Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 1.12.2021, svátek má Iva 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13146
Komentářů: 11275


MěřeníAňa, Táňa a Peter vás zvou na bazar v Mokré čtvrti!

07.12.2011   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Chcete smlouvat s Aňou Geislerovou o ceně spodního prádla? Nebo se necháte ukacat Táňou Vilhelmovou, ať koupíte mamince více šperků? Příjemné setkání s herečkami a režisérem Peterem Serge Butkem vás možná inspiruje k nákupu dárků. Uvidíte se od 17. do 18. prosince v divadle Disk.

V minulých letech měl bazárek i pauzy, ale už se opět naplno rozjíždí. A že se máte na co těšit. Jednak můžete sami 16. prosince přinést něco, co sami nepotřebujete, ale ještě by to někomu udělalo radost. Může to být keramika, knihy, bižuterie, oblečení, ale i umělecká díla a elektronika. To stačí donést do divadla DISK v Praze.
 V bazaru samotném, který se uskuteční od 17. do 19. prosince 2011 divadle DISK, najdete ale i nové věci, které darovaly spřátelené značky jako např. Crocs, H&M, Agent Provocateur. Jak takový bazárek probíhá?
 

Táňa Vilhelmová a Aňa Geislerová

Jak sama Aňa Geislerová několikrát řekla, tak vy si vyberete určitou věc, a protože to je na charitu, tak se smlouvá o ceny, které bývají sice vyšší, ale zase si u toho popovídáte se sympatickými umělci a hlavně výtěžek jde na dobročinnou akci. To se týká zejména opuštěných dětí, protože projekt spolupracuje i s Nadací Terezy Maxové.

Večer bude ale i příjemným zážitkem. Bazar proběhne v prostorách divadla Disk vyjmenované dny od 10 do 20 hodin. Během večera samotného se můžete těšit na cimbálovou muziku v podání Michala Horsáka. Připraveno bude i tekuté občerstvení. Poslední den, tedy 19.12., se pak uskuteční afterparty Nesnesitelná lehkost pití v Lucerně od 20 hodin.
 

Táňa Vilhelmová a Peter Serge Butko

Letos můžete poprvé také podpořit bazar i dárcovskou SMSkou. Tvarem DMS BAZAREK odeslaným na číslo 87777 pomůžete rovněž. Více informací a aktualizace naleznete na stránkách www.vanocnibazar.cz.

Zdroj a foto: 2media.czKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0342 s