Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníKamila Nývltová: Jaké botky se jí líbí nejvíce?

18.10.2012   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Kamila Nývltová prožívá nejšťastnější období v dosavadním životě. Daří se jí jak v soukromí, je zamilovaná, spokojená, tak i v práci - získala hlavní roli Aidy, jíž považuje za svou největší životní roli, díky níž se stala kamarádkou Lucie Bílé.

Kromě toho chystá ve spolupráci s Danielem Hádlem vánoční projekt a je patronkou pěvecké soutěže Česko zpívá. Důvodů k oslavě má tedy hned několik. A Kamila slaví tím, že nakupuje! "Když jsem s Tomášem začínala, měl pocit, že si pořád zbytečně něco kupuji, protože on sám takovou potřebu doplňování šatníku a botníku neměl," prozradila nadějná zpěvačka. "Protože jsme spolu docela často ve společnosti, názor rychle změnil, ví, že nemůžu chodit pořád stejně oblečená." Ačkoli tak Kamila asi nepůsobí, o svého partnera, tanečníka Tomáše Smyčku se stará s láskou, vaří, peče a záleží jí i na tom, aby se v jejich společné domácnosti cítil jako v klícce. Přesto o sobě tvrdí, že je ve vztahu na zabití. "Jsem totiž hrozně umíněná, dost často prosazuji vlastní názor a rozčílí mě, když nejsou věci po mém", vysvětluje jinak pohodová zpěvačka. "Tak třeba moje nákupy; nedávno jsem objevila v nákupním centru v Olomouci INN, kde mají úplně jiné boty než jinde. Že se Tomášovi do Olomouce kvůli botám nechce, jsem chápala, ale když jsem zjistila, že mají pobočku ve Zlíně, což už tak daleko není, taky to nechápal a odmítl se mnou tam jet."
Kamila připouští, že to chlapi mají jinak, na druhou stranu by byla ráda, kdyby Tomáš, s níž bude v prosinci už rok, projevil trochu více empatie. Protože se její oblíbená italská obuv konečně usídlila i v Praze, spory ohledně nákupů na Moravě už se Kamila trápit nemusí. Jedině, že by tvrdohlavá Kamila nechtěla slevit z počtu bot a kabelek, které si z obchodu odnese!
 
Zdroj a foto: www.kloboukfilm.cz
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0388 s