Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníTroška vína, jeden Plekanec a půvabná Dominika SY

26.07.2012   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Dnes jsme si trochu pohráli s titulkem, kdo byste v něm hledali jména osobností, jdete správným směrem. Takto ve stručnosti by se dal charakterizovat příjemný podvečer, na kterém se křtilo víno. Svoji vlastní lahev má zpěvák Milan Drobný a režisér Zdeněk Troška, milovník rajčat a rajčatové šťávy. Jak mu tedy jeho nový nápoj chutná?

"Je pravda, že já víno nepiji, raději mám toto,“ řekl Troška a usrkl trochu tomatové šťávy, která na křtu nemohla kvůli němu chybět. "Jsem pro každou legraci, majitel restaurace Mount Steak mi nabídl, abych rozšířil sbírku šbquo;Celebrity line‘ jednak proto, že prý si mě váží a taky proto, že v jeho restauraci občas pojídám dobroty jako třeba žabí stehýnka," vysvětlil režisér, kde se vzala jeho podobizna na oblíbené frankovce. Sám tomuto nápoji zrovna sice neholduje, ale ostatní mu potvrdili, že vybral dobře. "Prý je to víno dobré,“ obrátil režisér směrem k znalcům. Kmotrem této lahve byl hokejista Tomáš Plekanec, kterého si Troška za kmotra vybral proto, že ho má jako člověka rád. Oba se sblížili na natáčení Troškova filmu "Babovřesky", v němž hraje jednu z hlavních rolí Lucie Vondráčková, Plekancova manželka. Na natáčení nechyběl ani synek Plekancových, Matyáš, ze kterého byl režisér nadšený. "Je kouzelnej,“ dodal Troška. Tomáš Plekanec byl poctěn, že si ho Troška vybral jako kmotra. "Jsem rád, že mohu Zdeňkovi víno pokřtít, mám rád Zdeňka i červené víno, takže s tím žádný problém nemám," nechal se slyšet Tomáš, který prý překvapivě v létě pije červené a v zimě bílé víno.


 
Jiný přístup k vínu má ale další osobnost, jejíž podobiznu ponese jedna z lahví. Zpěvák Milan Drobný šel najisto. "Vybral jsem si víno, které mi chutná," vysvětlil, proč je patronem právě "Neuburského". Pánské trojici ale chyběl prvek určité krásy, kterou může zastoupit jedině žena. Této role se zhostila půvabná a teprve 15letá modelka Dominka SY, která jako manekýna působí spíše v zahraničí. Kromě Tomáše a Dominiky se role kmotra zhostil i majitel firmy "Marlenka" Gevork Avetisyan. "Nepřišel jsem s prázdnou", usmíval se výrobce oblíbené pochoutky, "správná kmotra má přinést dar, a tak jsem Zdeňkovi nechal upéct speciální, pohádkový dort".


Dominika SY, Zdeněk Troška a Tomáš Plekanec.


 Dvojice porcuje 'Marlenku'.

Tak trochu překvapením křtu byl zpěvák Sámer Issa, který dorazil v doprovody houslistky Pavlíny Dubné. "Miluju filmy Zdeňka Trošky, nemohl jsem tady chybět," prohlásil Sámer, který se pokouší přestat kouřit, a tak mu od pusy nešel šedý dým, ale v ústech mu problikávala elektronická cigareta King Smoking.Pavlína a Sámer dávají nikotinu vale.

Zdroj: www.kloboukfilm.cz 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0402 s