Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 1.12.2021, svátek má Iva 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13146
Komentářů: 11275


MěřeníPraha aspiruje na místo, kde by Madonna mohla otevřít své nové fitness centrum

05.07.2011   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Madonna je zpěvačka. Také občas herečka (i když s nějvětším počtem Zlatých malin, tedy anti-Oscarů). Nyní režíruje. Ovšem, co na ní svět obdivuje jsou píle a houževnatost, které se odráží i na jejím vzhledu. Tak proč neotevřít centrum, kde se lidé budou moci přiblížit svému idolu. Madonna má za sebou již otevření Hard Candy Fitness a dalším místem, kde by mohlo stát další, může být i naše metropole.

Jak je možné, že by zrovna u nás Madonna otevřela další pobočku svého fitness centra? Na oficiálních stránkách zpěvačky (http://www.madonna.com/hardcandyfitness/) mohou lidé hlasovat, v jakém místě by si přáli další prostor ke sportovnímu vyžití, jež Madonna sama koncipovala. Samotné hlasování je tedy hlavně na fanoušcích a nejsilnější hlasy přicházejí hlavně z Polska (pro Varšavu), ovšem Praha je zatím na druhém místě. Pak samozřejmě bude záležet i na investorech a jiných faktorech, zda by se postavení vyplatilo i u nás. Jestli vás ale zajímá, co by Hard Candy Fitness přineslo, tak poznejte již realizovaný projekt.

Hard Candy Fitness v Mexiku i Rusku
První fitness centrum s názvem Hard Candy Fitness (odvozeno od posledního zpěvaččina alba), otevřela Madonna v Mexiku. Interiér i dostupné programy jsou zcela v režii Madonny a při otevírání se dokonce sama popová diva ujala první lekce pro návštěvníky. Ti samotní si pak mohou užívat luxusu, protože centrum má tři patra a jeho interiér se nese zase v duchu diskotékové scény, která byla hlavním motivem přeposledního Madonnina alba s názvem Confessions on a Dancefloor. Vše je provázeno také fotografiemi zpěvačky a dekoracemi ve stylu pop-art. Z nabídky lekcí pak lze zvolit jógu, pilates, kick-box a nabízí se i relaxační místa jako lázně či sauny. Zápis nového člena stojí asi 800 dolarů, což je i permanentní vstup po dobu dvou měsíců, a pak se platí zhruba 160 dolarů měsíčně. Další fitness centra jsou plánovaná v Rusku, konkrétně v Moskvě a St. Petersburgu.

Jestli se zpěvačka skutečně rozhodne postavit jednu z luxusních tělocvičen i u nás, tak snad ji nebudou provázet komplikace jako v Mexiku. Zde totiž po dostavbě a otevření centra tamní úřady najednou přišly s tím, že na projekt nebyla všechna povolení, a tak hrozilo zavření. Posléze se ale vše vyřešilo.Slogan fitness centra je "Harder is better".
Zdroj foto: Madonna.com (Tom Munro pro tourbook Sticky & Sweet Tour v roce 2008)


Zdroj foto: Madonna.com (v úvodu - Steven Klein pro album Hard Candy v roce 2008)


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0418 s