Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníSacha Baron Cohen sypal na Oscarech Kim Čong-ilem

28.02.2012   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

I když všichni netrpělivě čekali, kdo si odnese sošky nejprestižnějších filmových cen, Oscary, velká část zvědavců vyhlížela, s čím přijde recesista a provokatér Sacha Baron Cohen. Představitel Borata nebo Diktátora přišel se zlatou urnou. A už na červeném koberci všem bavícím se přihlížejícím a nervózní ochrance ukázal, co v nádobě přinesl.

K organizátorům Oscarů zřejmě dorazilo, že Cohen, který je známý svými extrémními vtípky, se chystá na ceremonii propagovat svůj nový film Diktátor po svém. Účast na akci herci sice nezakázali, ale zároveň mu doporučili, aby držel na uzdě své recesistní "já". Uzda ale byla příliš krátká, pokud měl Cohen vůbec v plánu dodržet etiketu Oscarů. Na červený koberec nakráčel v bílé uniformě a pro jistotu s ženskou ochrankou za zády (jedna ze strážkyň byla slovenská modelka Soňa Skoncová). V podpaží si ale Cohen navíc nesl i malé překvapení.

Kim Čong-il na pečení
Jakmile viděla ochranka Cohena v akci, věděla, že uniforma, která nedodržuje dress code, bude to poslední, s čím budou potíže. Cohen hrdě pózoval se zlatou urnou a dal vyniknout podobizně a nápisu, které napověděly, že by mělo jít o popel nedávno zesnulého vůdce KLDR Kim Čong-ila. „Jsem potěšen, že jsem mohl vzít i svého kamaráda Kim Čong-ila. Víte, jeho snem bylo, aby byl rozprášen na červeném koberci,“ sdělil Cohen. Jak se ale chtěl pochlubit svým kámošem v urničce, omylem zasypal i moderátora Ryana Seacresta. „No, teď můžete říct, že máte na sobě Kim Čong-ila,“ utahoval si Cohen z moderátora. Připravená ochranka už pomalu začala odvádět rozladěného "Diktátora", který na koberec a moderátora ve skutečnosti vysypal směs na palačinky. Seacrest mohl být rád alespoň za to, že vymámil z Cohena odpověď na tradiční otázku, která je kladena všem celebritám na koberci, a sice, co mají na sobě. „Já mám oblečení od Johna Galliana, ale ponožky jsem koupil v K-martu. Saddám Husajn říkal, že ponožky jsou jen ponožky a nemá se za ně utrácet,“ řekl Cohen. Jeho řádění a "rozčilení", když se mu podařilo vyklopit Kim Čong-ila, si můžete prohlédnout v níže přiložených videích.
 
Video: Jak Cohen rozprášil popel


Video: Jak Cohen zasypal moderátora Seacresta


Zdroje: www.youtube.com
http://themellowjihadi.com
Alechamilton.com
zayzay.com
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0385 s