představy v kombinaci se zdravotním stavem. Je velmi motivující vidět u klientů už po prvním měsíci po konzultaci úspěšné výsledky své práce,“ řekl Ali Amiri. Ten také osvětlil oblast neinvazivních metod. „Neinvazivní liposukce není přesný termín. Pokud něco je neinvazivní, tak se nezavádí nic do kůže a tím pádem se neodsává tuk. Přesnější je tedy spíše destrukce tuku,“ vysvětlil Ali jádro problému. Také prozradil, že tyto estetické metody jsou hojně využívány i v arabském světě, odkud zpěvák a nyní spíše více vytížený lékař pochází.


Eva Čerešňáková představila nového odborného poradce Slim&GO MUDr. Aliho Amiriho
I modelky formují svá těla
I když by se zdálo, že přítomné modelky liposukci nepotřebují, tak i ony se přiznaly, že vyzkoušely některé zeštíhlovací metody. „Výkyvy váhy mě netrápí, ale nedávno jsem si nechala radiofrekvencí ošetřit stehna a boky, vypíná to kůži a zabraňuje celulitidě,“ uvedla Veronika Chmelířová. K ní se přidala i Michaela &Stoudková, která poznala taje jiné procedury. „Když mě čeká přehlídka ve spodním prádle nebo focení v plavkách, dbám o sebe daleko přísněji. Snažím se jíst poměrně zdravě a několikrát denně pravidelně cvičím a před focením v plavkách jsem navíc vyzkoušela i bezbolestnou liposukci. S výsledkem jsem spokojena, protože se cítím lépe. Do invazivní metody bych ale nikdy nešla. Kavitací se mi podařilo zbavit se bezpečně několika centimetrů navíc,“ pěla ódy na ultrazvukovou liposukci &Stoudková. Do třetice Tereza Budková, která působí jako modelka i v Německu, zase vyzkoušela metodu, která vám rozproudí lymfu a tím vás zbaví celulitidy. „Německá agentura mě sice hubnout nenutí, i tak se ale musím udržovat, abych nepřibrala. Nedávno jsem se zrovna vrátila z Hamburku, dále mě čekají další pracovní cesty, a proto se hlídám, sportuji a chodím na lymfodrenáže,“ řekla Budková.Tereza Budková a Michaela &Stoudková (zleva)


Ali Amiri se snaží na těle Veroniky Chmelířové najít něco neobvyklého...

Kila navíc a celulitidu by ale hledal marně, a tak ho zaujme nápis, který má modelka na břiše. Pak se tedy jako lékař zeptá: „To máš od narození?"
 
Evidentně zde není co léčit ani napravovat, a tak si Ali možná vybírá jiného klienta.

Metody 3. generace
Neinvazivní metody, procedury třetí generace apod. Tak se nazývají zákroky, které vám nijak nezasáhnou do pokožky chirurgickými přístroji. Jako první se nabízí lymfodrenáž, která jednak vybudí zbytnělé tukové buňky, aby se uvolnily z podkoží. Ty zde totiž vytváří hrbolky, které způsobují celulitidu. Nutno podoktnout, že problém netkví v tom, zda jste hubené, štíhlé, mladé nebo tlusté. Je to dáno ženským hormonem – estrogenem, který zjemňuje podkožní vazivo a tím pádem se zde více usazuje tuk, který se pak musí odstranit destrukcí a vyloučit lymfatickým systémem. Tudíž, proto muži nemají celulitidu, ne proto, že je hnusná, jak říká jeden vtip.

Jako další metoda se nabízí kavitace. Zde se dostávají do tukových buněk ultrazvukové vlny, které vytvoří bublinu, která praskne. Tím pádem se buňka rozruší a vše se zase vyloučí lymfodrenáží. Protože se jedná o vylučovací cesty, tak je nutné pít během kúry dostatek vody, aby tělo mohlo vyloučit všechny toxiny.

Výhodou neinvazivních metod je větší rozpětí indikace, není zde nutná narkóza ani rekonvalescence a nemusíte nosit speciální stahovací prádlo, protože absolvujete několik kúr, kdy se pokožka přizpůsobuje novým a menším rozměrům postupně. Navíc se jedná i o terapeutické procesy, kdy si při ošetření i odpočinete.

Foto: Aneta &Simonková


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0453 s