Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 9.12.2021, svátek má Vratislav 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníMáte šanci dostat víno Petra Novotného nebo Lubomíra Lipského!

07.02.2013   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Další dvě osobnosti rozšířili řadu vín Celebrity Line. O prospěšnosti červeného vína na fyzické i psychické zdraví není třeba diskutovat. I to je jeden z důvodů, proč herec Lubomír Lipský a moderátor Petr Novotný milují právě červené.

"Červené víno je prostě život," nechal se slyšet oblíbený herec a dodal: "Piji ho především pro dosažení příjemné atmosféry, když si potřebuji duševně odpočinout nebo při posezení s přáteli a pro jeho výtečnou  chuť." Moravské Svatovavřinecké, které si Lubomír Lipský vybral z řady červených vín, mu zachutnalo nejvíce.
Petr Novotný zvolil víno, jemuž propůjčil svou tvář, výrazně sušší italské Trentatre, od dovozce vín Dalibora Salivara. "To víno je složeno ze tří odrůd: Cabernet Sauvignon, Marlot a Montepulciano, které zrají půl roku každá zvlášť. Proto je jeho chuť tak originální a ojedinělá. A co je důležité, skvěle ho hodí ke steakům - a ty já mám moc rád!"Pánové si svá vína navzájem ochutnali.

Slavnostní křest obou vín proběhl již tradičně v Mount Steak Restaurantu, kde mají "svá" vína již desítky celebrit. Jako kmotři se křtu vín ujali světoznámá dramaturgyně Mira Haviarová a bavič Josef Náhlovský, které svým elánem doplnil herec a zpěvák v jedné osobě Braňo Polák.Každý si vybere víno nejen podle celebrity, ale i podle odrůdy.

Protože křest představuje radostnou událost, čekala na hosty zábava v podobě hudebního vystoupení protagonistů rodinného muzikálu Kapka medu pro Verunku. Poté, co Felix Slováček mladší, Lucie Černíková a Petr Kutheil dozpívali, zábava pokračovala ochutnávkami obou křtěných vín, ale také rautem, ve kterém se restaurace představila pštrosím a kančím gulášem a dalšími specialitkami. Raut doplnilo kvasnicové pivo Maisel´s Weisse, originální islandská voda Aqua Angels a nechyběly ani čaje Ahmad tea, káva Mr. Braun nebo energy nápoj Shock. Příjemná atmosféra naladila všechny, včetně Josefa Náhlovského, který již brzy bude mít také svoji lahvinku oblíbeného moku.Braňo Polák a Felix Slováček mladší (zleva) ochutnávají i výtečné čaje Ahmad tea.


 
Lucie Černíková a František Pytloun z Kapky medu pro Verunku zpříjemnili křest zpěvem.Vína ochutnávala i žena Petra Novotného.

Zdroj a foto: Kloboukfilm

 
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0317 s