Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 29.6.2022, svátek má Petr a Pavel 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13230
Komentářů: 11308


MěřeníTom Cruise a Emily Blunt vtrhnou do kin v novém sci-fi thrilleru

16.10.2012   redakce   Film   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Tento film režiséra Douga Limana je prvním filmem, který se bude natáčet v nedávno otevřených ateliérech společnosti Warner Bros. v britském Leavesdenu. Natáčení filmu začalo v pondělí 1. října.

14. března 2014 uvedou společnosti Warner Bros. Pictures, Legendary Pictures a Village Roadshow Pictures připravovaný epický sci‑fi thriller podle novely All You Need is Kill s Tomem Cruisem a Emily Blunt v hlavních rolích. Tuto zprávu oznámili Dan Fellman, Prezident americké distribuce, a Veronika Kwan Vandenberg, Prezidentka  mezinárodní distribuce, Warner Bros.

Příběh filmu se odehrává v blízké budoucnosti. Mimikové, hmyzu podobní mimozemšťané, vytrvale útočí na Zemi a mění velká města v hromadu sutin s milióny lidských obětí. Žádná armáda na světě není schopna odolat rychlosti, brutalitě ani zdánlivé předvídavosti mimických bojovníků či jejich telepaticky komunikujících velitelů. Nyní však armády celého světa spojily své síly k poslednímu zoufalému útoku proti mimozemským hordám.
Podplukovník Bill Cage (Cruise), který se nikdy nezúčastnil ani jediné bitvy, je náhle degradován a poté je bez přípravy a s mizernou výzbrojí nasazen do téměř sebevražedné akce. Cage je během několika minut zabit, ale před svou smrtí se mu podaří zabít Alphu. Jakýmsi zázrakem opět ožívá na začátku stejného proklatého dne a musí znovu bojovat a umřít … a znovu a znovu. Přímým fyzickým kontaktem s mimozemšťanem se dostal do časové smyčky, ve které je odsouzen opakovaně prožívat stále stejnou bitvu.

V každé další časové smyčce je však Cage otrlejší, zkušenější a mazanější a v boji proti Mimikům dokáže své rozvíjející se schopnosti lépe využívat. V boji mu po boku stojí i příslušnice zvláštních jednotek Rita Vrataski (Blunt), která pustoší řady Mimiků více než kdokoliv z pozemšťanů. Každá opakující se bitva proti mimozemšťanům je pro Cage a Ritu příležitostí pro nalezení klíče k vyhlazení vetřelců a záchraně Země.

Hvězdami mezinárodního hereckého obsazení jsou držitel nominace na Oskara Tom Cruise (série „Mission: Impossible“, „Collateral“, „Jerry Maguire“) a Emily Blunt („Ďábel nosí Pradu“, „Správci osudu“). V dalších rolích se objeví Bill Paxton („Vetřelci“, seriál společnosti HBO „Velká láska“), Jonas Armstrong (TV seriál společnosti BBC „Robin Hood”), Tony Way (seriál společnosti HBO „Hra o trůny“), Kick Gurry (australský TV seriál „Tangle“), Franz Drameh („Útok na věžák“), Dragomir Mrsic („Snabba Cash II“) a Charlotte Riley (seriál „World Without End“).
Liman („Agent bez minulosti“, „Mr. & Mrs. Smith“) režíruje film podle scénáře, který na motivy novely Hiroshiho Sakurazaky All You Need is Kill napsali Dante Harper, Christopher McQuarrie a Joby Harold. Produkce filmu se ujali Erwin Stoff („Zrození šampióna“, „Já, legenda“), Gregory Jacobs („Nákaza”) a Jeffrey Silver („300: Bitva u Thermopyl“). Výkonní producenti jsou Jason Hoffs, Joby Harold, Doug Liman, Dave Bartis, Tom Lassally, Hidemi Fukuhara, Thomas Tull, Jon Jashni, Alex Garcia a Bruce Berman a koproducenti jsou Tim Lewis a Kim Winther.

Dalšími členy tvůrčího týmu jsou: držitel Oskara, hlavní kameraman Dion Beebe („Gejša“), vedoucí výpravy Oliver Scholl („Jumper“, „Den nezávislosti“), střihač James Herbert („Sherlock Holmes“, „Sherlock Holmes: Hra stínů ”), návrhářka kostýmů Kate Hawley (připravovaný film „Pacific Rim”) a držitel nominace na Oskara, poradce pro vizuální efekty Nick Davis („Temný rytíř“).

Film bude distribuovat společnost Warner Bros. Pictures, člen skupiny Warner Bros. Entertainment Company.

ikonka: uk.movies.yahoo.com


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.026 s