Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníRobert Vano opět rozdával své fotografie. Těm nejlepším!

22.01.2013   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Setkání profesních špiček z rozličných oborů, to je téma společenské události, kterou pravidelně pořádá profesní magazín Best of. Již čtvrté setkání v pořadí se konalo v karlínském hotelu ALWYN za účasti více než 200 hostů.

Hudebním programem, který tvořil první část profesního setkání, provedla zpěvačka a hudební skladatelka Hana Robinson. Představila hudebníky a zpěváky Petra Kutheila, Felixe Slováčka Jr., který předvedl hru na klarinet, rodačku z Kapského Města Victorii Velvet, pianistu Petra Ožanu s šansonovou zpěvačkou Teresu Trnkovou. Pianista doprovodil též sopranistku Martinu Kociánovou. Opera oslnila také v podání tenoristy Martina Hammerleho, který pochází z Rakouského Insbrucku. Jiří &Stědroň patří ke třem z umělců, kteří byli na setkání současně zástupci muzikálu Kapka medu pro Verunku, v němž hrají. Hudebník Michael Krásný zahrál jazzovou píseň v doprovodu klávesisty Jana Bálka a nechyběl ani saxofon v podání Petra Kroutila. Všem účinkujícím věnoval fotografie v autorské produkci Robert Vano, který má na svém kontě již na 200 autorských focení pro profesní magazín Best of a tvoří tzv. zdravé jádro projektu, který šíří mezi veřejnost nahlédnutí do rozličných profesních zákoutí.

Karel Janeček a Michaela Lejsková

Hosté si během celého programu mohli prohlédnout ukázky práce či produktů z některých oborů. Akademie věd, ústav molekulární biochemie zajistil nahlédnutí do výroby léku proti AIDS, ve kterém je naše věda a výzkum na světovém prvenství, bylo možné vyzkoušet si pedagogiku Montessori, trenér národního týmu kordistů Jiří Beran předvedl sportovní šerm, představena byla také móda v  návrhářky Jiřiny Tauchmanové a butique VICI Fashion. O pánskou módu se postaral již tradičně obchodní partner BANDI, který má v ČR již čtyři prodejny. Sochař Martin Vavrys představil kovovou sochu s názvem Pramen poznání a jeden ze svých obrazů. Hosté se mohli seznámit s činností Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Přítomna byla generální ředitelka asociace, paní Eva Svobodová, která dala za pravdu pořadatelce, že lidi vynikající ve svých profesích je třeba oceňovat a podporovat. Michaela Lejsková vyznamenala slovy uznání jednoho ze svých obchodních partnerů, Andreje Vámoše - firmu BANDI, právě za jeho obchodní přístup po čas dvou let spolupráce s profesním magazínem Best of a věnovala mu krásný třípatrový dort vyrobený v cukrárně Karlovy pekárny. AVON Cosmetics se svým týmem předvedl ukázku možností kosmetického ošetření. Své zastoupení našli také řemeslníci, v tomto případě okenáři z firmy OKNOSTUDIO. Nemohli chybět ani pekaři pod záštitou Karlovy pekárny, kteří nabídli k ochutnání celou řadu úžasných produktů. Poprvé se hosté mohli seznámit s tréninkem paměti pod vedením trenérky Dany Steinové. Projekt podpořilo několik mediálních partnerů, k nimž patří NOVA TV DOMA:CZ, Menstyle, TopLife, Top Tep a Centrumbrna.cz. Hotel ALWYN jako spolupořadatel společenské akce představil svoji úžasnou gastronomii pod vedením šéfkuchaře Miroslava Černohorského a pozval hosty na pestrý raut. Bohatou tabuli doplnila nabídka špičkových vín z Chateau Lednice, které prezentoval Jindřich Sobota, Panamské rumy ABUELO prezentované Alanem Jeanem a vynikající čaje Ahmad tea a energetické nápoje Shock.

 Pokrm pro duši nabízel Ing. Richard Stříbný, který nechal hostům možnost nahlédnout do tajů astrologie.

Felix Slováček mladší a Robert Vano

Hosté tak mohli odejít plni dojmů a zážitků nejen z bohatého programu, ale také tomboly, kterou losovala pořadatelka Michaela Lejsková s jedním z partnerů projektu, Karlem Janečkem, spoluzakladatelem občanského sdružení Pozitivní evoluce. I Karel Janeček dostal od Roberta Vana autorskou fotografii, kterou spolu nafotili na půdě Akademie věd ČR.

Petr Koukal a Michaela Lejsková

V rámci profesního setkání byl podpořen charitativní projekt AVON proti domácímu násilí. Finanční částka získaná z prodeje fotografií autorky Jitky Kopejtkové byla předána PR manažerce společnosti AVON Cosmetics, Aleně Pytlíčkové.

Více na www.ibestof.cz  

Zdroj: Michaela Lejsková

Foto: Jaroslav TatekMartina Kociánová
 


Michaela Lejsková a Felix SlováčekKarel Janeček, Michaela Lejsková a Jan Přeučil

 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0398 s