Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


MěřeníI čeští muži bodují! Jan Hájek má úspěch i v zahraničí

24.05.2012   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

K tvrzení, že české ženy jsou nejkrásnější na světě, se možná brzy dodá dovětek, že i čeští muži jsou velmi žádaní. Sbědčí o tom úspěchy finalistů "Muže roku" na mezinárodních soutěžích. A nyní má Česká republika další důvod slavit. Muže roku, Jana Hájka, si jako jediného Čecha vybrala známá oděvní společnost, aby předvedl její modely na mezinárodní přehlídce.


Jan Hájek se stal jedinou známou českou tváří, kterou si vybral management londýnské značky F&F na svoji mezinárodní fashion show v Praze, na kterou se nacvičovalo několik dnů. „Samozřejmě jsem byl potěšen, když si mě britská módní značka F&F vybrala. Přivezli si totiž většinu modelů a modelek přímo z Anglie, čímž se kvalita samotné přehlídky ještě zvýšila a po několikadenních nácvicích musím přiznat, že všichni modelové jsou opravdoví profesionálové a velmi dobře se s nimi spolupracovalo,“ upřesnil Muž roku po přehlídce a krátce na to už odjížděl za svojí partnerkou zpět.

Zajímá vás, jak o sebe Muž roku pečuje? „Mám zřejmě dobrou genetiku a naštěstí diety držet nemusím. Podle mě je to opravdu jen o tom, že si člověk musí hlídat, co může ve kterou denní dobu beztrestně jíst.“ K tomu si idol mnoha žen zajde dvakrát až třikrát týdně do fitness centra a díky dokonalým proporcím tak v poslední době mohl zazářit například na bratislavském Fashion Weekendu nebo nafotil kampaně pro tuzemské i zahraniční značky. Výhledově ho také čekají pracovní cesty do Tunisu a do Číny, ale velmi rád by i s Dominikou naplánoval co nejdříve nějakou dovolenou, při které by se jim podařilo úplně vypnout.
Jan Hájek


Za poslední rok se toho změnilo poměrně dost, hlavně v rámci profesního života. S přítelkyní pracujeme momentálně oba dva v Bratislavě a jsme velmi spokojení. Jsme spolu už třináct měsíců a téměř rok bydlíme společně. Tím největším současným plánem je stěhování do většího bytu,“ prozradil Hájek, který Dominiku považuje za ideální partnerku ve všech směrech a podle jeho slov se jich žárlivost určitě netýká. „Žárlivost je podle mého názoru určitým projevem nejistoty a tu my s Dominikou nemáme a hlavně si žádný důvod k žárlivosti nedáváme.“

Jan Hájek uspěl v soutěži Muž roku, ale i když je o atraktivního modela zájem, daleko intenzivněji než modelingu se věnuje práci. Už od ukončení studia se zabývá projektovým, respektive dotačním managementem v oblasti evropských grantů a dotací. Jeho primární práce tak spočívá v hledání příležitostí pro spolufinancování projektů z různých oblastí prostřednictvím grantů. Honza přesunul své pracovní aktivity do Bratislavy také kvůli své slovenské přítelkyni Dominice.
 
Přehlídka F&F

 
Zdroj: F&F
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0412 s