Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


MěřeníLuba Skořepová má vlastní víno

27.12.2012   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Herečka Luba Skořepová se zařadila mezi další známé osobnosti, které mají vlastní víno. Chcete vědět, jak chutná?

Když majitel restaurace Mount Steak oslovil herečku s nabídkou, aby se stala tváří vína, které si sama podle chuti vybere, neváhala ani minutu. "Víno si vychutnám nejen k jídlu, ale také jako součást pěkných chvilek, kdy odpočívám a jen tak si přemýšlím o věcech mezi nebem a zemí nebo o životě a nejraději mám bílé a růžové," přiznala téměř devadesátiletá dáma, která je svou vitalitou vzorem lidem i o generace mladší.  Křest vína se nesl ve slavnostním duchu. Herečka dorazila s hodinovým předstihem
v doprovodu izraelského stylisty Alexe Vernika a jeho kolegy Romana Tolmatskeho. Ti se postarali o její účes a make-up, teprve poté Luba Skořepová souhlasila se zahájením křtu. "Myslím, že je povinností ženy každého věku, aby o sebe dbala, pokud se ukazuje na veřejnosti," vysvětlila herečka stylistickou předehru křtu a pak dodala, že se sice umí nalíčit i sama, od profesionálů je to ale vždy lepší a hlavně příjemnější.

Polosladké Rulandské bílé Lubě Skořepové pokřtili, jak se sluší a patří, tři kmotři; herecký kolega Petr Vondráček, moderátor Vlasta Korec a stylista Alex Vernik. Všichni pánové vínu popřáli a zároveň nešetřili chválou na hereččinu vitalitu a (nejen) herecký elán. Krátce po křtu se mezi hosty objevila Eva Decastelo. "Zdržela jsem se na natáčení, ale setkání s Lubou Skořepovou jsem si nemohla nechat ujít," omluvila se moderátorka a svěřila se, že v ohromení nedávno shlédla Skořepové představení v divadle v Řeznické. "Nad tím zůstává rozum stát, jak si paní Luba pamatuje všechny ty své role! Vždyť v tomhle věku hraje různé hry v několika divadlech!"

Protože vánoce už opravdu klepou na dveře, Luba Skořepová se svými kmotry ozdobila vánoční stromek v restauraci a poté si pochutnali na občerstvení ve stylu vánoční večeře, cukroví nevyjímaje. Dokonce došlo i na dárky, takže si herečka domů neodnášela jen čerstvě pokřtěné víno, ale také květiny, vánoční dekorační předměty a různé dobrůtky od svých fanoušků z řad hostů křtu.
Foto: www.kloboukfilm.czKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0607 s