Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


MěřeníJovanka Vojtková s Adámkem a buldočkem Edíkem našli ideální dům pro pejsky

13.12.2012   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Domácí mazlíčci mají nový obchod, kde se mohou vydovádět stejně jako jejich páníčkové. La Maison Des Amis je zastávkou pro každého, kdo bude chtít svého miláčka potěšit něčím do šatníku nebo něčím pro radost.
La Maison Des Amis v překladu znamená "domácí přátelé". Jestli Anna Mayzus, majitelka právě otevřeného psího salonu bere psí mazlíčky jako přátele nebo pojala celý salon coby "Dům přátelství", se na vlastní oči přišla přesvědčit Halina Pawlowská a celá řada dalších známých tváří. Zatímco osobnosti "testovaly" pohledem, někteří jejich čtyřnozí přátelé si služby vyzkoušeli na vlastní kůži, jako například 40 kilový Charlie Michaely Ochotské, fena Alba Vlastimila Harapese nebo Max &Stěpánky Duchkové, která nakonec prozradila, že Max tak docela jejím psem není. "Maxe si půjčuji od kamarádky jako odměnu pro své kluky," prozradila moderátorka a vysvětlila, že si vzhledem ke své časové vytíženosti vlastního psa dovolit nemůže. Přesto vyzkoušela psího kadeřníka Tomáše Koláře, který pracoval osm let v prestižních psích salonech v Londýně a Austrálii a Maxe nechala upravit.


Vlastimil Harapes nechal Albu zkrášlit

Slavnostní otevření salonu se ale netýkalo jen psů. Anna Mayzus věnovala nadaci Kapka naděje Venduly Svobodové šek na 100 000,- Kč a podotkla, že další spolupráce mezi ní a Kapkou naděje již proběhne bez medializace. Tímto prý chtěla motivovat i ostatní podnikatele, kteří mohou pomoci lidem v nouzi.


Charlie poslouchá paničku Míšu Ochotskou na slovo.

Velký rozruch svým příchodem do salonu způsobila Michaela Ochotská se svým 40 kilovým psím miláčkem Charlie a partnerem Michalem Exnerem. Charlie se totiž okamžitě rozběhl po salonu plném lidí a psů a novácká moderátorka měla co dělat, aby mu "vysvětlila", že tentokrát žádné honičky nebudou. To Petra Černocká s manželem Jiřím Pracným měli s fenou Wajdou opačné starosti; na 10 ti letou Wajdu po krátkém dovádění mezi hračkami padla únava a usnula na jednom ze psích pelíšků, které v La Maison Des Amis nabízejí. Nevzbudilo ji ani veselé vystoupení dětí z muzikálu Andílci za školou, ani koledy, které celebrity zpívaly při zdobení vánočního stromku. Do netradičního zdobení se zapojila i Jovanka Vojtková, která salon navštívila se synem Adámkem, maminkou a buldočkem Edíkem. Halina Pawlowská nechala svou psí smečku doma. "Mám dva vlčáky, labradora a pudla. Vzít sem dnes všechny čtyři najednou by bylo opravdu akční. Pelíšky sem ale přijdu vybrat s nimi!"


Těžko říct, jestli malé botičky obuje pejsek nebo vnouček...

Slavnostní otevření psího salonu se pochopitelně neobešlo bez občerstvení, o které se výtečně postaraly firmy Mount Steak RestaurantAl - Namura a Best European Wines, která poskytla ochutnávku francouzských vín.


Jovanka se pochlubila pejskem Edíkem...


... i malým Adámkem.

První den má tedy "Dům přátelství" za sebou, jaké budou ty další, záleží nejen na majitelce a personálu, ale i na spokojenosti psích klientů tohoto kosmopolitního salonu.


Co napsat zde? Nelze nic jiného než: Ňuf!Mazlíček Petry Černocké a Jiřího Pracného.


Jak vidíte, v obchodě La Maison Des Amis si vybere každý.

Zdroj a foto:
www.kloboukfilm.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.1274 s