Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 1.12.2021, svátek má Iva 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13146
Komentářů: 11275


MěřeníModelky a umělci pomohli svým vystoupením dětem v Bangladéši

19.11.2011   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Celkem osm modelek, které se honosí tituly Miss, předvádělo modely Dominiky a Jaroslavy Sedláčkových. A vzdaly se honoráře ve prospěch dětí z Bangladéše. Benefiční večer projektu For You Too však návštěvníkům mnohem více. Třeba jeden z účastníků mohl vyhrát i diamant. Nevěříte?

Třetí benefiční večer konaný v Písecké bráně pod záštitou starostky MČ Praha 6 Marií Kousalíkovou organizovala Česká vicemiss 2007 Eva Čerešňáková, která netajila radost z toho, že dvouhodinový program přilákal přes sto návštěvníků a vynesl na charitativní účely 50 000 korun.


Eva Čerešňáková

I když není ideální doba na konání charitativních akcí, protože firmy i lidé šetří, jsem ráda, že se mi podařilo ve spolupráci s Davidem Mazáčkem, sponzory, partnery a účinkujícími připravit poměrně kvalitní program a pošleme do oblasti Mymensingh v Bangladéši padesát tisíc korun. Sama jsem v roce 2008 tamní vesnice i školy navštívila a opravdu jim každá koruna pomůže. Třeba roční náklady na studium dítěte základní školy jsou kolem čtyř tisíc korun včetně denního stravování v podobě rýže, školného a skromného ubytování a ne každá rodina si to může dovolit,“ uvedla Eva Čerešňáková, která se dnes spíše než modelingu už věnuje moderování a oboru Public Relations. Co tedy přinesl onen večer?


Zbyněk Drda

Všichni, kteří přišli, mohli darovat vstupné v libovolné výši, protože výtěžek putoval na dobročinný projekt. Určitým poděkováním od organizátorů pak by nejen programově atraktivní večer, ale i soutěže. V tombole mohli příchozí vyhrát něco na krásu (kosmetické produkty), pro potěchu intelektu (knihy) nebo třeba něco pro chuť (výtečné víno či vouchery do restaurace). Zajímavý byl jistě i tzv. diamond drink. V průběhu večera se roznášely sklenice se sektem, přičemž na jednom dně se nacházel tento věhlasný kámen. Vítězka ovšem tento kámen darovala na charitu.


Jitka Válková

Program vystupujících byl ovšem též pestrý. Modelky, které zde vystoupily, byly ve hvězdném složení - Jitka Nováčková, Jitka Válková, Veronika Procházková (Chmelířová), Lucie Smatanová, Hana Věrná, Veronika Pompeová, Michaela &Stoudková, Anna Ada Lipoldová, Eva Čerešňáková a Jitka Válková (fotogalerie z přehlídky je níže). Posledně jmenovaná zde vystoupila i jako zpěvačka, protože intenzivně pracuje i na pěvecké dráze. Nebyla ale jedinou pěvkyní. Ukázali se zde i zpěváci Zbyněk Drda, Andrea Andrei, Michael Foret, Tereza Vágnerová, Zeurítia, a také kytarista Stanislav Barek, zakládající členové kapely Jablkoň Ingo Bellmann s Michalem Němcem, kouzelníci Casina Falešných hráčů a tanečníci Standard clubu Praha. Mezi významnými hosty večera nechyběla paní starostka MČ Praha 6 Marie Kousalíková, Eliška Hašková Coolidge, umělkyně Helena Kroftová Leisztner, představitelé významných společností ani zástupci z řad partnerů.

Jsem vděčná všem, kteří se na akci podíleli. Velký úspěch sklidil nejen program, ale i košt moravského vína od Dušana Černocha, catering a tombola. Peníze jsou do Bangladéše posílány přes organizaci Papežských misijních děl, aby projekt mohl být realizovaný bez nákladů na administraci a 100% výtěžku mohlo jít těm, kterým maximálně pomůže,“ doplnila organizátorka.

Večer se tak ukázal jako velmi vydařený a příjemný zážitek těm, kteří chtěli okusit jak kulturu z více stran, pokochat se pohledem na krásné modely, zasoutěžit si nebo třeba ochutnat výtečná vína. Více informací o projektu naleznete na stránkách www.4u2.cz


Modely Dominiky a Jaroslavy Sedláčkových:

Foto: Aneta &Simonková


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0416 s