Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníLesy ČR hájenku Luby Skořepové nekoupí

18.05.2012   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Uznávaná herečka se v poslední době dostává na titulní strany médií v souvislosti jiné, než jaká je její profesní náplň. Všichni ji mají za milionářku. Jaká je ale pravda?

Vyrestituované lesy a hájenka herečky Luby Skořepové plní v poslední době stránky mnoha médií a z téměř devadesátileté, skromně žijící herečky se tak ze dne na den stala v očích veřejnosti milionářka. Luba Skořepová ale takovou informaci vyvrací: "Je sice pravda, že jsem v restituci získala lesy a hájenku po tatínkovi, všeho majetku jsem se ale vzdala ve prospěch svého synovce. Lesy už spravuje a hájenku v Kašperských horách, kterou jsme nabyli teprve nedávno, se snaží prodat. Už tam bylo několik zájemců, ale mají spíš zájem o pozemek, než hájenku."

Herečka se synovci s prodejem snaží pomoci tím, že dala na své webové stránky na synovce kontakt. A zatímco se veřejností propírá, jaká částka jí asi zůstane, na internetu se objevila nová informace. Prý o hájovnu i pozemky s lesem projevily vážný zájem Lesy ČR. Generální ředitel podniku, Svatopluk Sýkora, ale tuto zprávu popírá: "Nic takového mi není známo a náš podnik ani žádné podobné výkupy neprovádí. Lesy ČR se snaží spíš vydělávat, než utrácet. Za první tři měsíce tohoto roku jsme tak dosáhli hospodářského výsledku ve výši 2,083 miliardy korun. Ten je z 92 procent tvořen naší hlavní činností. Ostatní složky mají podíl naprosto zanedbatelný: prodej majetku dvě procenta, finanční hospodářský výsledek šest procent." Rekordních hospodářských výsledků Lesy ČR dosahují třetím rokem, což za celou dosavadní dvacetiletou historii podnik nikdy nedosahoval.


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0445 s