Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníJan Přeučil a Eva Hrušková oslavili narozeniny ve velkém stylu

08.03.2012   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Herec Jan Přeučil a jeho manželka, herečka Eva Hrušková mají narozeniny dva týdny od sebe, a tak se rozhodli, že je budou slavit společně. Pro letošní oslavu 75. a 60. narozenin si vybrali tradiční francouzský brunch v Obecním domě.

Je to spojení slov breakfast a lunch. Brunch se podává mezi snídaní a obědem,“ vysvětlila Eva Hrušková význam slova brunch. „Překvapilo nás ale, že někteří hosté netušili, co je  brunch," dodala herečka a ještě se smíchem doplnila: „Režisér Klein si nechal poradit od vnučky, jiní se nás zeptali přímo. Měli obavy, co je čeká."
 
To víte, nic není zadarmo, každé ráno cvičím Pět Tibeťanů, s Evičkou dbáme na zdravou výživu, hodně relaxujeme, pravidelně jezdíme do lázní," prozrazuje recept na vitalitu Jan  Přeučil. Na narozeninovém brunchi ve Francouzské restauraci Obecního domu se sešlo celkem 70 gratulantů. Část tvořila rodina, část herečtí kolegové a byl tu i fotograf Robert Vano, který manžele překvapil portrétem.  „Tu fotku jsem jim zatajil,“ usmál se šibalsky Robert Vano a dodal: „věděl jsem, že se bude hodit."
 
Na otázku, proč manželé slavili v rámci branche, se Jan Přeučil usmál: „Jsme požitkáři, rádi se necháme rozmazlovat. Totéž jsme chtěli dopřát našim hostům." A co dostala dvojice za dárky? Delikatesy, voucher do luxusních lázní v centru Prahy nebo dokonce genetický rozbor DNA. Podle něj má Přeučil keltský původ a jeho žena ve svých předcích Marii Antoinettu a Marii Terezii.
 
HruškováPřeučilem tvoří manželský pár už osm let a stejně dlouhou dobu společně hrají divadlo pro děti. Jan Přeučil navíc stále přednáší na divadelní akademii múzických umění na Slovensku, v Čechách učí rétoriku, herecky působí v divadle Ypsilon a v zájezdovém představení divadelního spolku Háta, točí filmy. Hrušková zase dabuje dětské televizní seriály, píše texty a vymýšlí scénáře k rodinným divadelním představením.

Dvojice se v nejbližší době ukáže i na 1. čarodějnickém dni v OC Lihovar (Říčany u Prahy) 28.4.2012. Program bude probíhat od 13:00 a těšit se můžete i na loutkové představení pro děti, které si dvojice připravila. Chybět pak nesmí ani nejznámější čarodějnice Saxana v podání Petry Černocké.
Zleva: Eva Hrušková, Jan Přeučil a Miriam Kantorková

 
Zdroj: Klobouk film

 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0497 s