Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníV Akropoli se křtilo ohňem

21.09.2011   Aneta Šimonková   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Palác Akropolis zažil pořádnou jízdu. Minulý týden se zde představili nejprve Pankix a poté Fire In The Hall, kterým desku pokřtil František Soukup z Nightwork. A křest to byl opravdu stylový.


Chvíli to vypadalo, že Palác Akropolis bude prázdný, ovšem první tóny skladeb Pankixu přilákaly počáteční diváky. Ti ovšem neprohloupili. Divoké melodie se střídaly s pomalejšími rytmy, jak řekla zpěvačka Sany, se slaďáky. Přítomní se ovšem dokázali naladit na každý song. Na závěr kapela poděkovala, že se jim splnil sen hrát před skoro plnou Akropolí a potleskem siu publikum vyžádalo přídavek.Fire In The Hall přišli stylově oblečení v oblecích, které připomínali prezervativy. Jak sami podotkli, „své pětileté výročí se rozhodli oslavit ve špr...“. Natěšené publikum se o to více dostalo do varu. Zatímco před tím měli návštěvníci odstup od pódia, nyní se zcela přiblížili a neváhali se dostknout svých oblíbených muzikantů. Během koncertu pak nebylo publikum ochuzeno ani o postřehy, jaké to je být převlečen za kondom. „Je v tom neskutečný vedro“. Jedeme dál, skutečný nářez dává koncertu zpěv Jana Samce, pozadu není kytarista Jan Hradec. Jemnější nádech dává koncertu dívčí element v podobě houslistky Zuzany Petrové, ovšem nemyslete si, že by tím nějak utrpěla dynamičnost. Právě naopak. Přítomnost houslí ve tvrdší hudbě je zajímavou esencí.

Během koncertu Fire In The Hall se ovšem i křtilo CD. A i zde kapela nic nepodcenila. Křtilo se ohněm. Za kmotra pak šel František Soukup z Nightwork, který kamarádsky popřál kapele a desce úspěchy, přičemž mu to Fire In The Hall oplatili po svém. „Děkujeme Franto a přejeme, aby Nightwork byli taky tak úspěšný jako Fire In The Hall.“ Snad se všechna přání splní...Foto: Aneta &Simonková


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.028 s