Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 9.12.2021, svátek má Vratislav 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníJak se Vendula Svobodová připravovala na Ples v Opeře?

03.02.2013   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Ples v Opeře je jedinečná a prestižní událost. Nejen povinný dress code donutí všechny zúčastněné věnovat si onen den maximální péči. Jak vypadaly přípravy prezidentky Kapky naděje Venduly Svobodové? Byli jsme s ní v salonu Misha hair i u návrhářky Jitky Klett, kde si Vendula oblékla šaty za několik miliónů korun!

Přípravy začaly už v 15 hodin odpoledne v pražském kadeřnickém salonu Misha hair, kde do křesla usedla nejen Vendula Svobodová, ale i návrhářka Jitka Klett. Obě dámy si nejprve nechaly vyčesat vlasy do skvostných účesů, a poté dokonalost půvabu malovátky doslova dotáhla vizážistka. „Myslím, že u nás není taková tradice plesů a díky tomu se přípravám nevěnuje dost času. Například na Slovensku se ženy chystají celý den,“ poznamenala Vendula, která celou kadeřnickou a vizážistickou dobu hýřila humorem. Po úpravě zevnějšku zbylo už jen obléknout róbu a doplňky. Ty ale na obě dámy čekaly v salonu Jitky Klett na Malostranském náměstí.


Na připravené panně ovšem nabyly naaranžované šaty ledajaké. Tmavý korzetový model s širokou sukní měl po sobě poseto několik diamantů, které model cenově vytáhly do astronomických výšek. „Za to by byla rekonstrukce domu,“ usmála se Vendula, která komentovala částku pohybující se v milionech korun. Kameny byly zasazeny do zlatých 14ti karátových fazet. Protože v obojím případě jde o zhodnocující se materiály, cena šatů se může měnit. Model se ale dá vyčíslit na částku zhruba 6 000 000 korun. K honosnému modelu samozřejmě patří i náležité šperky, o které se postarala firma Filip Diamonds. Zvláště zajímavé byly Venduliny náušnice ve tvaru kapky, kdy jedna byla červená a druhá modrá. Celý model už doplnila jen pevná stříbrná kabelka do ruky. „Mohu ji po někom hodit,“ vymyslela Vendula fígl, kdyby si někdo dělal zálusk na její diamantové šaty.

Nejdříve se česalo a líčilo.
 


Pak přišel na řadu výběr šperků.


 
Vendula se zavřela za dveřmi...

 
... a poté se se svým stylistou a návrhářkou ukázala v diamantovém přepychu.Na akci Vendulu doprovodil její partner Vladimír Vaas.

Foto: Aneta &Simonková
 


 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0406 s