Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 27.6.2022, svátek má Ladislav 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13230
Komentářů: 11308


MěřeníDámy, víte, jak v každém věku stát za hřích?

07.01.2013   Aneta Šimonková   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Ať je vám, kolik je, pořád vypadáte sexy. Myslíte, že vás chceme balamutit dalšími snad už z miliónů rad, jak být navždy mladá a žádoucí? Omyl, máme pro vás knížku, kdy její autorka potvrzuje, že stát za hřích v každém věku jde.

Ani bychom nemuseli psát recenzi, stačí přiložit fotografii autorky nové knihy V každém věku stát za hřích Dagmar Březinové. Tipněte si, kolik této kostýmní výtvarnici je.
Této dámě bude je 64 let, takže nejlepší reklamou na svoji knížku je jen ona sama. Tajemství jejího literárního díla i tak ale tkví v něčem úplně jiném. Nepředstavujte si, že budete krok po kroku studovat návod na pleťovou masku pro vypnutí pleti, že se budete prodírat značkami kvalitních krémů nebo že se budete trápit dalšími „zaručenými“ dietami. Dagmar Březinová s vtipem přináší tipy a rady, jak si okořenit život. Už jen pročítání jednotlivých poznámek vám vykouzlí úsměv na tváři a ať se vám to zdá jako klišé, faktem je, že krása vychází hlavně zevnitř.
 
Svazek je graficky zdatně zpracovaný. Knížka se skládá spíše z postřehů a vtipných komentářů, takže knihu můžete vytáhnout kdykoli budete mít chuť. Nepočítejte ale jen s plytkými radami, Dagmar Březinová čerpá ze svého života, takže se vám opravdu dostane spolehlivých rad, jak vypadat tak skvěle jako autorka. Knížka vás pobaví svoji nevšedností a důvtipem a díky tomu si ze svazku odnesete více, než kdybyste postupně studovala návody, jak být vysoustruhovaná dvacítka.
 
Dagmar Březinová, V každém věku stát za hřích, Ikar, 2012, 208 stran, 329 korun.


 
Zdroj foto: www.bux.cz

 
 

 
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Dagmar Hermannová - 16.1.2013 - 0:06

super kočka - ale co s tím?
Ta žena vypadá skvěle a vůbec ne na její leta ale já vypadám dost podobně jak ona - taky skvěle a vůbec ne na moje léta a taky bez zkrášlovadel a podobných marnivých blbinek - ale co s tím? Dobrodružství? Jo - povídali že mu hráli. Dokud nikdo z vašeho okolí, nebo dokonce "on" neví, kolik je vám let. Pak jde vše do háje zeleného, nastoupí jen přetvářka. Lidské blbství je bezmezné a mužské blbství jde ještě dál - dává přednost ošklivé, tlusté, s řídkými vlasy, vykotlanými zuby, křivýma nohama a poďobané od neštovic - ale musí být MLADÁ. A kde napíšete své r.č. dle pravdy? Připravte se na postranní pohledy a tajné pošklebování, anebo ani ne tak tajné. Takže - svět chce být klamán. Když hezká ženská chce žít naplno bez ohledu na věk musí - co? Lhát - lhát -a lhát! Když chce stát za hřích, musí -co? Lhát, pitvořit se, a žvanit infantilní nesmysly - tak to je recept na úspěch v každém věku, a na hřích.

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0365 s