Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 1.12.2021, svátek má Iva 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13146
Komentářů: 11275


MěřeníKarel Gott křtil desku Pavlu Vohnoutovi alias Kyklopovi

15.02.2013   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Lídr skupiny Maxim Turbulenc Kyklop křtil své samostané CD a měl kmotry navýsost skvostné. Rocker Pepa Vojtek z Kabátů, slavík Karel Gott nebo krásná Dominika Synková. Ti všichni byli u toho, když se placka polévala sektem.

Skupinu Maxim Turbulenc, jejíž repertoár je určen především dětem, zná asi každý. Proto  mnohé překvapilo, když Pavel Vohnout alias Kyklop vyrukoval se sólovým autorským CD. "Splnil jsem si tím cédéčkem sen," usmívá se Kyklop a pokračuje: "CD ´Kyklop - prostě já´ je opravdu o mně, taková zhudebněná autobiografie."

Křest spojil s oslavou svých 50. narozenin a splnil si zároveň další přání - kmotry Karla Gotta a Pepu Vojtka. Pánské složení doplnila mladičká modelka Dominika Synková a samozřejmě členové Maxim Turbulenc.Pepa Vojtek, Kyklop a Jovanka Vojtková.

Přestože tak mohutný Kyklop nepůsobí, jeho CD prozradilo, že je citově založený. To potvrdil i Karel Gott: "To CD jsem si poslechl a musím říct, že mě Kyklop opravdu překvapil! Je to něco zásadně jiného, než Maxim Turbulenc a je z toho cítit práce citlivé duše."Na desce je také znát hudební pomoc Davida Freedoma Svobody, který mezi hosty narozeninové party nemohl chybět stejně jako teplická kapela Blue Rocket, s níž oslavenec cd natočil. "V Teplicích se rodí dobré kapely," podotkl Pepa Vojtek, zpěvák skupiny Kabát, která také pochází z Teplic.Karel Gott připravuje sekt, Ruda laškuje s Dominikou Synkovou.

Křest odmoderoval populární Ruda z Ostravy, který údajně nevěděl, že křtít má samotný Karel Gott. "Přijde živy Goťák, ne falešny?" obrátil se ostravským přízvukem směrem ke Kyklopovi. "Ten falešný tu je taky," odpověděl Kyklop a pozdravil svého bratra Kamila Emanuela Gotta, který na večeru i zazpíval. Ruda celý večer vůbec perlil. Jak je jeho zvykem, skoro každému říkal synku a v jednu chvíli vyvolal úsměv na tváři Dominiky Synkové, která tak vyslyšela své příjmení. Ruda ale reakci zřejmě pochopil tak, že není příznačné nazývat Kyklopa synkem, když je to pořádný chlap.  Dominika Synková a Karel Gott.

Pavel Vohnout pojal oslavu svých kulatin opravdu velkolepě, a tak karlínský hotel Alwyn "praskal ve švech". Hosté si v bohatém programu vyslechli celou řadu hudebních skupin, shlédli projekci klipu Adrenalin, v němž ukázal Kyklop svou další lásku - terénní jízdu Hummerem. A nechyběl ani bohatý raut doplněný nápoji LPI Group, výtečnými moravskými víny Harmonia Vini nebo energie nápoji Schock, které k party, táhnoucím se až do časných ranních hodin prostě patří.Dominika Synková, Karel Gott a Kyklop

Zdroj a foto: Kloboukfilm


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0479 s