Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


MěřeníEliška Balzerová a Marta Kubišová se sešly na přehlídce

05.04.2012   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Je samozřejmostí, že známé osobnosti více řeší, co si vezmou na sebe - vždyť jsou denně veřejností sledovány! To si uvědomují i herečky Eliška Balzerová a Chantal Poullain se zpěvačkou Martou Kubišovou. Dámy se proto vydaly na módní přehlídku.

Není zvykem vidět tyto dámy takhle pohromadě a na takové akci. Přehlídka se ale konala v butiku St-Martins, kde dámy nakupují. "Víte, pro mne je velkou výhodou, že znám majitelku butiku Alenku Jarauschovou," prozradila Eliška Balzerová. "Můžu se na ni plně spolehnout, že mi vybere to, co mi nejvíc sluší a hodí se ke mně... A také je prima, že v butiku nemá jen oblečení, ale i doplňky a boty, takže můžu vyjít kompletně vystylizovaná."

Podobně je na tom i Marta Kubišová, která ve svém šatníku upřednostňuje decentní, elegantnější svršky a má ráda černou barvu. "Nebaví mě běhat od jednoho obchodu ke druhému; v St-Martins mám všechno pohromadě, ačkoli je to vlastně docela malý krámek."

Přehlídku, kde nepředváděly modelky, ale jejich herecké kolegyně, například Klára Issová, obě dámy využily jako možnost setkání s dalšími kolegyněmi, a tak se po skončení přehlídky ještě zdržely.

Klára Issová byla opět za modelku

Není to poprvé, kdy se herečka Klára Issová objevila na předváděcím mole - a zřejmě ani naposledy. "Móda mě baví a herečky přece mají v popisu práce předvádět!" smála se otázce, zda nechce vyměnit profesi. "Značku St-Martins nosím, s majitelkou butiku se dobře znám, tak mi přišlo přirozené, že budu jednou z modelek její přehlídky." A tak herečka v podstatě předváděla oblečení a boty, které běžně nosí a visí v jejím šatníku. Tato skutečnost Kláře přijde jako úplně ideální.

Mezi hosty módní přehlídky se objevila celá řada známých žen, jako například Eliška Balzerová, Marta Kubišová, Chantal Poullain nebo Ester Janečková. Zatímco Chantal Poullain po přehlídce pobavila přítomné "schovávanou za časopisem", ostatní dámy, které dorazily se svými dcerami, diskutovaly nad vystavenými botami a vybíraly, které skončí v jejich botníku.

 

Zdroj: www.kloboukfilm.cz

 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.035 s