Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


MěřeníVáclav Vydra, Mároš Kramár a Josef A. Náhlovský mají svá vína

19.03.2013   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Víno je spojeno s celou řadou rčení nebo přísloví. "Ve víně je pravda", "Kdo víno pije, dobře si žije", "Zraje jako víno", "Káže vodu, pije víno" ... Jak to mají nové tváře hned tří lahví vynikajícího moku?

S čím mají vinný mok spojený herci Václav Vydra, Mároš Kramár nebo bavič Josef A. Náhlovský, kteří právě pokřtili víno se svou vinětou?"Musím přiznat, že víno piji opravdu zřídka," svěřil se  herec a milovník koní Václav Vydra. "Denně se pohybuji autem nebo v sedle svých koní, do toho jsem opravdu velmi vytížen v divadle, takže prostoru na nějaké posezení se sklenkou vína moc nezbývá. O to jsou pak ale příjemnější." To slovenský herec Mároš Kramár bere víno jako lék. "Víno je zdravé, to se dnes už ví. A proč se bránit něčemu tak prospěšnému?"
Vinný křest v Mount Steak Restaurantu probíhal jako vždy v duchu ochutnávek křtěných vín, ale také specialit výjimečného jídelníčku této restaurace. Ten si pochvaloval především Josef A. Náhlovský: "Ochutnal jsem krokodýla, to je specialita šéfkuchařky, paní Novákové. Rád sem ale zajdu i na klokaní steak nebo nějakou tu potvoru z moře."Protože se křest týkal ryze mužských vinařů, pozvali si herci jako kmotry zástupkyně něžného pohlaví. Mároš Kramár volil mezi svými kolegyněmi, Václavu Vydrovi jeho bílé pokřtily mladé rockery ze skupiny K2.
Vinná řada Celebrity line se tedy rozrostla o další tři přírůstky, v dubnu k nim přibude bílé Rulandské šedé Jana Čenského a červený Modrý Portugal Petera Nagye. Protože o víno se svou vinětou má zájem ještě slušný výčet osobností, křty v Mount Steak Restaurantu hned tak neskončí. 


 
Zdroj a foto: Kloboukfilm


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0345 s