Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 1.12.2021, svátek má Iva 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13146
Komentářů: 11275


MěřeníNapijte se na zdraví!

07.04.2013   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Konečně je tady dlouho očekávané jaro. Příroda se brzy zazelená, rozvoní a plně odhalí všechny své půvaby. Abyste i Vy rozkvetla do krásy, nezapomeňte na důkladnou detoxikaci organismu, která je po dlouhé zimě opravdu potřeba. Vyčistit tělo Vám pomohou 100% ovocné a zeleninové šťávy Vitaminátor.

Díky nim budete nejen lépe vypadat, ale především se budete skvěle cítit. Přírodní síla ovoce působí jako elixír zdraví a dobré nálady, takže s Vitaminátorem skutečně naplníte heslo „pít na zdraví“.
 
100% příroda
&Sťávy Vitaminátor jsou skutečně výjimečné. Jejich původ je 100% přírodní – neobsahují chemické přísady, konzervanty, barviva ani přidanou vodu. Velká pozornost je věnovaná zpracování surovin, o které se stará patentovaná technologie přímo na místě sklizně, i samotnému balení ve speciálním aseptickém obalu. K výrobě moštů se používá vysoce kvalitní ovoce a zelenina z vlastních sadů v panenské přírodě podhůří Jeseníků. Některé nepěstované druhy jsou nakupovány od prověřených, certifikovaných zemědělců. Pro vznik jednoho litru šťávy je potřeba bezmála 1,4 kilogramu ovoce či zeleniny.
 
&Sťáva vyniká nejen svou plnou chutí, ale především vysokým obsahem vitamínů, minerálů, živých enzymů a dalších důležitých látek. Je tak skutečným koktejlem zdraví, který Vás po dlouhé zimě „nakopne“. Díky obsahu cenných elementů má Vitaminátor obdivuhodné detoxikační a regenerační vlastnosti. Je vynikajícím zdrojem čisté vody, která je v zelenině a ovoci přirozeně filtrována. Nemusíte se tak bát nežádoucího zanesení organismu.
 
Pozitivní účinky na zdraví
Dle svého druhu přináší Vitaminátor i další zdravotní benefity. Základem všech variant je jablko, které zlepšuje peristaltiku střev a čistí je, má protirakovinné účinky, snižuje krevní tlak, upravuje hladinu cukru v krvi, posiluje imunitní systém a chrání Vaše zuby
a dásně. Jablko je doplněno dalšími druhy ovoce a zeleniny, z nichž každý má mnoho dalších přínosných vlastností. Pro jarní detoxikaci se výborně hodí příchuť 100% jablko, jablko-hruška, jablko-mrkev, jablko-jahoda či jablko-černý rybíz.
 
Konzumace zeleniny a ovoce například v podobě šťáv Vitaminátor udržuje acidobazickou rovnováhu těla. Bojuje tedy s překyselením organismu, které se může projevovat nepříjemnou bolestí hlavy, problémy se zažíváním, ztrátou energie či nechutenstvím. Při konstantní acidóze mohou vznikat i vážná onemocnění, jako je vysoký tlak, revmatoidní artritida, cukrovka či rakovina. Proč tedy nezatočit se zdravotními neduhy právě nyní na jaře pomocí pitného režimu se šťávami Vitaminátor!
 
&Sťávy Vitaminátor jsou v prodeji za cenu od 99 Kč v balení o objemu 2, 3 a 5 litrů. K dispozici je 6 ovocných (100% jablko, jablko-hruška, jablko-jahoda, jablko-černý rybíz, jablko-červený rybíz, jablko-malina) a 5 zeleninových (jablko-červená řepa, jablko-mrkev, jablko-celer, jablko-petržel, jablko-rajče) variant. Všechny produkty lze zakoupit přímo na e-shopu společnosti, jež se nachází na adrese: www.vitaminator.cz
 
Zdroj: OriginalcomKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0373 s