Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 1.6.2023, svátek má Laura 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 520
Publikovaných článků: 13451
Komentářů: 11381


MěřeníDobré ráno, lásko

21.08.2012   Radka Zadinová   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Jak to dopadne, když se sejdou dva lidé, kteří se navzájem nemají rádi, ve stejném bytě? Dozvíte se vše, když vezmete do ruky novinku nakladatelství Alpress - Dobré ráno, lásko.


Autorka je na knižním trhu neznámá, zřejmě jde o její první knihu, která byla do češtiny přeložena, protože z příběhu vyplývá, že mu zcela jistě předcházel jeden či dva knižní náměty. Možná by Alpress měl zapátrat a přeložit i zbývající knihy nadějné autorky, protože kniha Dobré ráno, lásko se čte doslova sama...

Jistě, mnozí z čtenářů (či spíš čtenářek) už od začátku tuší, kam bude příběh směřovat a jak s největší pravděpodobností dopadne. Nicméně než se k tomu konci doberete, pobaví vás vtipně napsaný a svěže podaný příběh o tom, že láska vzniká z těch nejnemožnějších důvodů - klidně i tehdy, když dotyčného vyloženě nesnášíte. Protože jak jistě všichni ví - co se škádlívá, rádo se mívá.

Rich Ronaldi a Rebeka Larsenová se znají. Ale sympatiemi to mezi nimi nejiskří - právě naopak. Rebeka Riche nemůže vystát a když zjistí, že se nedopatřením stává jejím nedobrovolným spolubydlícím, nemůže uvěřit svým očím. Rich to tak tragicky nebere, má v hlavě jiné věci než nesnášenlivou spolubydlící. Jenže všechno je rázem jinak. S Richem se nečekaně rozejde jeho přítelkyně a jako důvod rozchodu udá, že se Rich pro manželství nehodí. Pro Riche to znamená výzvu - jako by před ním někdo mával červeným praporem. Rozhodne se Gině dokázat, že se mýlí. A v tom mu má pomoci Rebeka.

Jak to dopadne, se dozvíte, pokud knížku dočtete až do konce. Slibuji, že se nudit rozhodně nebudete. Spíš se nejdřív přesvědčte, že svými výbuchy smíchu nebudete rušit své okolí. Protože vtipem kniha Dobré ráno, lásko srší od začátku až do konce.

Robin Kaye
Dobré ráno, lásko
Alpres, 2012Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0611 s