Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníLucie Bílá má pro své fanoušky už vánoční dárek. Nové CD, knihu i DVD!

07.11.2012   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Lucie Bílá pokřtila hned dvě dílka ze své tvorby. Fanoušci netrpělivě čekají na nové CD, což je u zpěvačky samozřejmě příhodné. Novou desku Modi doprovazí ale ještě knížka. Život je jen náhoda je souborem fotografií z roku 2011. A navíc máte jako bonus DVD.

Zpěvačka si pozvala vskutku exkluzivní kmotry. Vlídným slovem všechny přivítal farář Zbigniew Czendlik, který svojí roztomilou češtinou uvedl nejen naši Slavici, ale přítomné pobavil i svými postřehy. "S Lucií se známe opravdu léta,“ uvedl farář a pokračoval: "Nikdy jsem si nemyslel, že budu moderovat společenské akce, ale s Luckou je možné všechno!" dodal. Zbigniew Czendlik navíc připomněl, že se už teď těší na tradiční vánoční koncerty Lucie Bílé v kostelech, jejichž slovním průvodcem bude letos již popáté. Spolu s Lucií Bílou pak přivítali vzácné kmotry - Martu Kubišovou s Václavem Neckářem. Bílá ale nezapomněla ještě na jednu osobu, která popřála novým dílům mnoho úspěchů. Je jí paní Jiřina Jirásková, která se na samotný křest nemohla osobně dostavit, Lucie Bílá měla ale ještě rozzářenýn úsměv, protože se s herečkou těsně před oficiálním křtem setkala. Zajímavostí je, že deska Modi, ač se teprve křtila, už byla platinová, protože se jí vyprodal potřebný počet kusů za krátkou dobu, co je na trhu.

Petr Malásek, Marta Kubišová, Lucie Bílá a Václav Neckář křtí Ondrášovkou.

Překvapením křtu byl dárek majitele společnosti Marlenka Gevorga Avetisyana, který zpěvačce předal obrovský medový dort a měl sladkost pro Martu Kubišovou k jejím narozeninám. Ty totiž slavila právě v den křtu.

Copak to pan Gevorg Avetisyan v tom kufříku má?Takových skvostných sladkostí má Marlenka spoustu. Zpěvačka je sice prý na maso, ale od dortíku nemohla spustit oči.


Společenské události, jakou bezesporu křest CD a knihy oblíbené zpěvačky je, se účastnila nejen řada kolegů z branže, ale také její partner Petr Makovička a syn Filip. "Přišel jsem rovnou ze školy,“ prozradil Filip, "jsem rád, že jsem křest stihl. Tahle deska je jiná, než ty dřív, mně se moc líbí a jsem zvědavý, co na ni řeknou mámy fanoušci." Ale jak charakterizuje desku sama zpěvačka?

"Je fakt, že člověk je už „velkej“ a jak prochází různými zkouškami, tak o nich také přemýšlí, a najednou i sdělení, které chce poslat dál, může mít hlubší podtext. Nejsem člověk, kterej by se chtěl jenom smát, někdy chci taky brečet, ale hlavně nechci nudit!" říká Bílá k desce, kterou vydal Supraphon.

Lucie Bílá a Zbigniew Czendlik se už těší na vánoční koncerty.

Život je jen náhoda
A co samotná knížka? Svazek od nakladatelství Fragment vás provede pomocí fotografií pestrým rokem 2011 a kouskem roku 2012. Podíváte se do zákulisí Talentu, navštívíte deštivou a zablácenou Benátskou noc v Malé skále, nakouknete na chatu Lucie Bílé, zkouknete zákoutí zpěvaččina domu v Otvovicích nebo se podíváte na to, jak si zpěvačka vypomáhá při autogramiádě, když má nízké křeslo. Všechny fotky jsou obohacené vtipnými komentáři a hlavně si nemůžete nechat ujít přiložené DVD, které obsahuje audiovizuální zachycení zpěvaččina života.

Ten menší, žlutý dortík, dostala paní Kubišová. Všechny lahůdky (sladké, hudební i knižní) na obrázku můžete mít i vy!

O nudě na desce, a vlastně ani v knize, nemůže být ani řeč. Podobně tomu bylo i během křtu a následné párty, na níž se sešlo na sto padesát hostů. Aby jim při povídání nevyschlo v krku, o to se postarala Ondrášovka a společnost Al-namura. A protože na takové akci nesmí chybět ani velkolepý raut, hosté měli příležitost ochutnat gastronomické lahůdky cateringové společnosti Bohemia Party Servis. A spolumajitelka firmy Lili Spieglová se opravdu snažila; je totiž dlouholetou fanynkou Lucie Bílé, takže přípravu rautu na křest brala i jako příležitost potkat se "tváří v tvář" své oblíbené zpěvačce.

Informace k vydaným titulům:

 
Lucie Bílá, Život je jen náhoda, Fragment, 2012, 140 stran a DVD, 399 Kč.

 

 
Lucie Bílá, Modi, Supraphon, 2012, 349 Kč.

 

Zdroj a foto: Kloboukfilm
Fragment
Supraphon

 

 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0423 s