Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 1.12.2021, svátek má Iva 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13146
Komentářů: 11275


MěřeníFelix Slováček bude chodit do salonu krásy

16.05.2012   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Známé osobnosti musí dbát na svůj vzhled, většinou jde ale o ženy, které se vyznají ve spleti kosmetických center. Nyní ale dvě populární dámy doprovodily své protějšky do zkrášlujícího studia. Jak se na to tvářil manžel Dády Patrasové a partner Sandry Novákové?

Pokud se partneři rozhodnou pro vylepšení svého zevnějšku za pomoci kosmetického salonu, většinou je tak na popud ženy. V případě Dády Patrasové tomu však bylo obráceně: "Felixe už nějakou dobu trápí dvojitá brada, a tak se rozhodl, že s tím něco udělá. Jenomže; hubněte podbradek - na to snad žádné cviky neexistují a omezení kalorií nepomůže!"
Stačila rada známé, která se problematické partie zbavila za pomoci kryolipolýzy a už se manželé vypravili do smíchovského salonu Pretty women figure.
Slováčkovy obavy, že bude mít po kryolipolýze sice podbradek bez tuku, visící kůže mu ale na kráse také nepřidá, majitelka salonu Renata Hawaz rázem rozptýlila. "Dozvěděl jsem se, že po procedurách na tom zmrazujícím přístroji půjdu ještě na jeden, který vyhlazuje nejen vrásky, ale i povislou kůži. Myslím, že se to jmenuje plasma", pochvaluje si známý saxofonista a rovnou si jde první zmrazení podbradku, za asistence manželky vyzkoušet. Po proceduře si manželé za odborného výkladu o možnostech zkrášlení těla a obličeje prohlédli prostory,
přičemž se oba rozhodli, že ještě vyzkouší bailine, díky kterému by do léta mohli ještě shodit nějaké to kilo. "To víte", nechala se slyšet moderátorka, jejíž dětské show jsou stále vyprodané, "u nás, umělců je starost o zevnějšek doslova povinností!"


Jako na houpačce se pohybuje ručička na váze producenta Jana Nejedlého, partnera herečky Sandry Novákové. Zatímco Sandra by nějaké to kilo klidně snesla, její partner ne a ne zhubnout. "Honza tvrdí, že je to v hlavě", usmívá se sympatická herečka a dodává: "Nedávno se mu podařilo zhubnout 9 kilo jenom tím, že jedl pravidelně, čtyřikrát denně a večer už si jídlo odřekl. Přitom nejíme nikterak tučná jídla, mezi naše nejoblíbenější patří sushi a biftek. Protože teď ale Honza zůstává na váze, využijeme moderní způsob hubnutí, bailine."
Oba jsou pracovně velmi vytížení, většinu svých potřeb, mezi které nyní patří i hubnutí v salonu, řeší akčně. Tak je to i s dovolenou, kterou plánují už od února. "Milujeme aktivní dovolenou vAsii", svěřila se Sandra Nováková, "půjčíme si tam auto a vyrážíme na denní či dvoudenní výlety po ostrovech, poznáváme spoustu nových kultur, prostě si užíváme úplně jiný svět!"Zdroj a foto: www.kloboukfilm.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0426 s