Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníNevíte, co s penězi? Pomůže vám Investiční magazín.

30.10.2011   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Pro někoho možná trochu provokativní otázka v titulku, leč může mít ambivaletní charakter. Lidé, kteří nevědí co s penězi, jich mohou mít hodně a neví, kam je třeba vhodně investovat. Pak jsou ale i ti, kteří jich zase moc nemají a také neví, co s tím. Každé skupině lidí může pomoci Investiční magazín, který může být i vaším pomocníkem v oblasti ekonomiky nebo podnikání.

Nový časopis byl pokřtěn v prostorách přímo nabízejících se. Ve vinotéce v útrobách Burzovního paláce představil šéfredaktor nového magazínu Petr Novotný koncepci periodika. Poté, co byla obálka s Danou Bérovou na titulu, symbolicky polita, se už přítomní mohli začíst do nového média. Co přináší?

Investiční magazín je určen široké veřejnosti. I když se nezajímáte o investování, protože třeba nemáte peněz nazbyt, tak i vy zde najdete užitečné rady a informace. Naopak i ti, kteří na tom nejsou ekonomicky příliš dobře, zde ocení užitečné rady, jak si zlepšit situaci. V časopise jsou odborné články i rozhovory se zajímavými osobnostmi, kteří rozumí byznysu, podnikání, investicím a podobným tématům. Své si zde také najdou i ti lidé, kteří už mají větší zkušenosti se zmíněnými oblastmi.

Investiční magazín nabízí vhled do těchto sfér z více pohledů a skrze srozumitelné články. To ocení i tací, kterým jsou tato témata na hony vzdálená. Protože ale všichni musíme nějak ekonomicky vyjít, tak je zapotřebí mít přehled. A koneckonců, kdo by nechtěl vědět, jak zhodnotit své finance, ať už je to jakoukoli formou. Nyní je na trhu médium, které nabízí návody, jak na to.

Rozhovor s Petrem Novotným
Abychom ale byli konkrétnější, tak jsme si pro vás připravili rozhovor s šéfredaktorem Investičního magazínu, Petrem Novotným, který nám více poodhalil detaily ohledně periodika a také došlo i na otázky o investování nebo dluhů. 

S šéfredaktorem Petrem Novotným (vlevo) vám přineseme rozhovor.

Foto: Aneta &Simonková


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0419 s