Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


MěřeníAdámek Jovanky a Pepy Vojtkových má jedinečnou památku. Fotil ho Robert Vano!

21.09.2012   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Rozzáření rodiče Jovanka a Pepa Vojtkovi a v náručí rodičů hovící si Adámek. Právě takto zachytil spokojenou rodinku jeden z našich nejúspěšnějších fotografů, Robert Vano. Díky profesnímu magazínu Best of se prvními snímky malého Vojtka můžete pokochat i vy.

Rozradostnění manželé Vojtkovi si přinesli domů syna Adámka, který se jim narodil 24. 8. v 8:12, a vážil 3,010 kg a měřil 47 cm. Jovanka, pro niž se s prvorozeným dítětem změnila teorie v praxi, sdělila: „Už to nebylo dítě v mých představách, ale malinkatý chomáček. Adámek byl po narození celkem malinké miminko. Takže to doháníme a dožene to brzy, protože velmi rád jí.“ Pepa ale s humorem podotýká: „Skutky člověka se neodvíjí od jeho velikosti! I malý člověk může dělat velké činy!“


Foto: Robert Vano/magazín Best of

Pepa Vojtek si nenechal ujít možnost být s manželkou u narození syna a rozhodně má co slavit! „Máme zdravé, krásné dítě. Už od prvního pláče na něm je vidět, že má kuráž, je zvídavý a má chuť do života, to se pozná! Narození syna jsem samozřejmě patřičně oslavil!“

Než se děťátko narodilo, uvažovali manželé o několika jménech a magazínu Best of prozradili, že by to možná mohl být Sebastian nebo Samuel. Ale dopadlo to jinak. „Sebastian Vojtek, to prostě nezní, nejde k sobě. Považuji za důležité, aby jméno znělo a bylo zvučné. K Sebastianovi je Vojtek příliš slovanské a kombinace těchto dvou jmen, to není ono. A mně  jako muzikantovi to znít musí!“ dodává vesele již čtyřnásobný otec, který pendluje mezi rodinou a divadlem Broadway, kde ho v říjnu čeká premiéra muzikálu Klíč králů.

Jak správně podotkl k volbě jména Robert Vano, který manžele ve spolupráci s profesním magazínem Best of fotil jak poslední dny před porodem, tak i s narozeným synem: „Jméno musí být piano a forte.“ A proč to byl právě Robert Vano, který fotil manžele s dítětem exkluzivně jako první? Jak toho dosáhl? „Volalo nám hodně fotografů, ale my se rozhodli pro Roberta ještě před narozením syna. Když jsme fotili pro magazín Best of, tak to byla naše první zkušenost s Robertem. Okamžitě jsme si padli do oka. Cítíme k sobě sympatie, které tam byly hned,“ vypráví Jovanka se vzpomínkou na první focení s fotografem Robertem Vanem.


Foto: Robert Vano/magazín Best of

Že je syn z hudební rodiny, o tom není pochyb! „Projevuje se hlavně v noci a má opravdu hodně silný hlas. Připomíná mi mne, když jsem byl dítě. Co si pamatuji, bylo mě slyšet všude! Adámek mi pomalu fušuje do řemesla a začíná celkem častými nočními zvukovými zkouškami. Mě to nijak zvlášť neruší, protože už v podstatě nespím v tahu, ale přerušovaně. Že do toho vstupuje plačící dítě, tak to beru celkem v pohodě a jedním okem jsem připravený ho zase uspat. Ale úspěšněji ho uspí Jovanka kojením, v tom nemůžu konkurovat,“ dodává Pepa, který má nyní o důvod víc k ponocování.


Foto: Robert Vano/magazín Best of

Jak ale popisuje šťastná maminka: „Nic jen tak nepředčí, když jsme slyšeli jeho první pláč. To bylo velmi silné, když se nadechl a dal nám o sobě vědět. A že se do toho pustil z plna hrdla! Teď už se na nás i usmívá, takovou svojí roztomilou miminkovskou mimikou. Těšíme se z každého nového okamžiku s ním.“ Více najdete v magazínu Best of. Ten vám přináší i profesní rozhovory s oběma šťastnými rodiči. Jovanka Vojtková těsně před porodem stihla interview ZDE, Pepa Vojtek přiblížil své povolání a podělil se o radost z narození Adámka ZDE.
 
Děkujeme Michaele Lejskové a profesnímu magazínu Best of (www.ibestof.cz) za poskytnutí informací a fotografií.

Text a produkce: Michaela Lejsková
Foto: Robert Vano www.robertvano.cz
Make up: Lenka Walderová
Oblečení zapůjčila firma LERROS www.lerros.cz
Publisher: magazín Best of www.ibestof.cz
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0409 s