Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


MěřeníPetra Černocká prohrála sázku a musela do skladu

14.03.2012   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Zpěvačka Petra Černocká se ocitla ve skladu obuvi a textilu, protože prohrála sázku. S optimismem sobě vlastním s epráce zhostila skvělě a dokonce si pochválila, že má díky tomu další kšeft.

O tom, že na svých 62 let Petra Černocká nevypadá ani omylem, není asi pochyb. Málokdo ale tuší, v čem spočívá zpěvaččin recept na krásu. "Práce, práce a zase práce," přiznává zpěvačka, proslulá především rolí Saxany a vysvětluje: " Od mládí jsem zvyklá fyzicky makat. Měla jsem dokonce brigádu na stavbě, coby přidavač zedníků! A u nás, na chalupě v Kytlici, tam dělám vše, co je potřeba, když na to Jirka nemá čas a já, coby správná ženská, na to hrozně chvátám."

Že si ale vyzkouší roli skladnice textilu a obuvi, s tím ani sama Černocká nepočítala. Za všechno může sázka s panem Poláškem, majitelem butiku Adorio v říčanském obchodním centru. Zpěvačka, která se prý nikdy nesází, výjimečně porušila svou zásadu a vsadila se, že bezpečně pozná, který člověk jde nakoupit a který se jen tak tváří. Nepoznala. Role skladnice se chopila s energií sobě vlastní a se stejnou chutí se pak pustila do připravené svačiny. Zkrátka pracovní den se vším všudy, ačkoli trval jen pouhé čtyři hodiny.
Petra Černocká ale ze sázky nevyšla jen jako poražená. V OC Lihovar v Říčanech si rovnou domluvila vystoupení na sobotu před čarodějnicemi a jako část honoráře si vybrala australské boty z jednoho kusu ovčí kůže. Do těch se totiž zamilovala coby skladnice - při práci. "Jasně, sázky jsou špatná věc," míní Černocká," na druhou stranu - mně se tahle docela vyplatila. Mám nové boty, dostala jsem ještě ponožky pro celou rodinu a kšeft na duben. Není to paráda?!"

Zdroj: www.kloboukfilm.cz 
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0411 s