Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 9.12.2021, svátek má Vratislav 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníBio trend stále vede

17.05.2011   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Na nedávném veletrhu v Brně se představila řada produktů, které jsou trendem současné doby. Jak jsme mohli poznat, zelené myšlení je stále v kurzu a proniká do více sfér. Podívejme se, co nabízí v oblasti spánku.

Na Stavebních veletrzích v Brně se uskutečnil veletrh Mobitex, kde jsme mohli spatřit novinky ze světa bydlení. Pokud jste zastáncem bio trendu, kdy pojídáte jen biopotraviny, nosíte oblečení z biobavlny a podobně, tak nyní si můžete na bio vlně i ustlat. Na veletrhu byla totiž přítomna i řada výrobků od firmy Magniflex, která jako první v České republice představila matrace a polštáře se 100% přírodními potahy z vláken bambusu, lnu a organické bavlny. Kolekce s názvem Geoethic nabízí řadu produktů, které jsou nejen příjemné materiálem, ale svoji strukturou jsou vhodné i po ortopedické stránce.Proč mít kvalitní materiály?
Pokud se budeme bavit o matracích, tak si uvědomte, že s nimi přicházíte do těsného kontaktu nejen pokožkou, ale také v této přítomnosti dýcháte. Pokud jsou v matracích škodlivé chemikálie, tak se nejen ohrožuje kvalita spánku, ale i vaše zdraví. Proto zde nabízí italská společnost Magniflex novou řadu Goethic, která se setkala s úspěchem na mezinárodních veletrzích v Miláně, Paříži a Londýně. „Bio řadu matrací Geoethic jsme už nabízeli, ale klienti nás žádali, abychom z potahů zkusili odstranit polyester a vyrobili tak jedinečné 100% přírodní potahy,“ sdělil František Hlaváč, zástupce značky Magniflex. Výsledkem je ekologická řada matrací a polštářů Geoethic se 100% přírodními potahy z vláken bambusu, bavlny a lnu s antibakteriálními a antialergickými účinky. Nová kolekce Geoethic, která byla poprvé představena na Mobitexu, splňuje přísné ekologické a zdravotní standardy a neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky. Vhodná je tak nejen pro zastánce bio stylu, ale také pro alergiky. „Patentované pěny Ecogreen a Geomemory dovolují přizpůsobit se přirozenému tvaru těla a zajistit tak vynikající ortopedickou i anatomickou podporu, která je tolik důležitá. Zabraňují bolestem zad, svalovým problémům a podporují krevní oběh. Obohaceny jsou o přísady bohaté na esence z aloe nebo o proteiny sóji,“ dodává František Hlaváč.Na Mobitexu si mohli návštěvníci ještě vyzkoušet a koupit i polštáře Geoethic, které zaručí dokonalou oporu krční páteře a zmírní bolest hlavy. Zda lších produktů byly ještě k dispozici i sedačky, které jsou vhodné pro ty, kdo bydlí v garsonce nebo v jednopokojovém bytě a potřebují ušetřit každý centimetr prostoru. Tyto speciálně vyvinuté pohovky totiž neslouží jen k sezení, ale také ke kvalitnímu každodennímu spánku.Zdroj a foto: MC CONSULTANT
www.magniflex.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.035 s